Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,844 μέλη και 2,473,398 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 279 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πορνό και Σχέση

snowgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H snowgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H snowgirl έγραψε: στις 22:33, 19-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Aκόμη έχω απορία για την στάση της Ελληνικής κοινωνίας στο πορνό. Ακόμη δεν έχω βρει την αιτία των ψυχοσωματικών ταμπού που ταλανίζουν αρκετούς.
Γιατι;; Εισαι σιγουρος οτι μονο στην Ελλαδα αντιμετωπιζουν ετσι τα πορνο;; Βεβαια στην Ελλαδα καποιοι χρησιμιποιουν λεξεις που δεν ξερουν τη σημασια τους πχ τη λεξη ειρωνια. Και το αν καποιος εχει σκοπο να τραβηξει την προσοχη ολοι τον καταλαβαινουμε και του χαμογελαμε με συμπαθεια.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,625 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 23:04, 19-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Aκόμη έχω απορία για την στάση της Ελληνικής κοινωνίας στο πορνό. Ακόμη δεν έχω βρει την αιτία των ψυχοσωματικών ταμπού που ταλανίζουν αρκετούς.
Από πότε κάτι που δεν αρέσει σε κάποιον μεταφράζεται ως ασθένεια;

Ίσως βέβαια κάποιοι νιώθουν καλύτερα με τον εαυτό τους με το να κακολογούν αυτούς που διαφωνούν με τα γούστα τους. Ή στην προκειμένη καλύπτουν δικές τους ανασφάλειες.

Ας συμφωνήσουμε λοιπόν οτι ο καθένας έχει δικά του γούστα και προσωπικές προτιμήσεις να πάμε παρακάτω. Εξάλλου το θέμα ήταν πώς επηρεάζει το πορνό τη σχέση και έχουμε ήδη ξεφύγει από αυτό.
1
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 839 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 17:18, 11-05-19:

Στο κρεβάτι του (και όχι μόνο ) ο καθένας κάνει (και βλέπει ) ό,τι θέλει.
5
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια