Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
οχι ποτε μονο αντρες.δεν φταιω εφω αυτη η ρημαδα η ομορφια μου φταιει :P που τους μαγευει αχ αντρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
οταν τελειωνεις το μηνυμα σου με αχ αντρες, αλλος φαινεται να εχει τον καημο και τα μαγεματα ομως. γιομισαμε νυμφομανεις~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
τωρα εμένα που δε μου έχει τυχει φλερτ απο ατομο του ιδίου φύλου πρεπει ναρχισω να νιωθω άσχημα; μαλλον δεν ειμαι του γουστου τους ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
οταν τελειωνεις το μηνυμα σου με αχ αντρες, αλλος φαινεται να εχει τον καημο και τα μαγεματα ομως. γιομισαμε νυμφομανεις~!

δεν ψαχνω αντρα απλως ειπα πως μου συμπεριφερονται συνηθως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
θα ναι επειδη εισαι μοντελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
θα ναι επειδη εισαι μοντελο.

δεν ειπα κατι τετοιο απλως ειπα αυτο που γινεται συνηθως εξαλλου η ομορφια ειναι κατι εντελως υποκειμενικο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Όχι απλά μου την έπεσε, αλλά με κυνηγούσε σε όλη την αίθουσα και δε με άφηνε σε ησυχία. :mad: Είχα αλλάξει πεντακόσιες θέσεις.
Εντάξει το καταλαβαίνω. Δεν κυκλοφορούμε με καμιά ταμπέλα στο μέτωπο που να δηλώνουμε τις σεξουαλικές μας προτιμήσεις για να ξέρει και ο άλλος, αλλά όταν βλέπεις ότι ο άλλος δεν..... κόφτο ρε γμτ.
Εν τω μεταξύ δεν μπορούσα να της πω και στα ίσια ότι δεν ενδιαφέρομαι, γιατί μπορεί να γινόμουν ρόμπα. Αλλά σόρι όταν επιδιώκει να χορεύει συνέχεια μαζί σου, να σε χουφτώνει ντεμέκ πάνω στο χορό, να θέλει να κάθεται συνέχεια πλάι σου και να σε ρωτάει διάφορα προσωπικά δεν είναι πέσιμο; Ή ιδέα μου ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι απλά μου την έπεσε, αλλά με κυνηγούσε σε όλη την αίθουσα και δε με άφηνε σε ησυχία. :mad: Είχα αλλάξει πεντακόσιες θέσεις.
Εντάξει το καταλαβαίνω. Δεν κυκλοφορούμε με καμιά ταμπέλα στο μέτωπο που να δηλώνουμε τις σεξουαλικές μας προτιμήσεις για να ξέρει και ο άλλος, αλλά όταν βλέπεις ότι ο άλλος δεν..... κόφτο ρε γμτ.
Εν τω μεταξύ δεν μπορούσα να της πω και στα ίσια ότι δεν ενδιαφέρομαι, γιατί μπορεί να γινόμουν ρόμπα. Αλλά σόρι όταν επιδιώκει να χορεύει συνέχεια μαζί σου, να σε χουφτώνει ντεμέκ πάνω στο χορό, να θέλει να κάθεται συνέχεια πλάι σου και να σε ρωτάει διάφορα προσωπικά δεν είναι πέσιμο; Ή ιδέα μου ήταν;


Πέσιμο είναι, και δεν υπάρχει ρατσισμός κλπ όταν σε ενοχλεί γιατί το ίδιο θα έκανες και με έναν άντρα που δεν θα τον ήθελες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Όχι απλά μου την έπεσε, αλλά με κυνηγούσε σε όλη την αίθουσα και δε με άφηνε σε ησυχία. :mad: Είχα αλλάξει πεντακόσιες θέσεις.
Εντάξει το καταλαβαίνω. Δεν κυκλοφορούμε με καμιά ταμπέλα στο μέτωπο που να δηλώνουμε τις σεξουαλικές μας προτιμήσεις για να ξέρει και ο άλλος, αλλά όταν βλέπεις ότι ο άλλος δεν..... κόφτο ρε γμτ.
Εν τω μεταξύ δεν μπορούσα να της πω και στα ίσια ότι δεν ενδιαφέρομαι, γιατί μπορεί να γινόμουν ρόμπα. Αλλά σόρι όταν επιδιώκει να χορεύει συνέχεια μαζί σου, να σε χουφτώνει ντεμέκ πάνω στο χορό, να θέλει να κάθεται συνέχεια πλάι σου και να σε ρωτάει διάφορα προσωπικά δεν είναι πέσιμο; Ή ιδέα μου ήταν;

Πέσιμο είναι, και δεν υπάρχει ρατσισμός κλπ όταν σε ενοχλεί γιατί το ίδιο θα έκανες και με έναν άντρα που δεν θα τον ήθελες.

Ακριβώς! Δεν είναι το φύλο,αλλά ο τρόπος που θα σου την πέσουν. Δεν μιλάμε για φλερτ στην περίπτωση αυτή, αλλά μια ωμή παραβίαση της ελεύθερης βούλησης.
Όταν λ.χ.εμένα που έτυχε να βρεθώ στο πίσω μέρος αυτοκινήτου ανάμεσα σε δυο "αξιοπρεπείς" κυρίες και ξαφνικά χωρίς προηγούμενα προειδοποιητικά σημάδια, άρχισαν να με χουφτώνουν, δεν νομίζω οτι θα μπορούσα να νιώσω τίποτα καλύτερο από αηδία! Και άντρες να ήταν το ίδιο θα ένιωθα, σαν να με βίαζαν. Αν τώρα αυτό ορισμένοι το θεωρούν φυσιολογική συμπεριφορά τους εύχομαι να τους τύχει και μάλιστα με άτομα του ίδιου φύλου και να το γλεντήσουν.
Τα δε περί "ομοφοβίας", που βιάστηκαν να μου προσάψουν, τα γράφω στα παλαιότερα των υποδημάτων μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Φετος στη κατασκηνωση. Με πλησιασε η κοπελα και συστηθηκε. Καθε μερα με εβρισκε και μου εφερνε γλυκα, μου χαιδευε το χερι, τα μαλλια καθε φορα που ηθελε να μου πει κατι. Ενιωσα τρομερη αμηχανια... δεν το αντεχα. Ευτυχως μετα απο λιγες μερες επρεπε να φυγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Μια μέρα σε μια καφετέρια έρχεται ένας τύπος γύρω στα 45 περνάει από δίπλα μου και ξαφνικά σταματάει.
Γυρνάει, με κοιτάει, μου χαϊδεύει στο μάγουλο και φεύγει! :blink:
Δεν λέω με κολάκεψε, αλλά είναι σοκ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Ναι μου έχει τύχει. Θεωρώ πως οι γυναίκες -σε αντίθεση με τους άντρες- είναι πολύ πιο διακριτικές σε αυτό το θέμα.
Η συγκεκριμένη μάλιστα μου ζήτησε και συγγνώμη όταν κατάλαβε ότι δεν ενδιαφέρομαι. Με συγκίνησε η ευγένεια της μπορώ να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ναι μου έχει τύχει. Θεωρώ πως οι γυναίκες -σε αντίθεση με τους άντρες- είναι πολύ πιο διακριτικές σε αυτό το θέμα.

Λιγό στερεοτυπική με τις γυναίκες γίνεσαι νομίζω.Μου την έχουν πέσει κάτι λυσσάρες με τον πιο φέηλ τρόπο έβερ κάτι που ούτε το πιο τελειωμένο λιγούρι έχω δει να κάνει απέναντι σε γυναίκα.Ας συμφωνήσουμε στο ότι δεν υπάρχει κάποιο στάνταρ τύπου οι γυναίκες κάνουν έτσι και οι άνδρες γιουβέτσι αν και οι κοινωνικές προσδοκίες είναι ισχυρός mediator στη συμπεριφορά αρκετών από εμάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Μου την έχουν πέσει κάτι λυσσάρες με τον πιο φέηλ τρόπο έβερ κάτι που ούτε το πιο τελειωμένο λιγούρι έχω δει να κάνει απέναντι σε γυναίκα.Ας συμφωνήσουμε στο ότι δεν υπάρχει κάποιο στάνταρ τύπου οι γυναίκες κάνουν έτσι και οι άνδρες γιουβέτσι αν και οι κοινωνικές προσδοκίες είναι ισχυρός mediator στη συμπεριφορά αρκετών από εμάς.

Δεν το διατύπωσα σωστά μάλλον. Μιλούσα για τις ομοφυλόφιλες γυναίκες σε σύγκριση με τους ομοφυλόφιλους άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Μου την εχουν πεσει αντρες καμια 4αρα φορες τη μια μαλιστα με ''χουφτωσε'' ενας και εφαγε κλωτσιδι και ενας αλλος που φαγαμε μαζι και μου την επεσε διακριτικα καιεπισης γυναικες λεσβιες 2 φορες αλλα δεν εκανα τιποτα σε καμια περιπτωση αλλα τη μια φορα πιστευω οτι εχασα που δεν εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
νομιζω πως ναι στο μετρο..ευτυχως κρατησε μονο λιγες στασεις!κι εγω δεν ηθελα να προσβαλλω γι' αυτο απαντουσα χωρις να την κοιταω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris14

Νεοφερμένος

Η lefteris14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
MΟυ την εχει πεσει μια συμμαθητρια στο Λυκειο, και αργοτερα ως φοιτητρια μια γυναικα παντρεμενη που καθομασταν στο ιδιο τραπεζι στη δεξιωση ενος γαμου με τον αντρα της διπλα. Μπορει να μου την εχουν πεσει κι αλλες και να μην εχω παρει χαμπαρι γιατι ειμαι και λιγο βουρλο αλλα αυτα τα δυο σκηνικα δεν περναγαν απαρατηρητα. Με τη συμμαθητρια δε φρικαρα και τοσο, αλλα με την παντρεμενη επαθα σοκ. Επισης μου την εχει πεσει και γκει.. ανδρας! Ενα παιδι που καναμε πολυ παρεα καποτε, ειπε να πειραματιστει με μενα.. Αυτη ηταν η μεγαλυτερη ξενερα απο ολες γιατι τον εβλεπα σαν "κολλητη" μου. :/::/::/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εμένα όχι ακόμα, αλλά ποτέ δεν είναι αργά για να συμβεί κάτι σαν και αυτό. Δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα, ίσως να το έπαιρνα στα σοβαρά όλο αυτό που θα συνέβαινε αν ήταν και γλυκούλα ( :hehe: ) ή θα της έλεγα ευγενικά πως δεν με ελκύουν οι κοπέλες και θα τελείωνε εκεί. Εκτός και αν οι λεσβίες διεκδικούν αυτό που θέλουν μέχρι τελικής πτώσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Ας δούμε το θέμα λίγο πιο προσεκτικά. Ξεκινάμε ότι σεβόμαστε την επιλογή κάποιου να είναι ομοφυλόφιλος και ότι είναι λογικό να ζητά σύντροφο. Όμως, αν το σκεφτούμε λίγο, για τον ομοφυλόφιλο αυτό είναι πολύ πιο δύσκολο από όσο για έναν ετεροφυλόφιλο. Ο straight άνδρας για παράδειγμα, θα πλησιάσει τη γυναίκα που θέλει, θα φλερτάρει και κάποια στιγμή θα τις "τα ρίξει". Στη χειρότερη των περιπτώσεων θα δεχθεί μια άρνηση, ούτε παρεξήγηση ούτε τίποτε άλλο, άντε γεια. Για τους gay τα πράγματα δεν είναι και τόσο απλά. Δεν είναι και εύκολο ο/η gay να "τα ρίξει" σε άτομο του περιβάλλοντός του, οπότε είναι πολύ προσεκτικός. Εδώ η άρνηση μπορεί να συνοδεύεται από μπουνιά ή και διαπόμπευση, (ας μην ξεχνάμε ότι πολλοί κρατούν κρυφές τις προσωπικές τους προτιμήσεις). Έτσι οι ομοφυλόφιλοι οργανώνουν δικά τους club, bar ή και forum με σκοπό τις γνωριμίες τους. Σε περίπτωση που κάποιος gay στοχεύει σε άτομο του κύκλου του, ακολουθεί συνήθως την εξής τακτική: Αφού διαλέξει προσεκτικά το άτομο που τον/την ενδιαφέρει, αρχικά το πλησιάζει φιλικά. Στη συνέχεια συζητά γενικά για τις απόψεις περί ομοφυλοφιλίας. Αν δει ότι "δεν τον παίρνει" απομακρύνεται διακριτικά. Διαφορετικά συνεχίζει την πολιορκία και αν καταλάβει ότι ο άλλος θα μπορούσε να δεχθεί μια τέτοια σχέση προχωρά στο παρασύνθημα. Όμως, κάθε στιγμή είναι έτοιμος να παραιτηθεί από την προσπάθεια. Με τον τρόπο αυτό με έχουν προσεγγίσει 2-3 φορές. (Το πώς αντέδρασα το αφήνω να το μαντέψετε).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
νομιζω πως ναι στο μετρο..ευτυχως κρατησε μονο λιγες στασεις!κι εγω δεν ηθελα να προσβαλλω γι' αυτο απαντουσα χωρις να την κοιταω..
Αυτο ακριβως συνεβη και σε'μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top