Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,989 μέλη και 2,479,292 μηνύματα σε 78,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 396 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το σημάδι από τα φιλιά

Absent Minded (Τζένη Μπότση)

Νεοφερμένος

Ο Τζένη Μπότση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχοθεραπευτής και μας γράφει απο Ωρεοί (Εύβοια). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Absent Minded ξύνει τη μύτη του... έγραψε: στις 11:35, 10-12-08:

Γιατί να το κάνεις αυτό; Θες να έχεις την σημαδεμένη για κοπέλα;
Η είπες τώρα που ξεκίνησαν τα κρύα να τη βοηθήσεις να καταλάβει πως χρειάζεται και το κασκόλ της;
Anyway αν έχεις πιπιλίσει ποτέ το χέρι σου θα ξέρεις και πως γίνεται. Ρούφα αγαπητέ ρούφα!
Πάντως υπάρχουν αρκετά άλλα όμορφα πράγματα που μπορείς να κάνεις πλην αυτού
Κάντε έρωτα τέκνα μου
3
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:04, 10-12-08:

Βάζεις τα χείλια σου στο σημείο που θες να κάνεις το σημάδι, ρουφάς σα βεντούζα και σταματάς πριν βγάλει αίμα.

Ωραίες εποχές.

Φτου γκαμώτι, γέρασα!
2
3
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 12:19, 10-12-08:

Ρε συ Γιάννη , πολύ δρακουλιάρικα το είπες
"και σταματάς πριν βγάλει αίμα" αχαχαχ. Λεπόν, θα απαντήσω ως γκαφατζού-μαιτρ της πιπιλιάς, μιας και τον πρώτο καιρό είχα κάνει ρεζίλι τον αμορεμίο με τις σημαδάρες-μεδάγκωσελύκοςβοήθεια-.
Πώς θα έκανες εάν ήταν να ρουφήξεις το αίμα από μια μικρή πληγή? Ε, διαλέγεις ένα μαλακό μέρος (κατά προτίμηση λαιμό, μην πας σε καμιά πλάτη) και αρχίζοντας με ένα τρυφερό "σμουτς" αρχίζεις την αφαίμαξη.Μην την σκοτώσεις κιόλας.
1
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 12:25, 10-12-08:

"Πριν βγαλει αιμα" ο ενας...."αρχιζεις την αφαιμαξη" η αλλη

Εγω θα σου πω...

..καταρχην βαζεις εφημεριδες στο πατωμα να μην λερωσεις...

[απλα θα ρουφας -αρνητικη πιεση- λιγο περισσοτερο καθε φορα μεχρι να δεις το σημαδι που θελεις (μην την πονεσεις αγαρμπα και με την 1η). η μελανιά γινεται ακριβως γιαυτο, σπας μικρα αγγειακια]

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:05, 10-12-08:

Τι να την κανεις την πιπιλια; Μην στην φαει κανενας;
Τεσπα, σου ειπαν τα παιδια πως... εγω απλος μπηκα επειδι διαβασα πιπιλα και νομιζα οτι υπαρχουν και home-made πιπιλες.. DIY και ετσι
1
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:18, 10-12-08:

Πολυ απλα δεν την κανεις, γιατι περαν του οτι ειναι κατι που δεν προσφερει και καμια ιδιατερη απολαυση, ειναι ιδιατερα αντιαισθητικο και ολιγον τι καφριλιδικο.
Σαν να κολλα ς ταμπελα στον αλλο οτι "Προσοχη προσοχη, εχει γκομενο!!!"
Ασε που μπορει να φερει και σε δυσκολη θεση τον αλλο.

Αναφερομαι καθαρα στις βεντουζοπιπιλιες.
Γιατι το να κανεις ερωτα με καποιον και π.χ. να σου κανει καμια μελανια πανω στο παθος ειναι αλλο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 10-12-08 στις 16:44.
15
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:32, 10-12-08:

Θα το πω λιγο διαφορετικα. Μην την κανεις απλα για να την κανεις. Καντην επειδη το θελετε, το θελει, βγηκε πανω στο παθος.
Και τοτε , τα περι σημαδεμενων που λεει ο κοσμος θα φανταζουν αστεια. Πολλοι τα λενε απο ζηλεια, ενω η αντιληψη "τη σημαδεψα για να βλεπετε οτι ειναι δικη μου" πηγαζει απο ανασφαλεια.
1
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 16:36, 10-12-08:

Και μια πιο διπλωματική προσέγγιση: Πάρε της δώρο μια ζιβάγκο μπλούζα με κραυγαλέα μεγάλο και σηκωτό γιακά, θα το πιάσει το νόημα...
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 16:36, 10-12-08:

Δεν μου λες ρε συ Lorien... το ότι δεν έχω δει σε κανέναν πάνω από τα 22-23 πιπιλιές, σημαίνει τι? Ότι επειδή το "κάναμε" όλοι μας πια σταματήσαμε να ζηλεύουμε? Ότι είμαστε πλέον όλοι ... ασφαλείς [ή αδιάφοροι!] ?

Ή μήπως σημαίνει ότι αρχίσαμε να συνειδητοποιούμε ότι το "φαίνεσθαι" δεν είναι τόσο σπουδαίο ειδικά όταν προκείται για μια...αφαίμαξη [sic].

?

edit: α, ασε ξέρω... γιατί φοράμε πλέον ζιβαγκο 24/7
3
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:51, 10-12-08:

Η απαντηση ειναι απλη : γιατι μας μαραναν τα

"τι θα πει ο κοσμος"
"δεν ειναι σωστο" ,
"δεν ειναι πραγματα αυτα",
"καλα τι εισαι, εφηβος ; "

τα οποία προκύπτουν από την λανθασμενη βαση πως "οσοι το κανουν, το κανουν για να δειχτουν στους φιλους τους". Δε μπορει δλδ να συμβει πανω στο παθος ή επειδη απλα καποιου δε του καιγεται καρφι αν θα φαινεται και το τι θα λεει ο κοσμος (ή επειδη ειμαστε βρυκολακες ) ; (ρητορικη )
2
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:53, 10-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Η απαντηση ειναι απλη : γιατι μας μαραναν τα

"τι θα πει ο κοσμος"
"δεν ειναι σωστο" ,
"δεν ειναι πραγματα αυτα",
"καλα τι εισαι, εφηβος ; "

τα οποία προκύπτουν από την λανθασμενη βαση πως "οσοι το κανουν, το κανουν για να δειχτουν στους φιλους τους". Δε μπορει δλδ να συμβει πανω στο παθος ή επειδη απλα καποιου δε του καιγεται καρφι αν θα φαινεται και το τι θα λεει ο κοσμος (ή επειδη ειμαστε βρυκολακες ) ; (ρητορικη )
Αν γινει στο παθος, γινετε μονο του... Δεν νομιζω να πρεπει να ρωτισεις πρωτα πως γινετε..
3
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:57, 10-12-08:

Σαφεστατα και ισχυει αυτο που λες lorien!
Και το εχω παθει και το εχω κανει αθελα μου.(καλα που δεν ηταν στον λαιμο φυσικα, γιατι παιζει να μην ειχα καρωτιδα τωρα )
Αλλα οταν ζητας "οδηγιες χρησης" τοτε οπως καταλαβαινεις παυει να ειναι αυθορμητο.
2
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 17:04, 10-12-08:

[offtopic...ας με συγχωρήσει το παληκάρι που άνοιξε το θέμα αν του φαίνομαι κάπως "κακιά" αλλά το θέμα μου θύμησε ένα παιδί που είχαμε στο σχολείο-ένα χρόνο μεγαλύτερο από μένα- που κάποια περίοδο χειμώνιάτικα (που όλοι φορούσαμε τα κασκόλ και τα ζιβάγκο και τρέμαμε από το κρύο) ερχόταν στο σχολείο με κάτι ανοιξιάτικες μπλούζες και έναν .. κόκκινο λαιμό λες και του είχαν...επιτεθεί τα βαμπίρ όλο το βράδυ και έλεγε σε...όλους και φυσικά χωρίς να τον ρωτήσουν (ακόμα και άτομα όπως εμένα που απλώς τύχαινε να γνωριζόμαστε φατσικά ως μαθητές στο ίδιο σχολείο) "ασε ρε συ, δεν ξέρω τι να κάνω με τη Νατάσσα [σσ. μαθήτρια του ίδιου σχολείου ένα χρόνο μικρότερη από μένα], δεν με αφήνει σε ησυχία... Και όλα αυτά (δείχνουμε το λαιμό) δεν ξέρω πιά και πώς να τα καλύψω!" ]
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 17:20, 10-12-08:

Λόγω ευαισθησίας βγάζω συνέχεια κοκκινίλες στον λαιμό που μπορεί να γίνουν έντονες. Βάζω πούδρα αλλά φαίνονται. Τέλος πάντων, 1 παιδί που έβγαινα πέρισυ μου είχε κάνει σκηνή επειδή νόμιζε ότι ταυτόχρονα με αυτόν έβγαζα τα μάτια μου και με άλλους. Κι από την 1 έμεινα άναυδη, από την άλλη σκέφτηκα πώς το μυαλό στον συνδυασμό λαιμός-κοκκινίλα πάει αμέσως στην πιπιλιά, κι από την παράλλη κατάλαβα πόσο εύκολα μπορεί να γίνει αντιληπτή η μοιχεία.

Και για να είμαι on topic να πω ότι στα 27 μου είμαι τελείως ανίκανη να κάνω αξιοπρεπή πιπιλιά και πώς δεν μπορώ να δώσω συμβουλή σε 1 νέο παιδί με απορίες που, θεωρητικά, θα έπρεπε να μπορώ να λύνω.
1
Παράθεση

FaNhS_ThE_GrEaT

Νεοφερμένος

Ο FaNhS_ThE_GrEaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O FaNhS_ThE_GrEaT Ποτέ δε φοβήθηκα το απροσδόκητο! έγραψε: στις 17:32, 10-12-08:

Eυχαριστώ παιδιά, κατάλαβα πως γίνεται.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη borat : 10-12-08 στις 17:35. Αιτία: Aπαγορεύονται τα greeklish στο e-steki.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 17:46, 10-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αν γινει στο παθος, γινετε μονο του... Δεν νομιζω να πρεπει να ρωτισεις πρωτα πως γινετε..
Αρχική Δημοσίευση από The Djinn
Σαφεστατα και ισχυει αυτο που λες lorien!
Και το εχω παθει και το εχω κανει αθελα μου.(καλα που δεν ηταν στον λαιμο φυσικα, γιατι παιζει να μην ειχα καρωτιδα τωρα )Αλλα οταν ζητας "οδηγιες χρησης" τοτε οπως καταλαβαινεις παυει να ειναι αυθορμητο.
Οχι απαραιτητα. Εσεις τις κανετε για να υπαρχει καποιο σημαδι ; Εγω τις κανω επειδη αρεσουν σαν αισθηση και μαρεσει να βλεπω την αντιδραση της κοπελας σε κατι που της αρεσει παντως. Ουτε σας ειπε που θελει να τις κανει. Ισως ειναι πρωιμο να το κατηγορησουμε το παιδι, οτι θελει να το κανει για επιδειξη.

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
[offtopic...ας με συγχωρήσει το παληκάρι που άνοιξε το θέμα αν του φαίνομαι κάπως "κακιά" αλλά το θέμα μου θύμησε ένα παιδί που είχαμε στο σχολείο-ένα χρόνο μεγαλύτερο από μένα- που κάποια περίοδο χειμώνιάτικα (που όλοι φορούσαμε τα κασκόλ και τα ζιβάγκο και τρέμαμε από το κρύο) ερχόταν στο σχολείο με κάτι ανοιξιάτικες μπλούζες και έναν .. κόκκινο λαιμό λες και του είχαν...επιτεθεί τα βαμπίρ όλο το βράδυ και έλεγε σε...όλους και φυσικά χωρίς να τον ρωτήσουν (ακόμα και άτομα όπως εμένα που απλώς τύχαινε να γνωριζόμαστε φατσικά ως μαθητές στο ίδιο σχολείο) "ασε ρε συ, δεν ξέρω τι να κάνω με τη Νατάσσα [σσ. μαθήτρια του ίδιου σχολείου ένα χρόνο μικρότερη από μένα], δεν με αφήνει σε ησυχία... Και όλα αυτά (δείχνουμε το λαιμό) δεν ξέρω πιά και πώς να τα καλύψω!" ]
Οπως παραπανω.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:50, 10-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Οχι απαραιτητα. Εσεις τις κανετε για να υπαρχει καποιο σημαδι ; Εγω τις κανω επειδη αρεσουν σαν αισθηση και μαρεσει να βλεπω την αντιδραση της κοπελας σε κατι που της αρεσει παντως. Ουτε σας ειπε που θελει να τις κανει. Ισως ειναι πρωιμο να το κατηγορησουμε το παιδι, οτι θελει να το κανει για επιδειξη.

Οπως παραπανω.
Δεν το κατηγορω το παιδακι, εγω για πλακα το ειπα... Για οπιων λογο και αν θελει να το κανει ειναι δικο του θεμα.. Απο ην στιγμη που δεν ζηταει οδηγιες για να τιαξει βομβα, η καπιο δηλιτιριο, η για το πως να αυτοκτωνισει, και γενικοτερα κατι το αξιοπινο, απλα του απανταμε και δεν μας νοιαζει το γιατι θελει να ξερει...
3
Παράθεση

FaNhS_ThE_GrEaT

Νεοφερμένος

Ο FaNhS_ThE_GrEaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O FaNhS_ThE_GrEaT Ποτέ δε φοβήθηκα το απροσδόκητο! έγραψε: στις 18:00, 10-12-08:

Παιδιά ρωτάω διότι έχω ακούσει από πολλές φίλες μου ότι αρέσει στις γυναίκες και για αυτό το λόγο θέλω να το κάνω στη κοπέλα μου (αν δω πως δεν αντιδράει αρνητικά!).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη borat : 10-12-08 στις 18:29. Αιτία: Μετατροπή σε ελληνικά!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:03, 10-12-08:

Πάντως εμένα μ' αρέσουν πολύ οι πιπιλιές
Αλλά τις προτιμώ σε σημεία που μπορώ να τις δω μόνο εγώ.
(και θεωρητικά κρατάνε και τις άλλες γκόμενες μακριά - αν και όχι εγκαίρως αν δεν είναι σε εμφανές σημείο )

ΥΓ: Τώρα που το σκέφτομαι, είναι ζήτημα να έχω κάνει μία σε κάποιον καταλάθος.. μόνο εμένα με κάνανε σαν σημαδεμένη συχνά πυκνά, ενώ μάλιστα ένας είχε καταφέρει να μου κάνει μία πάνω στο χείλος! (το πάνω χείλος ε; )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 10-12-08 στις 19:52.
3
Παράθεση

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O Φοίβος έγραψε: στις 19:29, 10-12-08:

Ερώτηση άσχετου:
Υπάρχει περίπτωση να μείνει μόνιμο σημάδι από πιπιλιά, αν είναι πολύ πολύ δυνατή ίσως?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φιλία σε κρίση! - Από Iwanna248
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-01-15 στις 17:37.
    • Χάθηκε η φιλία... - Από aleχrapak
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με τον κοινωνικό περίγυρο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-12 στις 10:18.
    • Φιλία; - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-11 στις 02:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα