Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,956 μηνύματα σε 79,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 154 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιατροί και Ιατρική: Η Θετική Πλευρά

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 21:06, 29-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Όπως είχα γράψει και στο εναρκτήριο ποστ, το θέμα αυτό θα μας δώσει την ευκαιρία να συγκεντρώσουμε τις θετικές εξελίξεις στο χώρο της Ιατρικής, όσον αφορά νέες ευεργετικές ιατρικές πρακτικές κι επιτεύγματα, εκτός των άλλων.

Με χαρά παρουσιάζω μία είδηση, η οποία δημοσιεύτηκε σήμερα στον ημερήσιο τύπο.

Μια τέτοια εξέλιξη δεν μπορεί παρά να μας γεμίζει αισιοδοξία ως προς την καταπολέμηση μίας εκ των κυριότερων αιτιών θανάτου στο Δυτικό κόσμο.

Σειρά έχει ο καρκίνος...
...και τι θέση έχει στη σειρά, φίλε Χάος, η αμαρτία;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 21:20, 29-10-08:

Την αμαρτία δεν υπάρχει γιατρός να τη γιατρέψει φίλε Νωεύ. Είναι ανίατη όπως ο έρωτας.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια