Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,825 μέλη και 2,472,522 μηνύματα σε 78,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 163 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένα τηλεοπτικά προγράμματα της παιδικής μας ηλικίας

Νοσταλγείτε τα προγράμματα που βλέπατε στην τηλεόραση όταν ήσασταν παιδιά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)
Φυσικά, ήταν πολύ καλύτερα από τα σημερινά
16
88,89%
Ναι, για συναισθηματικούς λόγους
1
5,56%
Μπα, καμιά φορά αλλά δεν τρελαίνομαι
1
5,56%
Όχι, τα σημερινά προγράμματα είναι φτιαγμένα για τα σημερινά παιδιά
0
0%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

metspanos

Διάσημο Μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O metspanos έγραψε: στις 10:00, 10-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
στρουμφάκια
πανδώρα και πλάτωνας
και ρε παιδια υπήρχε ένα αλλο χρόνια προσπαθώ να θυμηθώ τον τίτλο:δεν θυμάμαι σε ποιο κανάλι έπαιζε,πάντως θυμάμαι ότι ήταν βουβό,ότι είχε για πρωταγωνιστή ένα σκυλάκι (σαν τον σνουπι) ,που έμενε σε ένα σκυλόσπιτο και απέξω είχε διάφορα κατσαρολικά.......
θυμάμαι σηκωνόμουν 6 η ώρα για να το δω

από τότε που βγήκε η ντόρα τα σιχάθηκα τα παιδικά........η ντόρα η μικρή εξερευνήτρια είναι κατά τη γνώμη μου το χειρότερο παιδικό όλου του κόσμου.Μαζί με τα καινούρια επεισόδια του μπομπ σφουγγαράκη που όσο πάνε γίνονται και ποιο γελοία
επισης Χοντρος Λιγνος
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Inna De (Τζιτζι)

Νεοφερμένος

H Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Inna De έγραψε: στις 14:41, 16-02-14:

Αυτα που θυμαμαι τωρα...στρουμφακια ποκεμον τιτζιμον μικρη λουλου looney tunes ποπαυ ιζνογκουντ μαρσουπιλαμι μπαρνευ πανδωρα και πλατωνας φραουλιτσα μπαμπαρ σαμπρινα barbie powerpuff girls pucca τσαρλι και μιμο φρανκλιν γουινι κασπερ tottaly spies αρτσι μπετυ και βερονικα μαντλιν τεν τεν παπυρους σκουμπι ντου και πολλα αλλα που τωρα δεν θυμαμαι...:-P
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-02-14 στις 21:36. Αιτία: προσαρμογή στους όρους χρησης - «σύντομη» γραφή ελληνικών
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,274 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 14:46, 16-02-14:

Αχού παιδικά

Τα αγαπημένα μου ήταν: πόκεμον, στρουμφάκια, σκούμπι ντου, λούνι τιουνς.. Και να μη ξεχάσω οι ταινίες της ντίσνει μεγάλη αγάπη!
Τα βλέπω ακόμη και τώρα!
1
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 642 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 16:37, 10-07-17:

Disney Club. Θεέ μου, πόση νοσταλγία.
1
Παράθεση

charmander

Δραστήριο Μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 229 μηνύματα.

O charmander έγραψε: στις 02:02, 24-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από fockos

δυστυχώς στο ψηφιακό αρχείο της ερτ δεν το έχει και δε θυμάμαι ούτε τίτλο ούτε τίποτα.
Μάλλον εννοείς αυτήν σχετικά με το σκακι
https://www.retromaniax.gr/vb/topic/2419-ταξίδι-στη-χώρα-με-τα-μαύρα-και-τα-άσπρα-τετράγωνα-1987/. Δεν ήταν αυτοτελής εκπομπή αλλά μέρος του <<ουράνιου τοξου>> και ίσως για αυτό δεν υπάρχει πουθενά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρόβλημα παιδικής παχυσαρκίας της αδερφούλας μου - Από ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-08-12 στις 13:12.
    • Προγράμματα για Logo - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-08-11 στις 08:08.
    • Αίτηση σε 3 προγράμματα - Από skougiou
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-03-11 στις 08:59.
    • Περιβαλλοντικά προγράμματα - Από martha17
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-12-10 στις 17:23.
    • Προγράμματα μεταμοσχεύσεων - Από C.M.
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-09-08 στις 08:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα