Πώς ντύνεστε;

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Προσωπικά μου αρέσει το δικο της στυλ. Δεν ξέρω αν μπορείτε να το δείτε. Δεν ξέρω πως να ανεβάζω φωτογραφία...
Αλλά το παραδέχομαι δεν βγαίνω ποτέ έτσι έξω. Και δεν έχω το σώμα και δεν ξέρω. είναι μάλλον η εποχή. Δλδ θα βάλω και το πεδιλάκι μου και το αθλητικό μ...

Βασικά εγώ νομίζω πως ακόμα δεν έχω βρει το στυλ μου...

https://www.google.gr/imgres?q=hip+h...dsp=18&ved=1t:429,r:3,s:30,i:173&tx=101&ty=30

Για πείτε εσείς πως ντύνεστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
εμένα μ αρέσει της Στιούαρτ όπως ντύνεται στο λυκόφως(αν και είναι χαζή, γενικά μ αρέσει έτσι όπως την ντύνουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

λατρευω το στυλ της!

εγω συνιθως φοραω τζιν, μπλουζα και αθλητικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αααα το στυλ μου είναι τρομερά ιδιαίτερο. :P
Ειδικά το τελευταίο τετράμηνο που φοράω κυρίως φόρμες μου φαίνεται περίεργο όταν βάζω οτιδήποτε άλλο. Και το όμορφο αθλητικό μου είναι περίπου τέτοιο:


Όταν θα βγω θα βάλω κάτι απλό και ανάλαφρο. Ειδικά καλοκαίρι, αλλά και τον χειμώνα που δεν μπορώ να έχω πολλά πολλά πάνω μου γιατί ασφυκτιώ.
Είμαι πολύ του παντελονιού και της μπλούζας και σιγά σιγά πηγαίνω και προς τα φορέματα. Τα πουκάμισα δεν τα προτιμώ γιατί με κάνουν σέξυ. (κοροϊδεύω :P)
Και επειδή στο στυλ πάει και η τσάντα οι τσάντες μου είναι όλες χιαστές. Όλες. (θέλω μια καλή χιαστή σε μπεζ ή γλυκό καφέ)
Και από παπούτσια απλό αθλητικό βόλτας, μποτάκι και μπαλαρίνα για χειμώνα, μπαλαρίνα και υπεράνετο πέδιλο το καλοκαίρι.
Αν πάλι πηγαίνω για λογαριασμούς και τπτ δουλειά τρεξίματος φοράω απλά την αθλητικάρα μου και την φόρμα μου και βολεύομαι. (ναι τρομερά σέξυ εδώ)
Από χρώματα πλέον γήινα. Ήμουν πάμπολλα χρόνια του μαύρου, που εντάξει ακόμη αγαπώ, αλλά πλέον λατρεύω γήινα και πολύ το μπεζ οπότε μια γερή ανανέωση της ντουλάπας κάποια στιγμή την θέλουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σαν τσόλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πάντα με κάνεις περήφανη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νομίζω τέλεια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Rempeskes

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
χμμμμ αναλογως τη διαθεση...χιπι,αλτερνατιβ,ροκ... καπως ετσι ειναι το στυλ μου με βασικο χρωματακι το μαυρο...το καλοκαιρι αραιωνει καπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Oh yeeeees!
Ωραίο θέμα και το έψαχνα.! Εμένα, λοιπόν, το αγαπημένο μου χρώμα είναι το μαύρο και γενικώς προτιμώ τα χρώματα του στρατού στα ρούχα μου (μαύρο, μπλε, χακί), αλλά και τις αποχρώσεις του κόκκινου.Μου αρέσουν τα ταγέρ (σε νεανική γραμμή, βέβαια), αλλά με μοντέρνα τοπ μπλουζάκια, για να μην είναι πολύ αυστηρό το σύνολο. Με την ίδια ευκολία, όμως, μπορώ να υποστηρίξω και ένα μίλιτερ παντελόνι παραλλαγής με μοντέρνα μπλουζάκια και αλυσίδα στη μέση. Από φορέματα προτιμώ αυτά που είναι σε ίσια γραμμή και όχι τα εβαζέ. Μολονότι είμαι σχετικά λεπτή κοπέλα (1.72, 58 κιλά) έχω λίγο φαρδιές περιφέρειες. Γι' αυτό το εβαζέ δεν με κολακεύει. Από παπούτσια προτιμώ τις πλατφόρμες (όχι πολύ ψηλές) και σε πέδιλα και σε χειμωνιάτικα. Με βολεύουν πάρα πολύ.
Φιλικά,
Λυσιστράτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
To ντυσιμο μου θα ελεγα πως ταιριαζει πολυ στο χαρακτηρα μου και στη διαθεση μου. Δεν ακολουθω τη μοδα,απλως φοραω οτι μου αρεσει συνδυαζοντας το καταλληλα.
Το καλοκαιρι φοραω τζιν σορτσακια με ριμπακια η' διαφορα T-shirts(κοντομανικα μεχρι ιουνιο και μετα τιραντακια),παντοφλιτσα με το δακτυλο η' καμια φορα all star. Επισης,οταν γυμναζομαι φοραω μακο σορτς,καποιο μπλουζακι οπως τα παραπανω και all star.
Το ντυσιμο μου παντα το συνδυαζω και με τα σκουλαρικια που θα φορεσω.

Aνοιξη-Φθινωπορο-Χειμωνα συνηθως φοραω Skinny Jeans με καποιο T-shirt η' καποιο πουλοβερακι,καποια ζακετουλα η' μπουφαν,all star η' μποτες η' μποτακια.
Και παλι συνδυαζω το ντυσιμο μου με τα σκουλαρικια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το καλοκαίρι φορεματάκια. Στο 99% δηλαδή.
Το χειμώνα skinny jeans με μπότες Ugg για το πρωί και το βράδυ πάλι φουστίτσες με ψηλές μπότες ή φορέματα με γόβες κτλ.
Γενικά μου αρέσει η φινέτσα στη γυναίκα, το χύμα είναι ωραίο το πρωί αλλά όχι όλες τις ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Πάντα φροντίζω να ταιριαζουν τα ρουχα που φοράω και μεταξύ τους και με τα αξεσουαρ μου. Τα πολυ girlie τα βαζω οταν βγαινω βολτα αλλά π.χ. στο σχολειο δε θα παω σαν τον μπαρμπα γιωργο. -Πχ τωρα για βολτα βαζω
μαυρο καυτο σορτσακι
ασπρη μπλουζα με μαυρες λεπτομερειες και πορτοκαλι σταμπα
πορτοκαλι και ασπρα βραχιολια
ασπρο πεδιλο
ασπρη τσαντουλα
Συνηθως φοραω παντεελονια.Όμως επειδη εχω ωραιες γαμπες θα μου πηγαινε και φουστα αλλα εχω φαει ενα κολλημα και νομιζω οτι φαινεται το εσωρουχο.Δεν εχω δοκιμασει μακριες,καλες φαινονται αλλα επειδη ειμααι 1,55 (όχι και το πρωτο μποι)νομιζω πως δεν θα μου πηγαινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Στο "καυτό σορτσάκι" κόλλησα εγώ.

Επίσης, θάνατος στις ugg και τους κατασκευαστες της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εγω περιπου σαν την kristen stewart, casual..αλλα μερικες φορες με πιανουν αλλες τασεις και μου αρεσει να πειραματιζομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alesa

Νεοφερμένος

Η Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Στο σχολειο βαζω φορμα,μπλουζα,ζακετα και αθλητικα η τζιν,μπλουζα ζακετα και αθλητικα,η μπαλαρινες η μποτες και κολαν με μακρια μπλουζα και μποτες.Το καλοκαιρι βαζω σορτσακι με σανδαλια και απλη μπλουζα με κανα καρτουν πανω!:D

Βρηκα αυτο το αθλητικο,πως σας φαινεται?
https://www.myshoe.gr/-Blink-BL400595C_p-977725.aspx?Org=977724
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Στο σχολειο βαζω φορμα,μπλουζα,ζακετα και αθλητικα η τζιν,μπλουζα ζακετα και αθλητικα,η μπαλαρινες η μποτες και κολαν με μακρια μπλουζα και μποτες.Το καλοκαιρι βαζω σορτσακι με σανδαλια και απλη μπλουζα με κανα καρτουν πανω!:D

Βρηκα αυτο το αθλητικο,πως σας φαινεται?
https://www.myshoe.gr/-Blink-BL400595C_p-977725.aspx?Org=977724

λεοπαρ παπουτσι?:P καλο για τον χειμωνα περισσοτερο, αλλα προσεχε! αν ειναι η πρωτη φορα που παιρνεις μποτακι να ξερεις οτι σε μερικες κανει να φαινεται κοντο το ποδι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Στο σχολειο βαζω φορμα,μπλουζα,ζακετα και αθλητικα η τζιν,μπλουζα ζακετα και αθλητικα,η μπαλαρινες η μποτες και κολαν με μακρια μπλουζα και μποτες.Το καλοκαιρι βαζω σορτσακι με σανδαλια και απλη μπλουζα με κανα καρτουν πανω!:D

Βρηκα αυτο το αθλητικο,πως σας φαινεται?
https://www.myshoe.gr/-Blink-BL400595C_p-977725.aspx?Org=977724


Γενικά το λεοπάρ σε μαθήτρια.. Δεν ξέρω. Ίσως να βάλεις κάτι εμπριμέ διαφορετικό, χωρίς animal print και να αφήσεις τα λεοπάρ για αργότερα ε?
Κι εγώ συμφωνώ, αν δεν είσαι ψηλό κορίτσι, μην βάλεις μποτάκι, θα σου μειώσει τη γαμπούλα.
Αν πάλι είσαι ψηλό κορίτσι, μια χαρά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alesa

Νεοφερμένος

Η Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ειμαι ενα 1,66 ακομη:D.Μου φανηκε και μενα στην αρχη λιγο "πολυ" αλλα το ερωτευτηκα!Θα δω μηπως μου γυαλισει κανενα αλλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top