Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εμενα αυτη μου αρεσει ..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εμένα με νευριάζει όταν κάποιος πει μια μακακιούλα και αυτή υιοθετηθεί από πολλά άτομα που το λένε διαρκώς είτε ταιριάζει είτε όχι.


σαν αυτη την διαφημηση με το 11888(τυχαιο?? δεν νομιζω....)απο την στιγμη που το ειπαν στο ραδιο αρβυλα...οοοολα τα ψωνια εχουν κολλησει και το λενε...:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το "Χέστηκα", ειδικά από κοπέλες

δείχνει ένα άλφα επίπεδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δείχνει ένα άλφα επίπεδο
Ειναι αυτο λεμε.."
"Έχει κλαση":hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σιχαίνομαι να ακούω ανθρώπους να χρησιμοποιούν άσχημες λέξεις, για να κάνουν επίδειξη της "μαγκιάς" τους. Το βρίσκω πολύ ανόητο, ειδικά όταν ακούω μικρά παιδάκια να βρίζουν άσχημα και τους γονείς από πίσω να σιγοντάρουν. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Το "Χέστηκα", ειδικά από κοπέλες
δείχνει ένα άλφα επίπεδο
Ειναι αυτο λεμε.."
"Έχει κλαση":hehe::hehe:

Εχεστήκαμε που κλάναμε :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εχεστήκαμε που κλάναμε :laugh:

:laugh::laugh::laugh:

δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά είμαστε μια όμορφη ατμόσφαιρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
:laugh::laugh::laugh:

δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά είμαστε μια όμορφη ατμόσφαιρα
Αρκεί να το αποφασίσουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
με ενοχλουν οι βρισιες και ιδιως αυτο το "λ@λ@κα" (το λεμε και λιγακι κοσμια) που εχει καταντησει καραμελα (και τσιχλα μην σας πω... :P) στους περισσοτερους......
πες ενα "φιλε" , ενα "δικε μου" , εστω ενα "μαγκα" μου....
αλλα οχι συνεχεια και χωρις λογο αυτο.... :(:(:/::/::/::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά είμαστε μια όμορφη ατμόσφαιρα
Ναι,,αλλα πρεπει να ανοιξουμε και κανα παραθυρο..:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
τυχαιο; Δε νομιζω!

"Τυχαίο, δεν νομίζω"

σαν αυτη την διαφημηση με το 11888(τυχαιο?? δεν νομιζω....)

Σιχαίνομαι την επανάληψη της ίδιας φράσης! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
''κοψε το τσιγαρο''

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Την έκφραση "μουνάρα" και ειδικά το γελοιωδέστατο "μούναρος" για τους άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Την έκφραση "παπάρα" και ειδικά το γελοιωδέστατο "κάνε βούτα" για τις σαλάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειδικά το γελοιωδέστατο "μούναρος" για τους άντρες.

Αμαν..
Ποιος το λεει αυτο?:hehe::hehe:
Ωρε τρελλα...

.οταν η ισοτητα ανδρων γυναικων ξεπερνα τα ορια..πρωτα ηταν το "γκομενος" τωρα το μουναρος..που παμε..

ειναι οπως βλεπω γυναικες να λενε'Στα Αρχ@δια μου"

αφου δεν εχεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
"Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
"Είναι πολύ ουαου!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Με παρεξηγήσατε για την θεσσαλονικιώτικη διάλεκτο.Δεν εννοούσα οτι γενικά με ενοχλεί.Με ενοχλεί που τα λένε 100 φορές για να μας πείσουν οτι είναι μάγκες.Το ίδιο και με το μ@λάκας...

Εμένα με νευριάζει όταν κάποιος πει μια μακακιούλα και αυτή υιοθετηθεί από πολλά άτομα που το λένε διαρκώς είτε ταιριάζει είτε όχι.

Συμφωνώ απόλυτα!Ας πούμε το 11880 το έχω ακούσει να το λένε στην ΝΕΤ!Ναι σε ρεπορτάζ!Μωρε που πααααααάμε??


επεισης οι καγκουροποζερο εκφρασεις που συναντας στο facebook,κυρίως από κοριτσάκια γυμνασίου,τύπου:
ah,azp m!!t Cpac mwoo m!!!!t gmt pic0ula ein auth??eic 8e@!!i lov ya!!!cypaw xaz0 mmmm!!!!!

Πραγματικά απαίσιο.Υπέρμετρα ψώνια!

1.αν εξαφανίσεις την λέξη <<μ@λάκας>> , το ελληνικό έθνος θα μείνει ορφανό
2.καγκούρικη η χρήση τοπικής διαλέκτου και όχι τα παγκοσμιοποιημένα αγγλικά ; πλάκα με κάνεις ;
3.διαβάζεις και εσύ τα σενάρια του παπακαλιάτη ;
4.όντως αυτό δεν παλεύεται ρε συ
5.θα σε αποκαλούσα σεξίστρια αλλά νομίζω πρωτεύει να ηρεμήσεις λίγο και να σκεφτείς χωρίς πίεση τα <<πιστεύω>> και τα <<θέλω>> σου
6.η γιαγιά μου καγκουρέ ; ε όχι αυτό δεν το δέχομαι (δηλαδή έλεος!)
7.το κικιρίμπικο δλδ τι είναι ; αντέ τσάγια
8.βασικά hellow ! (καλησπέρα σας) 21ο αιώνα διανύουμε - δίκιο έχει η θεματοθέτρια , ντεμέκ 80τιλα δεν αντέχω
9.
10.μωρέ υπάρχουν ,απλά φιλενάδα εγώ έχω μαλακομαγνήτη ; δεν μπορώ να καταλάβω . ewwww

Καλά αυτο πρέπει να μπεί στα αστειότερα πόστς.....

ειναι οπως βλεπω γυναικες να λενε'Στα Αρχ@δια μου"

αφου δεν εχεις...

χχεεχεεεε.....;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Οι φράσεις που σιχαίνομαι:

"Δεν υπάρχεις/ει"
"Δεν νιώθεις/ει"
"Κοπελιά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top