Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,833 μέλη και 2,473,030 μηνύματα σε 78,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 603 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένος νικητής στη Eurovision

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,274 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:33, 05-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Κανονικά το 2008 η Ελλάδα έπρεπε να το πάρει,αλλά εντάξει βγήκαμε 3η τουλάχιστον.
Δε το θεωρώ τόσο καλό ώστε να κέρδιζε της Ρωσίας.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 15:38, 05-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Δε το θεωρώ τόσο καλό ώστε να κέρδιζε της Ρωσίας.

Της Ρωσίας ήταν πολύ ωραίο όταν άκουγες το video clip στον live δεν μου άρεσε τόσο.
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 20:41, 05-07-19:

1.Σερβία 2007 - Molitva
2.Νορβηγία 1995 - Nocturne
3.Τουρκία 2003 - Every Way That I Can
2
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 09:48, 05-09-19:

Είχα πει για το Ηνωμενο Βασίλειο το 1997,που για εμένα είναι το καλύτερο νικητήριο τραγούδι.Μαλιστα κατέχει μέχρι και σήμερα το ρεκόρ του τραγουδιού με το μεγαλύτερο ποσοστό βαθμών (82% των διαθεσίμων βαθμών είχε πάρει.

https://m.youtube.com/watch?v=azw4Kh8Rqpw
1
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 έγραψε: στις 10:41, 05-09-19:

Από τα τελευταία 10 χρόνια μου άρεσε το fairytale της Νορβηγίας αν θυμάμαι καλά!
2
Παράθεση

Indiana Jones (Ιάκωβος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.

O Indiana Jones έγραψε: στις 13:07, 05-09-19:

Σε αυτούς που έχω γράψει παραπάνω, προσθέτω και τον φετινό νικητή. Από τους καλύτερους τα τελευταία χρόνια!

Γενικά, σπάνια δεν μου αρέσει ο νικητής. Από αυτούς που έφτασαν κοντά στην πηγή αλλά δεν ήπιαν νερό, θεωρώ πως έπρεπε να κερδίσουν: η Ουκρανή το 2008, ο Σουηδός το 2011, οι Ολλανδοί το 2014(αν και η Κοντσίτα ήταν άξια νικήτρια), η Ρωσίδα το 2015 και η Φουρέιρα πέρσι.
2
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:10, 05-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Indiana Jones
Σε αυτούς που έχω γράψει παραπάνω, προσθέτω και τον φετινό νικητή. Από τους καλύτερους τα τελευταία χρόνια!

Γενικά, σπάνια δεν μου αρέσει ο νικητής. Από αυτούς που έφτασαν κοντά στην πηγή αλλά δεν ήπιαν νερό, θεωρώ πως έπρεπε να κερδίσουν: η Ουκρανή το 2008, ο Σουηδός το 2011, οι Ολλανδοί το 2014(αν και η Κοντσίτα ήταν άξια νικήτρια), η Ρωσίδα το 2015 και η Φουρέιρα πέρσι.

Συμφωνώ σε όλα εκτός από το 2015 που έπρεπε να είχε νίκηςει η Ιταλία που βγήκε 3η.Ειχε νικήσει το Televoting όμως οι επιτροπές του έριξαν.Ειχαν πάρει 367 βαθμούς από το κοινό και μόλις 177 από τις επιτροπές με αποτελέσμα να βγουν 3η με 292 βαθμούς και 9 12αρια.

https://m.youtube.com/watch?v=1TOMqZV2jA8
1
Παράθεση

Indiana Jones (Ιάκωβος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.

O Indiana Jones έγραψε: στις 13:14, 05-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Συμφωνώ σε όλα εκτός από το 2015 που έπρεπε να είχε νίκηςει η Ιταλία που βγήκε 3η.Ειχε νικήσει το Televoting όμως οι επιτροπές του έριξαν.Ειχαν πάρει 367 βαθμούς από το κοινό και μόλις 177 από τις επιτροπές με αποτελέσμα να βγουν 3η με 292 βαθμούς και 9 12αρια.

https://m.youtube.com/watch?v=1TOMqZV2jA8

Σωστά, και η Ιταλία το άξιζε! Ήταν υπέροχο οπερατικό και ταυτόχρονα μοντέρνο τραγούδι! Αλλά και η Ρωσία είχε εξαιρετική εμφάνιση! Είτε η Ρωσίδα είτε οι Ιταλοί θα ήταν καλύτεροι νικητές από το Σουηδό.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:17, 05-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Indiana Jones
Σωστά, και η Ιταλία το άξιζε! Ήταν υπέροχο οπερατικό και ταυτόχρονα μοντέρνο τραγούδι! Αλλά και η Ρωσία είχε εξαιρετική εμφάνιση! Είτε η Ρωσίδα είτε οι Ιταλοί θα ήταν καλύτεροι νικητές από το Σουηδό.
Και βλέπουμε πως οι επιτροπές έσπρωξαν την Σουηδία στην νίκη,ενώ στο κοινο 3η

1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια