Το νυφικό των ονείρων σας....

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Αυτό το νυφικό μοιάζει με χαλί με αυτά τα κρόσια που έχει από κάτω! 2 σε 1! :P

και αυτο:


Πολύ ωραία ουρά και στο τέλος θα έχεις σκουπίσει και την εκκλησία! Μην κουράζεται μετά η νεοκόρισσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Christina Wu $1,000 - $2,000
Lazaro Over $3,000
Christina Wu $1,000 - $2,000
Mon Cheri $1,000 - $2,000

Είμαι slender τι να κάνουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






νέα κορίτσια και σκεφτοσαστε όπως η barbie.....:P
όσο πιο απλό τόσο πιο εντυπωσιακό....



καταπληκτικό πέπλο χάλια γαμπρός...φύγε από το πλάνο......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σιγά ρε πολύ πριγκίπισσες disney την είδατε να ούμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


μόλις ερωτεύτηκα:


:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
So classy :inlove:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
άμα το νυφικό δεν είναι "τούρτα", δε λέει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.





αυτά τα δύό είναι τέλεια!!!!

(αχ μακάρι να κατάφερα την πολλαπλή παράθεση και να ανέβηκαν :D)

τι μανία είναι αυτή με τα στράπλες ρε κορίτσια?? δεν λέω ωραία είναι, αλλά όλες οι νύφες έχουν καταντήσει να είναι ίδιες!
καλά που βρέθηκε η Κέιτ και έκανε την διαφορά..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
άμα το νυφικό δεν είναι "τούρτα", δε λέει :P
για φάγωμα..
μιαμμ μιαμμ..
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




Για δροσερά νέα κορίτσια και για παρανυφάκια.....:P


πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
μόλις ερωτεύτηκα:


:inlove:

Tι λες τώρα.:eek:
Αν και ο καιρός που σκεφτόμουν νυφικά (αλά μπάρμπι, τούρτες και τέτοια :redface:) /γάμους κτλ πέρασε...
(Μιλάμε για μικρές τάξεις του δημοτικού:P) αυτό είναι τ έ λ ε ι ο!!! Υπέροχο! :inlove:
Καλά έχω και μια λατρεία στα τριαντάφυλλα.:redface:
Και για φόρεμα (δηλαδή όχι για τον γάμο) μου κάνει πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Tι λες τώρα.:eek:
Αν και ο καιρός που σκεφτόμουν νυφικά (αλά μπάρμπι, τούρτες και τέτοια :redface:) /γάμους κτλ πέρασε...
(Μιλάμε για μικρές τάξεις του δημοτικού:P) αυτό είναι τ έ λ ε ι ο!!! Υπέροχο! :inlove:
Καλά έχω και μια λατρεία στα τριαντάφυλλα.:redface:
Και για φόρεμα (δηλαδή όχι για τον γάμο) μου κάνει πάντως. :P



Eίναι μεγάλη ειρωνία της ζωής
το ότι οι γυναίκες μπορούν και ονειρεύονται τον γάμο
χωρίς να δίνουν σημασία στο ότι
θα υπάρχει και ένας
γαμπρός
στο κάδρο :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Eίμαι λίγο εως πολύ off αλλά πολύ θα ήθελα να δω έναν τέτοιο χορευτικό γάμου live :redface:

8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Μπορει να ειναι λιγο υπερβολικο,αλλα το λατρευω!!! :inlove::inlove:

Σε συνδυασμο με αυτες τις γοβες,ειναι το απολυτο για μενα!!:D
View attachment 43636
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
πως σας φαίνεται αυτό το νυφικο ?..... Η Θεια μου ειναι πριν 30 χρονια :)
P8290203.jpg

εγω θα προτιμουσα κατι σαν αυτο (αν ξαναπαντρευόμουν) :D
857-1638-thickbox.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
πως σας φαίνεται αυτό το νυφικο ?..... Η Θεια μου ειναι πριν 30 χρονια :)
View attachment 43643

το νυφικό της θείας δεν μπορώ να πω οτι μου αρέσει, αλλά τουλάχιστον είναι σεμνό και πολύ καλύτερο απο τις σημερινές υπερπαραγωγές με τα μεμέ απ΄όξω- νύφες.. (να με σχωράτε γκέρλς)..:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Καλησπέρα, αυτό το θέμα είναι περισσότερο κοριτσίστικο. Αγόρια.. ξουτ!

Ψάχνω να αγοράσω νυφικό, και θα ήθελα τη γνώμη σας.
Ποια νυφικά σας αρέσουν?
Όταν παντρευτήκατε, μείνατε ευχαριστημένες από το νυφικό σας?
Από πού το αγοράσατε?
Αν μείνατε απογοητευμένες, πάλι θα ήθελα να μου πείτε από που το αγοράσατε.
Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω?

(Μια φίλη μου είπε ότι όταν κάνεις ενοικίαση, συνήθως δεν σου λένε ότι πρέπει εσύ να το πας στο καθαριστήριο, το οποίο κοστίζει πολύ, και πως συνήθως τα φορεμένα νυφικά είναι γαριασμένα).

Εμένα μου αρέσουν τα ρομαντικά νυφικά, όχι τα υπερβολικά sexy.
Μου αρέσουν τα Βικτωριανά, γενικά τα πιο παλιάς εποχής.

Περιμένω τα σχολιά σας, κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top