Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,850 μέλη και 2,473,588 μηνύματα σε 78,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 209 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 18:03, 14-06-05:

Sorry για το spam, και τη λίγο bad language, αλλά εδώ ταιριάζει το εξής (από τον easy_rider-συζήτηση στο mIRC):
<easy_rider_> me ta oloklirwmata mporeis na upologiseis poso kauleri einai mia gomena
<easy_rider_> akou
<easy_rider_> oso pio polles fores paragwgisimi einai mia kampuli
<easy_rider_> toso pio "gurti "einai i grafiki tis parastasi
<easy_rider_> px i eutheia einai mono 1 fora paragwgisimi
<easy_rider_> an kapoia exei metrio k*lo
<easy_rider_> einai paragwgisimi
<easy_rider_> an exei wraio k*lo
<easy_rider_> einai 2 fores paragwgisimi
<easy_rider_> an exei K*lara
<easy_rider_> einai 3..4 ktl fores paragwgisimi
<easy_rider_>
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:06, 14-06-05:

Έκανε όμως ένα λαθάκι: Οχι με τα ολοκληρώματα όπως είπε στην αρχη αλλα με τις παραγώγους. Αληθεια τη συνάρτηση τη θεωρει μιας ή πολλών μεταβλητών?
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 18:19, 14-06-05:

Εχμμ... μην το παρατραβήξουμε το θέμα... Αλλά εννοεί πως όσες πιο φορές παραγωγίσιμη είναι μια συνάρτηση, τόσο πιο πολλές φορές μπορείς να "ολοκληρώσεις" την τελευταία παράγωγο. Χεχεχε. Επιπλέον η συνάρτηση εννοείται πως είναι f(x,y,z), 3 μεταβλητών δηλαδή, μιάς και ο κάθε κ*λος είναι ένας όγκος στο 3D-System
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:21, 14-06-05:

Αφου ειναι ογκος πες οτι ειναι 2 μεταβλητών γιατι η κάθε συνάρτηση 2 μεταβλητών παριστα επιφάνεια στο Oxyz.

ΥΓ: Εχουμε καει
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:14, 14-06-05:

Φίλησα στα 17 μου

και ολοκλήρωσα στα 21 μου(είμαι και επιλεκτική παναθεμα με )
1
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 19:33, 14-06-05:

Both@17
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 18:40, 15-06-05:

Φίλησα στα 16 και ολοκλήρωσα στα 19 παρά...
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 20:17, 15-06-05:

θυμάμαι το 1ο μου φιλάκι τόσο έντονα...6η δημοτικού πόσο ήμασταν τότε ρε παιδιά?
οσο για έρωτα...λίγο πριν τα 18...
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 20:19, 15-06-05:

11 ήμασταν
Παράθεση

daphne

Νεοφερμένος

Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O daphne έγραψε: στις 07:30, 16-06-05:

Φιλί κάπου στα 12-13... Για να πω την αλήθεια δε θυμάμαι ακριβώς. Πρώτη φορά ολοκλήρωσα στα 19.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 21-08-11 στις 13:16. Αιτία: greeklish
Παράθεση

frosw_

Νεοφερμένος

H frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H frosw_ έγραψε: στις 17:37, 18-06-05:

Το πρώτο φιλί ήταν στα 13 σε μία κατασκήνωση μέσα σε μία σκηνή που παίζαμε θάρρος η αλήθεια...Και το τραβήξαμε λίγο εκτός των χρονικών ορίων του παιγνιδιού με το παιδί Το καλύτερο φιλί ήταν στα 17,5... Εχμ...Και...δεν ολοκλήρωσα ακόμα αλλα νταξ,προλαβαίνω ακόμα,18,5 είμαι
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 18:47, 18-06-05:

Έγω φίλησα στα 14, τώρα για από ολοκληρώματα, ούτε στην άλγεβρα τα ξέρω να φανταστείτε...
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 15:12, 20-06-05:

Πρώτο φιλί στα 15 από έναν κούκλο που όλες τον ήθελαν και σε εμένα έκατσε
Πάντως για ολοκλήρωση το έκανα πιο νωρίς από όλους σας καλοκαίρι προς τρίτη λυκείου!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:04, 21-06-05:

*Το πρωτο φιλί ηταν στα 14-15 με εναν πιλοτο της ΟΑ, απιστευτο I know.
*To δευτερο και -πλεον- κανονικο ηταν με εναν πιτσιρικά που τα χα στην τριτη γυμνασιου, καπου στα 16
*Ολοκληρωση και μπουρδες δε θελω να ξερω τι ειναι γιατι εγω δεν τα παω τα μαθηματικα (ειμαι του τρτου πεδιου! )
*Σεξ στα 17 με επισης απειρο, αλλα ηταν πολυ ομορφα, και κρατησε 4 χρονια.
Ετσι που το παω, σε λιγο θα δωσω και ΑΦΜ
1
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:23, 22-06-05:

Το πρώτο μου φιλί, ήταν γύρω στα 12 ή 13, και θυμάμαι ότι το αγοράκι που με φίλησε έφαγε μια απίστευτη σφαλιάρα μετά, διότι, τελικά, δεν ήθελα να φιληθώ από τοσο μικρή ηλικία. Το πρωτο, πραγματικό φιλί, το έδωσα (και το πήρα) στα 15 και ολοκλήρωσα τη σχέση μου γύρω στα 17, αν θυμάμαι καλά.
Πάνε άλλωστε πολλά χρόνια από τότε!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 19:09, 22-06-05:

Πρωτο φιλι στα 14 μου φαινεται (ηταν τραγικο :p) και ολοκληρωσα στα 18
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 258 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 14:49, 06-09-05:

Εγώ τίποτα από τα δύο
1
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:01, 06-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Εγώ τίποτα από τα δύο
Ομοιοπαθης!!! Αντε να μην ειμαι ο μονος στο forum και εστανομαι μιωνεκτρικα
1
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 01:45, 09-09-05:

Εγώ επειδή από τα 15 μου είχα κάτι προβλήματα με το ποτό :S δεν θυμάμαι πότε είχε γίνει το καθένα. Απο τότε που ήμουν ΟΚ πάντως...
Φιλί ... 17 (Αν και είμαι σίγουρος πως σε ένα πάρτυ στα 15 μου είχα φιλήσει μια κοπέλα στάνταρ, η μάλλον κάντε το ΚΟΠΕΛΕΣ και κάποιος μου είπε οτι φίλησα και το Μπαμπη....)
Σεξ... (αυτό και εάν είναι δύσκολο) πρώτη φορά στα 18 (αλλά μια φορά είχα ξυπνήσει με τρελό πονοκέφαλο γυμνός :O στο σπίτι μιας φίλης μου ... το περιστατικο για το πως πήγα τι κάναμε και τα λοιπά έχει σβηστεί απο τη μνήμη μου... ούτε ο πατέρας μου δεν με θυμάται να φεύγω εκείνη τη μέρα... άλυτο και παράξενο μυστήριο... πάντως έγινε στα 17)

P.S. ο μπάμπης ήταν μικροκαμωμένος, λεπτός και με μακρύ μαλλί ως τι μέση. Μια μέρα περπατάγαμε μαζί στην ερμού προς μοναστηράκι και ένας τύπος του χτυπάει τον ώμο και του λέει "ΕΕΕΕεεεε, κοπελιά!!!!" και όταν γυρίζει βλέπει ένα μαντράχαλο με μούσια και αγριόφατσα... λολ...
Οπότε μην αρχίσετε για το τι έγινε... α, και ο τύπος δεν μου λέει (ακόμα και τώρα) τι είχε γίνει εκείνη τη μέρα... ντρέπεται.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 18:25, 11-09-05:

Φιλί: 14? Αρχες 2ας Γυμνασιου τεσπα
Θεξ!: μικρη, πολυ μικρή, κατά τη γνώμη μου... 15.5
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Giota2000, aventurine