Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,986 μέλη και 2,479,228 μηνύματα σε 78,969 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 462 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ξένα vs Ελληνικά

Τι ακούτε περισσότερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 71)
Ξένα
21
29,58%
Ελληνικά
4
5,63%
Και τα 2, αλλά περισσότερο εληνικά
13
18,31%
Και τα 2, αλλά περισσότερο ξένα
33
46,48%
Κουμπάκιας
0
0%

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 04:57, 04-10-06:

Λατρεύω τη μουσική γενικάαα~
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 481 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 14:40, 04-10-06:

Απο ξένα ακούω κυρίως metal όπως Αnathema,Lacuna Coil,Him
Και rock όπως Green Day, Placebo...
Τώρα, από ελληνικά ακούω μόνο Χατζηγιάννη!
1
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:27, 03-05-07:

Και τα δύο και περισσότερο ελληνικά, μου αρέσουν τα λαικά μας τα ρεμπέτικά και γενικά ότι παλιό υπάρχει μέχρι το 99 μετά τα ελληνικά είναι πολλύ επιλεκτικά για μένα
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 02:52, 15-05-07:

Αν και δεν νομίζω ότι σας ενδοιαφέρει και τόσο, ο λόγος που δεν ακούω Ελληνικά όπως τα λέτε είναι ότι δεν έχω ξανακούσει πιο κλαψιάρικη και γκρινιάρικη μουσική (άλλη λέξη χρησιμοποιώ αλλά δεν το επιτρέπει ο χώρος). Εγώ τουλάχιστον μελαγχολώ και χαλιέμαι στο παραμικρό άκουσμα και ακόμα και όταν ήμουν κομμάτια από μαυροδάφνες και πάλι δεν την άντεχα. Και στην τελική βαρέθηκα να ακούω το σχεδόν απόλυτο της ελληνικής μουσικής να ασχολείται με το ερωτικό και πως παράτησε ο ένα τον άλλον κτλ κτλ άντε και λίγο να κλαίγεται για κάποια κοινωνικά. Υπάρχουν και άλλα πιο σοβαρά ζητήματα στον κόσμο και όχι μόνο. Μουσική είναι όχι κλάψα. Αλλά "Έχει πολύ μαράζι ο έλληνας μέσα του". Μήπως να κάνω το παραπόνο μου τραγούδι? Καλά θα πάει αν του βάλω και λίγο love story μέσα
Α να γεια σου !

Και οτι εξαιρεσεις καλες εχω ακουσει στο παραπανω....ω τι εκλπηξη ! μου αρεσαν !

(εξαιρεσεις υπαρχουν παντα φυσικα)
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 11:36, 09-07-19:

Θέμα Ζωντάνεψε!!!

Επί του θέματος τώρα :Ρ :

Ξένα εννοείται!!! Όχι ότι δεν υπάρχουν και κάποια ελληνικά κομμάτια που μου αρέσουν, αλλά πάντοτε μου άρεσαν τα ξενόγλωσσα τραγούδια πιο πολύ! Μπορεί λιγάκι να φταίει και το γεγονός ότι από μικρή ηλικία στο σπίτι μου ακουγόταν ξένη μουσική.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια