Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,819 μέλη και 2,471,938 μηνύματα σε 78,610 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 448 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,111 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:31, 17-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agnwsth
Και εγώ την δική μου είπα, για ποια ενόχληση μιλάς; Για να μην είμαι οφφ τοπικ, θεωρώ ότι η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι είναι όταν ο άλλος βρίζει πολύ χυδαία.

Δεν ειπα μόνο για εσένα.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Πύρος (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 09:48, 18-07-19:

Εγώ προσωπικά δεν θεωρώ την τρίχα πολύ σέξυ αλλά εξαρτάται το χρώμα, το μέγεθος και κατά κύριο λόγο το σημείο του σώματος.

Ξενερα, δεν είμαι σίγουρος. Γενικά να μην μου αρέσει η μυρωδιά, να γκρινιάζει για τα πάντα... νομίζω αυτά
1
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,563 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:29, 18-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Πύρος
Εγώ προσωπικά δεν θεωρώ την τρίχα πολύ σέξυ αλλά εξαρτάται το χρώμα, το μέγεθος και κατά κύριο λόγο το σημείο του σώματος.
Ντάξει βρε μωρό μου, αλλιώς βλέπει την αντρική τρίχα η γυναίκα κι αλλιώς τη γυναικεία ο άντρας.
1
1
1
Παράθεση

betonieras

Νεοφερμένος

Ο betonieras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O betonieras έγραψε: στις 11:39, 18-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agnwsth
Η τρίχα είναι σέξυ Φώτη.

Καλά δεν είναι και όλες οι τρίχες το ίδιο. Εάν κάποιος έχει τρίχες στη πλάτη ή μπροστά είναι το δάσος του σειχ σου ... να δω πόσο σέξυ θα τον βρίσκεις....
4
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,111 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:39, 18-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από betonieras
Καλά δεν είναι και όλες οι τρίχες το ίδιο. Εάν κάποιος έχει τρίχες στη πλάτη ή μπροστά είναι το δάσος του σειχ σου ... να δω πόσο σέξυ θα τον βρίσκεις....

Χαχαχα αυτό θέλω να πω αλλά δεν.
1
Παράθεση

hl_amhxanos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο hl_amhxanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O hl_amhxanos έγραψε: στις 11:55, 18-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ντάξει βρε μωρό μου, αλλιώς βλέπει την αντρική τρίχα η γυναίκα κι αλλιώς τη γυναικεία ο άντρας.

μπορεί να αναφέρεται και αυτός για την αντρική τρίχα
3
Παράθεση

Agnwsth

Δραστήριο Μέλος

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 12:27, 18-07-19:

Είπα γενικά ότι είναι σέξυ να έχει τρίχα ο άλλος, δεν κάθισα να αναλύσω όλες τις περιπτώσεις για το που και πόσο. Θα συμφωνήσω για την πλάτη, προσωπικά το δάσος μπροστά δεν με ενοχλεί, φιλάκια.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,270 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 13:42, 18-07-19:

Φανταστειτε μια αρκούδα χωρίς τρίχες στην πλάτη, δεν είναι γελοίο θέαμα;
7
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,521 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 15:23, 18-07-19:

Όσοι είναι τριχωτοί δεν μπορούν να ξυριστουν. Πχ βλέπω στο γυμναστήριο κάτι τυπαδες που μιλούσαν για αποτρίχωση στο στήθος αλλά οι τύποι είχαν πέντε τρίχες στο στήθος σιγά το πράγμα. Αν έχεις παντού τρίχες απλά δεν γίνεται.
2
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,270 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 17:14, 18-07-19:

Άστα να πάνε. Πάντως οι σημερινές αρκούδες είμαστε θύματα. Παντρεύτηκαν οι μανάδες μας τις αρκούδες στα 80ς που ήταν η χρυσή εποχή τους και κάνανε αρκουδάκια τα οποία όμως όταν μεγάλωσαν η χρυσή εποχή είχε περάσει και πλέον ζούμε την εποχή του φαλακρό πιγκουίνου. Και φανταστείτε τώρα τι τραβάει μια αρκούδα που πρέπει να γίνει πιγκουίνος.
10
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,723 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 17:59, 18-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
πλέον ζούμε την εποχή του φαλακρό πιγκουίνου

naah more like the inside out cat era

and it's not cute people
1
1
Παράθεση

Πύρος (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 23:36, 19-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Δεν μίλησα για γυναικεία... .
1
1
Παράθεση

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 00:03, 20-07-19:

Να τρίζει το κρεβάτι σα τις πόρτες του πύργου του δράκουλα, ξέρουν οι γείτονες τι....ρυθμό ακολουθείς κάθε στιγμη!!
5
Παράθεση

Dreamweaver (Mad Lad)

Διάσημο Μέλος

Ο Mad Lad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 714 μηνύματα.

O Dreamweaver έγραψε: στις 20:55, 20-07-19:

Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 20:58, 20-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Άστα να πάνε. Πάντως οι σημερινές αρκούδες είμαστε θύματα. Παντρεύτηκαν οι μανάδες μας τις αρκούδες στα 80ς που ήταν η χρυσή εποχή τους και κάνανε αρκουδάκια τα οποία όμως όταν μεγάλωσαν η χρυσή εποχή είχε περάσει και πλέον ζούμε την εποχή του φαλακρό πιγκουίνου. Και φανταστείτε τώρα τι τραβάει μια αρκούδα που πρέπει να γίνει πιγκουίνος.

Ξεψύχησα.
Παράθεση

Guest 647452

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 647452 έγραψε: στις 01:11, 21-07-19:

Τριχες στο στηθος και στην πλατη δεν εχω εκ γεννετης.Ομοιως και με τα χερια που ειναι λιγες.Απο την μεση και κατω κατι κανουμε.Γενικα η τριχα δεν μου αρεσει.Ειδικα στην γυναικα.
Παράθεση

Cookie_Monster

Νεοφερμένος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O Cookie_Monster έγραψε: στις 02:04, 21-07-19:

είμαι σίγουρος πως λίγη τριχοφυία δεν είναι τόσο κακή όσο το να έχεις κάτω από 100κ φόλλουερς στο ινστα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Thoba19, Ντινα Κ., betonieras, doro

Βρείτε παρόμοια