It's Tea Time.~

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λοιπον χωρις να θελω να κανω διαφημιση το καλυτερο μερος για να προμηθευτητε τσαι στο κεντρο της ποης για μενα ειναι ενα Le palais des Thes στο Κολωνακι. Σε αυτο το μαγαζι λατρεψα το τσαι. Μπορειτε να βρειτε οτι τσαι θελετε αν και η δικη μου αγαπημενη ποικιλια ειναι το κόκκινο και το καλυτερο ειναι οτι οι τιμες του ειναι πολυ χαμηλες
https://www.tsaina.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Τι έχει μέσα το White Christmas? Γιατί ένα άλλο χριστουγεννιάτικο που πήρα πέρσι από τον δρόμο του τσαγιού (Ο Κήπος των Χριστουγέννων λεγόταν), δεν μου άρεσε καθόλου.

Από δρόμο του τσαγιού όσοι δεν έχετε δοκιμάσει να δοκιμάσετε οπωσδήποτε τον Βυσσινόκηπο και ένα άλλο που έχει μέσα κανέλα και πορτοκάλι. :inlove:

"Το λεπτό κινέζικό λευκό τσάι Bai Mu Dan απλώνεται σαν φρέσκο χριστουγεννιάτικο χιόνι πάνω από το μήλο, το πορτοκάλι, το μέλι, το αμύγδαλο, το κάρδαμο και τον αστεροειδή γλυκάνισο."

Βασικά ναι, αυτή η Anastasia έχει καλό γούστο στο τσάι.
Αν και εμένα μου το πρότεινε μια κυριούλα στο σούπερ μάρκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ισως δεν ξερω πως να φτιάχνω τσάι, αλλα εχω δοκιμάσει πολλά και δεν μου αρέσει :( (εκτος αν το τιγκάρω στη ζαχαρη)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top