Ρολόγια χειρός

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω για καθημερινη χρηση εχω ενα Casio το οπιο ειναι πολυ καλο και ανθεκτικο και το εχω αγαπισει πια.
Επισης για πιο κυριλε εχω ενα Seiko 5 το οπιο ειναι περιπου 30χρονων! Το ειχε ο πατερας μου οταν ητανε νεος και μετα μου το χαρισε. Αυτο το ρολοΐ πραγματικα το λατρευω και ειναι το αγαπιμενο μου.
Τελος εχω ενα Rolex το οπιο λατρευω επισης καθος μου το εκανε δωρο ο ποτερας μου το οπιο χρησιμοποιω οπως και το Seiko για κιριλε περιπτωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
sharp GX 20...... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν φοραω.. Δεν εχω.. Μαλλον εχω κατι δωρα που μου εχουν κανει, αλλα δεν φοραω. Δεν βολευομαι. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγω για καθημερινη χρηση εχω ενα Casio το οπιο ειναι πολυ καλο και ανθεκτικο και το εχω αγαπισει πια.
Επισης για πιο κυριλε εχω ενα Seiko 5 το οπιο ειναι περιπου 30χρονων! Το ειχε ο πατερας μου οταν ητανε νεος και μετα μου το χαρισε. Αυτο το ρολοΐ πραγματικα το λατρευω και ειναι το αγαπιμενο μου.
Τελος εχω ενα Rolex το οπιο λατρευω επισης καθος μου το εκανε δωρο ο ποτερας μου το οπιο χρησιμοποιω οπως και το Seiko για κιριλε περιπτωσης.

Και αναρωτιέμαι μετά εγώ που πάνε τα λεφτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εγω εχω ενα σιτιζεν απο τιτανιο(πολυ ελαφρυ).ειναι κινετικ και αυτοφορτιζεται η μπαταρια του με την κινηση του καρπου.βεβαια σαν τα rolex δεν υπαρχουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Φθηνιάρικα... αν δεν είναι Cartier και πάνω δε λέει!! :P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
έχεις τσεκάρει τα Tag Heuer? ;)
.......άστα..... :(

ναι εχει ο πατερας μου ενα. απλα τα ρολεξ παιζουν σε αλλη κατηγορια(μονα τους ομως!) κατω απο τα ρολεξ παιζουν τα ταγκ και τα ωμεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλές καλές μάρκες στην αγορά και η σύγκριση είναι δύσκολη. Τα ελβετικά υπερέχουν λόγω παράδοσης και όχι μόνο. (Αν δε πενέψω το σπίτι μου τί θα πενέψω :P :D βλ. Swiss military)

Όσον αφορά τα Rolex, πρόσφατα είχε γίνει μια αποκάλυψη σόκ που έκανε την λάμψη τους θαμπή. Κατασκευαστής τους, ομολόγησε ότι για κέρδος, χρησιμοποιούσε φτηνά υλικά για τη κατασκευή της μηχανής του ρολογιού. Υπολογίζεταε ότι αρκετά μοντάλα πουληθηκαν με αυτό το ψεγάδι. Η Rolex, ζλητησε συγνώμη και ανακάλεσε παρτίδες, ενώ δέχεται να αποζημιώσει όσους πέσανε θύματα αυτής της απάτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ένα καλό ρολόι για καθημερινή χρήση πόσο ακριβό είναι περίπου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ένα καλό ρολόι για καθημερινή χρήση πόσο ακριβό είναι περίπου?:hmm:

Στην Ομόνοια μπορείς να βρείς <<αυθεντική μαιμού>> με 3 ευρώ. :P Μη σας ξεγελάει πάντως αυτό. Οι μαιμούδες ή τα φτηνά ρολογια γενικότερα, μπορούν να σε βγάλουν ασπροπρώσοπο για μεγάλο χρονικό διάστημα. Φυσικά παίζει και να χαλάσουν σχεδόν αμέσως. Σε αυτή την ηλικία θα σου πρότεινα να πάρεις κάτι σχετικά φτηνό και απλό. Όταν μεγαλώσεις πάρε κάτι καλό που θα το κρατήσεις για μεγάλο διάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Και να κάνω ταξίδι μέχρι την Αθήνα για να πάρω ρολόι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Και να κάνω ταξίδι μέχρι την Αθήνα για να πάρω ρολόι?:P

ΛοοοΛ :D :D Να κάνεις ταξίδι έως την αθηνα για να πάρεις ρολοι 3 ευρω. Αυτό και αν είναι ανεκδοτο.Με τα ίδια λεφτά θα πάρεις... Rolex (Που λέει ο λόγος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Περίπου πόσα λεφτά να δώσω για ένα ρολόι? 50-100-150 ή παραπάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Περίπου πόσα λεφτά να δώσω για ένα ρολόι? 50-100-150 ή παραπάνω?

Και με λιγότερα μπορείς να βρείς ένα καλό ηλεκτρονικό Casio, για τώρα που είσαι μικρότερος. (με 20-30 περίπου κατι καλό θα βρεις)Επίσης μπορείς με τα ίδια λεφτά να βρείς και με δείκτες. Μαρκες υπάρχουν πολλές με διάφορες τιμές. Κάνε μια έρευνα αγοράς και αφού κατασταλάξεις κάνε την επιλογή σου. :) Δεν είναι ανάγκη να πάρεις τωρα κάτι ακριβό που θα το έχεις για όλη τη ζωή σου. ;) Το καλό ασε (Λεω εγώ) να στο κάνουν δώρο οι δικοί σου για την εισαγωγή σου σε πανεπηστήμιο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
απο οτι καταλαβα νικολα θελεις ενα καλο ρολογακι οχι πανακριβο αλλα κλασατο..ειτε αυτο ειναι με μπρασελε η με δερματινο λουρακι.150 με 300 ευρω μπορεις να κυμανθεις για να παρεις ενα ωραιο ρολογακι και να μη ξοδεψεις και πολλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
απο μαρκες ellese,adidas,swatch εχουν ωραιο design και ειναι σχετικα αξιοπιστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νικολα κατευα μαντρακι μια μερα και πηγενε στον Βεργωτη (η καπος ετσι γραφετε) και στον Νικολαου και δες τι εχουν. Καλητερα ομως ειναι να πας χειμωνα γιατι ριχνουν της τιμες. Το Casio ου ανεφερα το πειρα απο τον Βεργωτη 100? και μου απεδηξε οτι αξιζει τα λευτα του και οτι δεν μου το προτινε τυχεα ο ανθρωπος.
Ωστοσο μπορεις να βρεις καλα ρολογια που αντεχουν και με 50 η και λιγοτερα. Πηγενε σε κανα μαγαζι και ρωτα τους τι εχουν και ολο και κατι θα βρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Mekapses. Και βασικά πρέπει να το έχασα, έξι μήνες το ψάχνω σε όλο το σπίτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εγώ δεν έχω ρολόι. Αποφάσισα ότι δε θέλω να μετράω την ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top