Τρομοκρατικό χτύπημα στον Σκαϊ

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Για την επιστολη στον εισαγγελέα των 400 κατοικων εχεις να σχολιάσεις κάτι ή ειναι και αυτο κατασκευασμα της φαντασιας ;


εξάρχεια δεν πατάω οχι. Θεωρω οτι ειναι σημειο επικινδυνο ειδικα για το αυτοκινητο. Και το θεωρω και ανοησια να πατησω απο τη στιγμη που βλεπω απο την τηλεοραση και έχω ενημερωθει και απο την μηνυτηρια αναφορά των κατοικων στον εισαγγελέα. Οποτε τι να πάω να δω αυτα που έχουν δει ήδη άλλοι;


Ε, σε μια γειτονιά με χιλιάδες κατοίκους, ένα μέρος όπως είπα ναι, θα είναι δυσαρεστημένο. Το οτί πιστεύεις οτι βλέπεις στην τηλεόραση όμως δεν σε τιμά καθόλου, ειδικά εσένα που διατυμπανίζεις οτι είσαι μέσα σε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,165 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι γίνεται στα Εξαρχεια,αλλα σε πολλές Ευρωπαϊκές χώρες λένε στους τουρίστες να μην πλησιάζουν σε αυτήν την περιοχή γιατί θεωρείται γκέτο.

Lancelot ποιος υπέγραψε την συμφωνία με τα Σκοπιά;Μήπως ο ΣΥΡΙΖΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Γεμάτα ευρωπαίους τουρίστες τα Air B'n'B των εξαρχείων όμως φώτη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,442 μηνύματα.
Ε, σε μια γειτονιά με χιλιάδες κατοίκους, ένα μέρος όπως είπα ναι, θα είναι δυσαρεστημένο. Το οτί πιστεύεις οτι βλέπεις στην τηλεόραση όμως δεν σε τιμά καθόλου, ειδικά εσένα που διατυμπανίζεις οτι είσαι μέσα σε όλα.

Δεν διατυμπανιζω ειμαι. Και επειδη ξέρω οντως τι συμβαινει και δεν εθελοτυφλώ ή υποστηριζω πράγματα επιτηδες λογω άλλων σκοπών. Που να ξέρω εγω ρε φιλε αν αυτος που στα ειπε αυτα δεν ειναι κολλητος του μπαχαλάκια και δεν τον σιγοντάρει ; συ δεν δέχεσαι την αναφορά των 400 ατομων και εγω δεν δέχομαι τους δικους σου γνωστους που λές οι οποιοι δεν ξέρω καν αν υπάρχουν ενω η καταγγελια που σου έβαλα έχει υπογραφές. Πηγαινε ζητησε την απο το ΑΤ που την κατέθεσαν να σου πουν αν την έχει κατασκευασει η τηλεοραση.

Ξέρω οτι τα Εξάρχεια δεν ειναι μέρος για να μπαινεις. Ποσο μάλλον να αφησεις εκει μέσα την περιουσια σου πχ απαγορευεται σε οσους έχουν αμαξι κατα τη γνωμη μου να το παρκάρουν εκει μέσα ή περιξ. Η περιοχη μπορει ανα πάσα στιγμή να φουντώσει και να αρχισουν επισοδεια. Δεν ειναι καθολου αξιοπιστη. Εννοειται πως μετα απο οσα γινονται κάθε φορά εκει θα πρέπει να ειναι ανοητος κάποιος για να αγοράσει εκει ή να φτιάξει κάτι απο μαγαζι - επιχειρηση ακομα και σπιτι. Συγγνωμη. Αν δεν θέλετε τα εξάρχεια να έχουν τέτοια φημη να διώξετε τους μπαχαλάκηδες που κατοικουν εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,165 μηνύματα.
Γεμάτα ευρωπαίους τουρίστες τα Air B'n'B των εξαρχείων όμως φώτη μου!


Ε καλά αυτο είναι άλλο!Δεν σημαίνει οτι ακούνε κιόλας,απλά είναι καθοδήγηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,442 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι γίνεται στα Εξαρχεια,αλλα σε πολλές Ευρωπαϊκές χώρες λένε στους τουρίστες να μην πλησιάζουν σε αυτήν την περιοχή γιατί θεωρείται γκέτο.


Και καλα κάνουν και εγω το ιδιο λέω. Πρέπει να εχεις άγνοια κινδυνου για να μπεις εκει μέσα. Η περιοχη δεν ειναι καθολου αξιοπιστη και ειναι γκέτο τρομοκρατών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Ε καλά, 19 χρόνια που μένω σε απόσταση 10' από την Πλατεία Εξαρχείων, το ''άνδρο της ανομίας'', την ''σύγχρονη κόλαση'', μάλλον δεν θα ξέρω καλύτερα από σένα. Έχεις δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι γίνεται στα Εξαρχεια,αλλα σε πολλές Ευρωπαϊκές χώρες λένε στους τουρίστες να μην πλησιάζουν σε αυτήν την περιοχή γιατί θεωρείται γκέτο.


Ποιες είναι αυτές οι χώρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,442 μηνύματα.
Ε καλά, 19 χρόνια που μένω σε απόσταση 10' από την Πλατεία Εξαρχείων, το ''άνδρο της ανομίας'', την ''σύγχρονη κόλαση'', μάλλον δεν θα ξέρω καλύτερα από σένα. Έχεις δίκιο.


Ανδρο ανομιας και γκέτο τρομοκρατων. Ηταν ολοι αυτοι που ειχαν ανεβει σε ταρατσες σπιτιών μέσα στα Εξάρχεια και έριχναν σε αστυνομικους μολοτοφ και πέτρες.

Εκτος και αν τους λέτε αλλιως εσεις επειδη δεν γουστάρετε τους αστυνομικους. Τους λέτε κοινωνικους αγωνιστες; οπως και ο αρης βελουχιώτης του ΕΑΜ; για πες μου.

για μενα ειναι τρομοκράτες πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,165 μηνύματα.
Ε καλά, 19 χρόνια που μένω σε απόσταση 10' από την Πλατεία Εξαρχείων, το ''άνδρο της ανομίας'', την ''σύγχρονη κόλαση'', μάλλον δεν θα ξέρω καλύτερα από σένα. Έχεις δίκιο.


Ναι αλλα όχι από την Ελλάδα.

Σωτήρη από ότι ξέρω στην Γερμανια,Δανία και Αυστρία για άλλες χώρες δεν γνωρίζω.Και μιλάω για ταξιδιωτικά πρακτορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Λολ, έβαλες και τον Βελουχιώτη μέσα. Δεν θα ανοίξω αυτή την κουβέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Για την επιστολη στον εισαγγελέα των 400 κατοικων εχεις να σχολιάσεις κάτι ή ειναι και αυτο κατασκευασμα της φαντασιας ;


εξάρχεια δεν πατάω οχι. Θεωρω οτι ειναι σημειο επικινδυνο ειδικα για το αυτοκινητο. Και το θεωρω και ανοησια να πατησω απο τη στιγμη που βλεπω απο την τηλεοραση και έχω ενημερωθει και απο την μηνυτηρια αναφορά των κατοικων στον εισαγγελέα. Οποτε τι να πάω να δω αυτα που έχουν δει ήδη άλλοι;

Κάτσε ρε συ Ντεβιλ, εγώ, τόσο καιρό π μιλάς με τόση μανία για Εξάρχεια, σε νόμιζα για κατοίκους Εξαρχείων (και τους 400!). Κ εσύ δεν έχεις περάσει ούτε απ'έξω? Μα γτ μου χαλάς τ'όνειρο? Εγώ σε φανταζόμουν σαν εκείνο τον παππούλη απ'την παλιά διαφήμιση, που έβγαινε κ έλεγε "να φύγετε, να πάτε αλλού!" Δλδ έχεις τόσο ισχυρή άποψη από "αυτό π βλέπεις στην τηλεόραση κ μια μηνυτήρια αναφορά". Nice. Αλλά τι συζητάμε. Εσύ ονομάζεις γκέτο τα Εξάρχεια κ λες ότι στην αμερική δεν θα υπήρχαν αυτά. Στην αμερική! Την μαμά των γκέτο! Δεν θα μπω στον κόπο να σ πω το γιατί δεν θα'πρεπε να'χεις άποψη από αυτά π βλέπεις στην TV γιατί θα μπω on topic κ δεν θέλω..
Επίσης, στις 6/12 δεν βρήκαν μια ό,τι να'ναι "αφορμή". Ντροπή σου κ μόνο που το ονομάζεις έτσι, αλλά κ Μπάμπη να το ονομάσεις, το γεγονός δεν αλλάζει, κ κανένα μπάχαλο δεν θα στιγματίσει ποτέ περισσότερο αυτή την ημερομηνία από το γεγονός π συνέβη το 08.
Θεωρω οτι ειναι σημειο επικινδυνο ειδικα για το αυτοκινητο.
Σου είπα, να του βάλεις κουκούλα κ είσαι οκ.
Δεν πειράζουν δικούς τους οι μπάχαλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,442 μηνύματα.
Λολ, έβαλες και τον Βελουχιώτη μέσα. Δεν θα ανοίξω αυτή την κουβέντα.


Να μην την ανοιξεις αλλα μη μου λές πράγματα που σας έχουν πει να λέτε οι κοινωνικοι αγωνιστες των εξαρχειων. Τους ξέρουμε καλα ποιοι ειναι .... απο το παρελθον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Δεν μου λέει κανείς τίποτα, δεν έχω συμπάθεια μεγάλη προς τον δήθεν αναρχικό χώρο των Εξαρχείων, παρ ολ'αυτά, είναι άποψη που διαμόρφωσα με την καθημερινή σχεδόν τριβή με την περιοχή, και όχι μέσα απο την τηλεόραση και τις ιδεοληψίες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ανδρο ανομιας και γκέτο τρομοκρατων. Ηταν ολοι αυτοι που ειχαν ανεβει σε ταρατσες σπιτιών μέσα στα Εξάρχεια και έριχναν σε αστυνομικους μολοτοφ και πέτρες.

Εκτος και αν τους λέτε αλλιως εσεις επειδη δεν γουστάρετε τους αστυνομικους. Τους λέτε κοινωνικους αγωνιστες; οπως και ο αρης βελουχιώτης του ΕΑΜ; για πες μου.

για μενα ειναι τρομοκράτες πάντως.
Κατάλαβα το λες για τον εμφύλιο άσχετα αν ο εμφύλιος ξεκίνησε 1946 και ο Βελουχιώτης πέθανε 1945
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,442 μηνύματα.
Κάτσε ρε συ Ντεβιλ, εγώ, τόσο καιρό π μιλάς με τόση μανία για Εξάρχεια, σε νόμιζα για κατοίκους Εξαρχείων (και τους 400!). Κ εσύ δεν έχεις περάσει ούτε απ'έξω? Μα γτ μου χαλάς τ'όνειρο? Εγώ σε φανταζόμουν σαν εκείνο τον παππούλη απ'την παλιά διαφήμιση, που έβγαινε κ έλεγε "να φύγετε, να πάτε αλλού!" Δλδ έχεις τόσο ισχυρή άποψη από "αυτό π βλέπεις στην τηλεόραση κ μια μηνυτήρια αναφορά". Nice. Αλλά τι συζητάμε. Εσύ ονομάζεις γκέτο τα Εξάρχεια κ λες ότι στην αμερική δεν θα υπήρχαν αυτά. Στην αμερική! Την μαμά των γκέτο! Δεν θα μπω στον κόπο να σ πω το γιατί δεν θα'πρεπε να'χεις άποψη από αυτά π βλέπεις στην TV γιατί θα μπω on topic κ δεν θέλω..
Επίσης, στις 6/12 δεν βρήκαν μια ό,τι να'ναι "αφορμή". Ντροπή σου κ μόνο που το ονομάζεις έτσι, αλλά κ Μπάμπη να το ονομάσεις, το γεγονός δεν αλλάζει, κ κανένα μπάχαλο δεν θα στιγματίσει ποτέ περισσότερο αυτή την ημερομηνία από το γεγονός π συνέβη το 08.


Μια αφορμή βρηκανε ολοι οι αλητες να βγουνε έξω και να σπάσουνε πάλι τις περιουσιες ανθρωπων που δεν φταινε σε τίποτα. Δικη σου ντροπή που δεν καταδικάζεις αυτα τα γεγονοτα ουτε τα σημερινα. Και εισαι έμμεσα με το πλευρο των τρομοκρατών. Κριμα δεν το περιμενα αυτο απο σένα.

Ο Κορκονέας ειναι στη φυλακή οπως του αξιζει. Για το έγκλημα που έκανε εις βάρος του 15χρονου άτυχου παιδιου αλλα δεν έχει κανενας το δικαιωμα να βγαινει και να τα σπάει. Η δικαιοσυνη έχει στη φυλακη τον Κορκονέα και δεν έχει ανάγκη απο κανεναν κουκουλοφορο να βγαινει και να παιρνει δηθεν το νομο στα χέρια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,165 μηνύματα.
Κάτσε ρε συ Ντεβιλ, εγώ, τόσο καιρό π μιλάς με τόση μανία για Εξάρχεια, σε νόμιζα για κατοίκους Εξαρχείων (και τους 400!). Κ εσύ δεν έχεις περάσει ούτε απ'έξω? Μα γτ μου χαλάς τ'όνειρο? Εγώ σε φανταζόμουν σαν εκείνο τον παππούλη απ'την παλιά διαφήμιση, που έβγαινε κ έλεγε "να φύγετε, να πάτε αλλού!" Δλδ έχεις τόσο ισχυρή άποψη από "αυτό π βλέπεις στην τηλεόραση κ μια μηνυτήρια αναφορά". Nice. Αλλά τι συζητάμε. Εσύ ονομάζεις γκέτο τα Εξάρχεια κ λες ότι στην αμερική δεν θα υπήρχαν αυτά. Στην αμερική! Την μαμά των γκέτο! Δεν θα μπω στον κόπο να σ πω το γιατί δεν θα'πρεπε να'χεις άποψη από αυτά π βλέπεις στην TV γιατί θα μπω on topic κ δεν θέλω..
Επίσης, στις 6/12 δεν βρήκαν μια ό,τι να'ναι "αφορμή". Ντροπή σου κ μόνο που το ονομάζεις έτσι, αλλά κ Μπάμπη να το ονομάσεις, το γεγονός δεν αλλάζει, κ κανένα μπάχαλο δεν θα στιγματίσει ποτέ περισσότερο αυτή την ημερομηνία από το γεγονός π συνέβη το 08.


Δηλαδή εσύ θεωρείς ασφαλή περιοχή τα Εξαρχεια μας λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,442 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ θεωρείς ασφαλή περιοχή τα Εξαρχεια μας λες;


Τους θιξαμε τους κοινωνικους αγωνιστες των εξαρχειων. Κάθε χρονο εχει γινει μοδα βγαινει το κάθε παλιοπαιδο και σπάει την Αθηνα. Η Δικαιοσυνη έχει αναλαβει τον Κορκονεα και δεν μπορει κανενας μπαχαλάκιας να εκμεταλευεται αυτα τα γεγονοτα για να βγαινει και να επιδιδεται στο σπορ του να καιει και να σπάει. ;)

Κανεις τους δεν μένει στα Εξαρχεια να ξέρει πως ειναι να ειναι μέσα στο σπιτι κλεισμένος και απεξω να καινε και να σπάνε και η φωτια να έχει φτάσει στο μπαλκονι σου. Ο καθενας κάνει κοινωνική αναλυση εκ του ασφαλους στην Ελλαδα. Έννοια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,165 μηνύματα.
Άκου δεν ξέρω τι γίνεται στα Εξαρχεια,το σίγουρο είναι οτι δεν είναι και από τις ποιο ασφαλείς περιοχές όταν καθε τρεις και λίγο βγαίνουν οι αλήτες και τα σπάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ θεωρείς ασφαλή περιοχή τα Εξαρχεια μας λες;

Μεταξύ μας ελπίζω να ξέρεις ότι η σχολή σου είναι έναν δρόμο κάτω από τα Εξάρχεια που πήρες μεταγραφή.
Δηλαδή, αν σου πούνε ότι ένα βιβλίο για τη σχολή είναι στην Ιποκράττους ή κοντά στην Στουρνάρη να σε δω.
Βέβαια ξέρω και ένα καλό σουφλαντζιδικο εκεί κοντά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top