Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Σε ποια σελίδα από όλες? αχ άμα μπορείς πες μου...γιατί έχουν πονέσει τα ματάκια μου κ ίσως να μην κατάλαβα καλά

ΕΝΤΙΤ, τώρα είδα το έντιτ της ισι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εννοούσα στο πόστ μου :) Να από εδώ ξεκινάει αλλά πάτα και στο λινκ του πρώτου μου ποστ για να δεις από που την ξεκίνησε αυτή τη θεωρία καθώς και τα σκίτσα που έχει φτιάξει.

Η θεωρία αυτή λέγεται The Seventh Seal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
ABC is set to announce that Lost will end production after two more seasons.

This is what my E! Online partner in crime Marc Malkin just announced in his column, Planet Gossip.

I know. Breathe, Lost fans. Breathe.

Here's what I can tell you. I just spoke to insiders at ABC and they tell me it's true: The network and producers have reached a decision on an end date and they are expected to announce it in the next two weeks. This is meant to be a good thing, because now the producers finally can start mapping out the remaining episodes and start rolling out some of the major reveals and answers we fans have been waiting
for.

I'm also told there are more big changes in store for the show!

According to sources, ABC is planning to push back Lost's return date to January of next year in order to air new episodes back-to-back, and it is also "extremely likely" that Lost will change time slots next season.

Still, the biggest change may be that massive, mind-blowing, cast-related "game-changer" I keep hinting about—to which I am sworn to secrecy, for it is that big—which is revealed in the season finale. (I cannot wait for you to see it.)
Πηγή
:)Σε πολλούς μπορεί να μην αρέσει αυτή η είδηση,αλλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
:mad: Αφού δε τραβάει άλλες δύο σεζόν ...Δε το βλέπουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
:/:Τι να κάνουμε,τουλάχιστον να απαντηθούν τα ερωτήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πες τα!!! Τουλάχιστον αυτό! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
άντε ρε παιδιά..... τα καλά πράγματα πρέπει να τελειώνουν στα up τους! Θα κάνει τεράστια κοιλιά το LOST!

Να πάρει! Ελπίζω οι εξηγήσεις να είναι πολύ καλές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:mad: Αφού δε τραβάει άλλες δύο σεζόν ...Δε το βλέπουν?
Εγώ δε θα είχα πρόβλημα να τράβαγε και άλλες τρείς.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εγώ δε θα είχα πρόβλημα να τράβαγε και άλλες τρείς.:redface:


Kάποιος είναι μαζόχας...κάποιος είναι ο πιο αδύναμος κρίκος!:D:P (Πλακίτσα κάνω)

Ακου εκεί τον Ιανουάριο...μα τι συστήματα είναι αυτά ρε φούστη μου?
Ιανουάριος-Μάιος....ούτε καθηγητές πανεπιστήμιου να ήταν να "δουλεύουν" τόσο...Μισό χρόνο αναμονή.......γρρρρρρρρρ.......δεν μπορούσα να άρχιζα να τα βλέπω μετά από 2 χρόνια?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ναι... Είναι όντως καλύτερα να τα βλέπεις μαζεμένα! Ποιος περιμένει τώρα πάλι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εχε χάρη που παίζει ο Σώγιερ, αλλιώς θα το παράταγα το άθλημα για τα 2 αυτά χρόνια, να τα δω όλα μαζί στο τέλος!lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Σώγιερ και Λοκ είναι οι δύο αγαπημένοι μου! Ειδικά ο Λοκ είναι Θεός! Μου τη δίνει που είναι τόσο της "πίστης", αλλά σε ένα τέτοιο νησί είναι απλά ο αρχηγός!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δηλώνω κι εγώ φανατική! Έχω δει μέχρι και το 17 επεισόδιο της 3ης σεζόν, μου λείπουν 2.

Σώγιερ και Λοκ είναι οι δύο αγαπημένοι μου! Ειδικά ο Λοκ είναι Θεός! Μου τη δίνει που είναι τόσο της "πίστης", αλλά σε ένα τέτοιο νησί είναι απλά ο αρχηγός!:P

Κι εμένα! Ο Λοκ όμως μου άρεσε περισσότερο στην πρώτη σεζόν, που κηνυγούσε αγριογούρουνα και ακόνιζε μαχαίρια. Στην 2η με ψιλοαπογοήτευσε, και στην 3η με εκνεύριζει αρκετές φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aπό μέρους μου, Ντέσμοντ και τα μυαλά στα κάγκελα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Aπό μέρους μου, Ντέσμοντ και τα μυαλά στα κάγκελα!!!:D

χαχαχα! Σε ένα από τα τελευταία επεισόδια που δείχνει flashback από τη ζωή του Ντεσμοντ και μιλάνε με την ιρλανδέζικη προφορά (δεν είναι σκωτσέζικη, έτσι; ) είναι όλα τα λεφτά! Μιλάμε δεν καταλάβαινα τίποτα! :P

I don't understand a God, mate! :P lol :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
I don't understand a God, mate! :P lol :D
Τhat's the spirit brother...:D
O Ντέσμοντ είναι εξαιρετικός χαρακτήρας και κατά τη γνώμη στα ερχόμενα επεισόδια θα παίξει πολύ μεγάλο ρόλο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Όντως ο Ντέσμοντ είναι κορυφή! Αλήθεια στο 17ο επεισόδιο, πιστεύετε ότι
αν ο Ντεσμοντ δεν είχε σώσει την ζωή του Τσάρλι, στο αλεξίπτωτο θα ήταν η Πένυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ναι,Palladin.
Άλλαξε τη ροή των γεγονότων,σώζοντας τον Τσάρλι.
Τουλάχιστον αυτή την εντύπωση έχω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όντως ο Ντέσμοντ είναι κορυφή! Αλήθεια στο 17ο επεισόδιο, πιστεύετε ότι
αν ο Ντεσμοντ δεν είχε σώσει την ζωή του Τσάρλι, στο αλεξίπτωτο θα ήταν η Πένυ?

Ναι,Palladin.
Άλλαξε τη ροή των γεγονότων,σώζοντας τον Τσάρλι.
Τουλάχιστον αυτή την εντύπωση έχω...:hmm:
Να σου πω την αλήθεια, δε νομίζω... Αλλά φαντάζομαι πως θα υπάρξει (σε κάποια φάση) εξήγηση για αυτό το συμβάν... Όπως και να έχει ο Ντέσμοντ είναι χαρακτήρας που ακόμη αγνοείται.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Όπως και να έχει ο Ντέσμοντ είναι χαρακτήρας που ακόμη αγνοείται.;)

Πολύ σωστή η σκέψη σου! :clapup:

Σχετικά με το θέμα στο επεισόδιο 17 εγώ νομίζω ότι
έτσι κ αλλιώς ήταν προδεδικασμένο να γίνει έτσι, εννοώ να σώσει τον Τσάρλι πάλι. Σκεφτείτε ότι τον έσωσε δύο φορές κ γι' αυτό βρέθηκαν και οι 3 σε εκείνη τη ζούγκλα. Δεν νομίζω ότι θα ήταν η Πένι στο αλεξίπτωτο αν τον άφηνε να πεθάνει. Ποτέ στα φλας μπακ δεν μας έδειξε την Πένι στο αλεξίπτωτο. Το μόνο που μας έδειξε ήταν ότι την ξαναβρίσκει ;)

Αν άφηνε τον Τσάρλι να πεθάνει, όλα θα ήταν διαφορετικά. Μπορεί ο Τζην κ ο Χέρλει απλά να μην τον βοηθούσαν άλλο κ έτσι να μην κατάφερνε να σώσει την κοπέλα (Ο Χέρλει πέταξε την φωτοβολίδα καταλάθως κ ήρθε ο "γιατρός")
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top