Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 08/10:

  1. fantasmenos >>
  2. Ηρώ >>
  3. jrot6 >>
  4. kakerlak >>
  5. love_angel >>
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >>
  8. Resident Evil >>
  9. Youki (*) >>
  10. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

1 fantasmenos

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Sorry ρε rascal. Τα κατάλαβα όλα και πήγα να το γυρίσω, αλλά δεν ακολούθησε κανείς.

Neraida + jrot = όχι love for ever, αλλά δολοφόνοι for ever!!!


Neraida από μένα με αγάπη!!!

Το νου σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 08/10:

  1. fantasmenos >>
  2. Ηρώ >> Neraida
  3. jrot6 >>
  4. kakerlak >>
  5. love_angel >>
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >>
  8. Resident Evil >>
  9. Youki (*) >>
  10. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

1 fantasmenos
1 Neraida

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Sorry ρε rascal. Τα κατάλαβα όλα και πήγα να το γυρίσω, αλλά δεν ακολούθησε κανείς.

Neraida + jrot = όχι love for ever, αλλά δολοφόνοι for ever!!!


Neraida από μένα με αγάπη!!!

Το νου σας!

Ηρω δεν μας ειχες συνηθησει σε τετοιες βιαστικες αποφασεις..

Οντως ο jrot ειναι στανταρ δολοφονος..

Ο jrot συνηθως ησυχος,μπαινει στο παιχνιδι δυναμικα,κοντραρεται συνεχως με ενα πολιτη(στρεφοντας τα βλεμματα πανω του) και τον ψηφιζει για να βγει σε μια ψηφοφορια που φαινεται η ιδιοτητα του υπογραφοντας την καταδικη του..Οντως δολοφονος 1000%:D

Γιατι δεν με βγαζεις μεθαυριο που φαινεται η ιδιοτητα? Μηπως επειδη προτιμας να με βγαλεις αυριο,και να συνεχιστει το παιχνιδι με την σιγουρια οτι βγηκε ενας δολοφονος??

Δεν μας τα λες καθολου καλα Ηρω μου..Και ο φαντα το ιδιο,αλλα εχω δει τον φαντα και σαν πολιτη να κανει του κεφαλιου του..

Αντιθετα εσενα σε εχω συνηθησει σε μεγαλα ποστ,να σκεφτεσαι,να αναλυεις,να περιμενεις να δεις τι θα ψηφισουν οι αλλοι..

Οταν ησουν πολιτης ομως ολα αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Νεράιδα από εμένα επίσης.

εντίτ

ψηφίζω Neraida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
edit : η Angie που πλέον δεν συμμετέχει θα είναι επιπρόσθετο άτομο στη ΣΕ

Λίστα για Πέμπτη 08/10:

  1. fantasmenos >> Neraida
  2. Ηρώ >> Neraida
  3. jrot6 >>
  4. kakerlak >>
  5. love_angel >>
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >>
  8. Resident Evil >>
  9. Youki (*) >>
  10. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

2 Neraida
1 fantasmenos

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρω δεν μας ειχες συνηθησει σε τετοιες βιαστικες αποφασεις..

Οντως ο jrot ειναι στανταρ δολοφονος..

Γιατι δεν με βγαζεις μεθαυριο που φαινεται η ιδιοτητα? Μηπως επειδη προτιμας να με βγαλεις αυριο,και να συνεχιστει το παιχνιδι με την σιγουρια οτι βγηκε ενας δολοφονος??

Αντιθετα εσενα σε εχω συνηθησει σε μεγαλα ποστ,να σκεφτεσαι,να αναλυεις,να περιμενεις να δεις τι θα ψηφισουν οι αλλοι..

Οταν ησουν πολιτης ομως ολα αυτα..

Συ είπας!
Μην το ξαναπείς αυτό με τη μέρα που φαίνεται η ιδιότητα γιατί ξέρεις κάτι; Όλοι οι δολοφόνοι αυτό λένε, μόνο και μόνο για να γλιτώσουν έναν γύρο. Ένας πολίτης ποτέ δεν το λέει αυτό. Χτυπιέται και κοπανιέται ότι είναι αθώος. Πρώτο φάουλ..
Έχουμε και συνέχεια όμως.. για ρίξε μια ματιά παρακάτω. Εσύ ζήτησες μεγάλο ποστ!;)

jrot6 : Κάνει πολύ καλά παιχνίδια. Έχει κάνει δολοφόνος μόνο μία φορά (αν θυμάμαι καλά) και αυτή με επιτυχία. Τον φοβάμαι.
Αυτά είχα πει αρχικά και χαίρομαι που δε με διέψευσες!

Και τι μου λέει αγαπητέ jrot ότι δεν είσαι ΕΣΥ δολοφόνος για να σε ψηφίσω για δήμαρχο;
Να τι είπε η νεκρή πλέον Angie Ann; Μήπως λέω μήπως γι΄αυτό τη φάγατε;
Μην απαντάς θα σου πω εγώ. Τη φάγατε και για αυτό, αλλά και για να κλειδώσετε ψήφο στη youki. Καλά τα πήγατε..
Μετά λοιπόν την Angie Ann και κάποιοι άλλοι έλεγαν για τις υποψηφιότητες για δημαρχία.. ότι όποιος δήλωσε παίζει να είναι δολοφόνος. Μαζί και με το δικό μου επιχείρημα ότι αν ο δήμαρχος μείνει για πολύ μέσα θα είναι δολοφόνος.. αποφάσισες σαν δολοφόνος που είσαι να αποσυρθείς!
Γιατί jrot; Φοβόσουν μήπως στραφούν υποψίες πάνω σου σωστά; Σωστότατα!!!
Ένας πολίτης δε θα απέσυρε την υποψηφιότητά του αν άκουγε μάλιστα από τους άλλους ότι παίζει όσοι δήλωσαν να είναι δολοφόνοι, γιατί θα ήθελε να διαφυλάξει αυτή τη θέση σε πολίτη.. τον εαυτό του δηλαδή!!;)

Αναμεσα σε γιουκι,ηρω και ρεζ κρυβεται μια εμπειρη δολοφονος..Εκτος αν ειναι η νεραιδα..Αν και δεν πιστευω να ηταν και να μην εμπαινε..Θα ηταν πολυ καρφωμα..
Και εδώ είναι που απενεχοποιείς την φιλενάδα σου τη Neraida! Σκατοδολοφόνια και τα 2!

Τι μου τσαμπουνάς για τη Neraida; Γιατί να ήταν κάρφωμα; Θα ψηφίζαμε ποτέ όλοι μας τη Neraida χωρίς να έχει βγάλει κουβέντα;
Δε χρειάζεται να απαντήσεις, απαντώ εγώ για σένα. ΟΧΙ δε θα το κάναμε!
Η Νeraida θα μπει αργότερα το βράδυ.. θα πει ότι είχε δουλειές.. που πολύ πιθανό δηλαδή, αλλά αυτό δεν την αποκλείει.
Και αυτή η απάντησή μου! Ω τι σύμπτωση έγιναν έτσι ακριβώς τα πράματα!:D

Λοιπον ο ρολος του jrot βρωμαει απ'οδω μεχρι το Βολο.
jrot σκαβεις το λακο σου ακομη πιο πολυ. Καλυτερα μη πεις τιποτα περισσοτερο..:P
Ειμαι σχεδον βεβαιος. Αφηνω ενα ποσοστο αποτυχιας 2%.. Αν τελικα αποδειχθει πολιτης θα ειναι τραγικο λαθος εκ μερους μου.Αλλα ειμαι σιγουρος.. :redface:
Κάτι μου λέει ότι βγάλαμε τον ρουφιάνο. Μωρέ μπράβο μας!:/:



Φαγατε τη συνονοματη η οποια ειχε πει jrot, youki, love_angel και vkey. και εμενα κατι μου λεει εντονα πως θελανε απλα να στρεψουνε τις υποψιες πανω σε αυτους και οχι το αντιθετο και απορω που δεν το καταλαβαινετε...
Θα σε σύμφερε πολύ αυτό Neraida αλλά δεεεεεν. Τη φάγατε επειδή είχε πέσει μέσα και για να κλειδώσουν ψήφο στη youki! Ξέρω ότι έτσι κατηγορούνται τα συνδολοφόνια σου, αλλά τι να κάνουμε.. είναι σκληρή η ζωή!
Εννοειται πως θεωρω Τζει και Γιουκι πολιτακια.

  1. jrot6 >>--> ΕΙΠΑΜΕ ΑΘΩΟΣ.
Να τη και η Neraida, στα χνάρια του jrot τον βρίσκει αθώο και αυτή! χαχαχαχαχα

  1. Angie_Ann >> Youki
  2. fantasmenos >> jrot6
  3. Ηρώ >> rascal_gd
  4. jrot6 >> rascal_gd
  5. kakerlak >> rascal_gd
  6. love_angel >>Youki
  7. Neraida >>rascal_gd
  8. Phoebe >>Youki
  9. rascal_gd >> jrot6
  10. Resident Evil >> jrot6
  11. Youki (*) >> rascal_gd
  12. Vκey >> rascal_gd
Τωρα που το ειδα...
Κοβω και τα δυο τα μεμε μου, πως εχουμε απο εναν δολοφονο σε καθε κατηγορια χρωματος!!!!
Τι λες ρε παιδί μου είσαι τόοοοσο σίγουρη που κόβεις και τα μεμέ σου;;;:eek:
Κάτσε να δεις.. ποιος μπορεί να είναι ΤΟΣΟ σίγουρος; Α ναι! Ένας δολοφόνος!


τι ακριβώς θέλεις φαντα να πω εγώ?

Μήπως να απολογηθώ που ΔΕΝ πίστευα ότι ο πολίτης rascal ήταν ένοχος? :confused:

Ναι Αθηνά μη φωνάζεις.. γιατί τον ψήφισες ακολουθώντας και καλά τη μάζα.. σύμφωνα με σένα δηλαδή ήταν αθώος, αλλά τον ψήφισες!
Και λέω εγώ τώρα.. ήξερες ότι ήταν αθώος γι αυτο και το διατυμπάνιζες για να μη σου την πέσει κανείς!
Και να σου τώρα που το χρησιμοποιείς!



Εν κατακλείδι.. έχω ακόμα να προσθέσω ότι αφού ψήφισα pitg21 περισσότερο για να κόψω αντιδράσεις ο καλός μας δολοφόνος jrot εκμεταλλεύτηκε αυτή μου την ψήφο και έσπευσε πρώτος πρώτος να τον ψηφίσει!
Να σου από το πουθενά το ρεύμα για pitg21!;)


Σαν ποντίκια μες τη φάκα πιαστήκατε!

Για μένα λοιπόν λόγω των παραπάνω:
jrot6
Neraida
Resident Evil


Αν κάποιος έχει ενστάσεις εδώ είμαι με άπλετο χρόνο να το συζητήσουμε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γεια σας αγαπακια. Ειδα με ψάχνατε...

Τέλος πάντων. Η Youki είναι ένοχη προσέξτε τον τρόπο που υπερασπίζεται τον εαυτό της. Μου φαίνεται ότι η Ηρώ εθελοτυφλεί αλλιώς δεν καταλαβαίνω πως δεν βλέπει στοιχεία. Οι λίγοι πολίτες που θα έχουν απομείνει μςτά την αποχώρηση του rascal καλά θα κάνουν να σοβαρευτούν και να χτυπήσουν ανελέητα την Youki και όσους την στηρίζουν
Για πες μας ρε φαντα ποιος είναι ο τρόπος που υπερασπίζομαι τον εαυτό μου και γιατί είναι ενοχοποιητικός. Αγαπη κόλησες μαζί μου γιατί σε έστειλα νωρίς σαν ρουφιανος στον προηγούμενο γύρο και μου το κρατας...Είπαμε όμως, να μην κραταμε κακίες νι? Get over it. Το ξερεις ότι είμαι πολίτης.

Φαντασμενε παιζεις σαν να χαρηκες που βγηκε ενας πολιτης,επειδη δικαιωθηκες..Αν εισαι πολιτης δεν παιζεις για το συμφερον των πολιτων παντως..

..........

Ειλικρινα αν εισαι πολιτης κανεις λες και παιζεις πρωτη φορα..
+1000


Αν η γιουκι ειναι πολιτης αυτοι που την ψηφισαν ισως να εχουν ρολο,λογω του οτι εχει διπλη ψηφο και την θελουν εκτος παιχνιδιου..Γιουκι παντως αν δεν δολοφονηθεις τις επομενες μερες,σημαινει ή οτι ψηφιζεις δολοφονους ή οτι εχεις ρολο..
Ακυρο??? Αν ψηφίζω δολοφόνους θα κάνουν ότι μπορούν για να στρέψουν τα πυρα πάνω μου. ΑΝ πέφτω μέσα στις ψήφους μου δεν τους συμφέρει να με δολοφονήσουν από κίνδυνο να μην καρφωθούν. Οπόταν θα προσπαθησουν να με βγάλουν με ψηφοφορία ακολουθώντας το παραδειγμα του αγαπητού μου Φαντα που πιάστηκε από την ψήφο της Αντζυ κι ότι και καλά δολοφονησαν την Αντζυ γιατί έπεσε μεσα. Τη μια εντωμεταξυ φωνάζει για σενα και την άλλη είναι βεβαιος για μένα...ότι να ναι δηλαδή. Τείνω να συμφωνησω με τη Ρεζ ότι προσπαθεί να το κάνει μπάχαλο για να χει ...χαβαλε.

Φαντα, ο στόχος μας είναι να βγάλουμε τους δολοφόνους. Ναι, και με χαβαλέ, αλλά το "είμαι πολίτης και κάνω ότι μπορώ για να αποπροσανατολίσω οσαν τσιράκι" σημαίνει ή ότι είσαι τσιράκι ή ότι δεν στέκεις και πολύ.



Η Ηρώ μετά το τελευταίο της ποστ με έπεισε εντελώς για την αθωότητά της.

Συ είπας!
Μην το ξαναπείς αυτό με τη μέρα που φαίνεται η ιδιότητα γιατί ξέρεις κάτι; Όλοι οι δολοφόνοι αυτό λένε, μόνο και μόνο για να γλιτώσουν έναν γύρο. Ένας πολίτης ποτέ δεν το λέει αυτό. Χτυπιέται και κοπανιέται ότι είναι αθώος. Πρώτο φάουλ..
Πολύ σωστό!


Μετά λοιπόν την Angie Ann και κάποιοι άλλοι έλεγαν για τις υποψηφιότητες για δημαρχία.. ότι όποιος δήλωσε παίζει να είναι δολοφόνος. Μαζί και με το δικό μου επιχείρημα ότι αν ο δήμαρχος μείνει για πολύ μέσα θα είναι δολοφόνος.. αποφάσισες σαν δολοφόνος που είσαι να αποσυρθείς!
Γιατί jrot; Φοβόσουν μήπως στραφούν υποψίες πάνω σου σωστά; Σωστότατα!!!
Ένας πολίτης δε θα απέσυρε την υποψηφιότητά του αν άκουγε μάλιστα από τους άλλους ότι παίζει όσοι δήλωσαν να είναι δολοφόνοι, γιατί θα ήθελε να διαφυλάξει αυτή τη θέση σε πολίτη.. τον εαυτό του δηλαδή!!;)
Κι αυτό σωστό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Mαρή youki.. κάνε μια επεξεργασία στο ποστ σου
Τα χεις βάλει 2 φορές! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ελεος ουτε μια επεξεργασια δεν μπορω να κανω....
Εχω ενσταση που λες...
Ο jrot μου κανει αθωος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έτσι όπως τα ΄χω στο μυαλό μου δεν μπορεί να είναι κανείς άλλος όμως.

Μία από τις Vkey, kakerlak, phoebe μπορεί και να είναι, αλλά δεν το κόβω και τόσο. Δεν ξέρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ορκίζομαι ότι η Youki είναι δολοφόνος. Αν δεν είναι, Ορκίζομαι ότι θα απέχω στο επόμενο παιχνίδι έτσι ώστε να αυτοτιμωρηθώ για την αστοχία μου. Αν δεν την βγάλετε σήμερα Πέμπτη εγώ προσωπικά δεν ποστάρω τίποτα άλλο εκτός από την ψήφο μου από εδώ και πέρα. Έχετε χάσει είτε το πιστεύετε είτε όχι...

Πιστεύω ακράδαντα ότι η Ηρώ είναι τσιράκι. Τελεία και Παύλα.-

Ψηφίζω Youki, σας παρακαλώ να την βγάλετε αλλιώς όσοι είστε πολίτες απλώς είστε μαριονέτες.

Σταματώ τις συνομιλίες με την Youki-θεατρίνα το ίδιο ελπίζω να κάνετε και εσείς.

Βγάλτε την Δήμαρχο επειγόντως για το καλό των πολιτών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:


Λίστα για Πέμπτη 08/10:

  1. fantasmenos >> Youki
  2. Ηρώ >> Neraida
  3. jrot6 >>
  4. kakerlak >>
  5. love_angel >>
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >>
  8. Resident Evil >>
  9. Youki (*) >>
  10. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

1 fantasmenos
1 Neraida
1 Youki

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ξέρω ότι υποσχέθηκα ότι θα αναλύσω το πρωί αλλά έχει γ@μηθεί ο Δίας εδώ και είμαι μόνη μου μέχρι τις 11 για να στρώσω 4 συστήματα που δεν δουλεύει τπτ σωστά, οπότε θα ψηφίσω jrot6 για να προλάβω μήπως και δεν ξαναμπώ ως τη 1 και αν προλάβω είτε πριν είτε μετά τη 1 θα αναλύσω.

Διάβασα διαγωνιώς και να απαντήσω μόνο στην Ηρώ ότι λέει χαζομάρες. Εχω πει προ πολλού ότι ανάμεσα σε ράσκαλ και rot θεωρώ ότι υπάρχει δολοφόνος. Και ήδη απο χτες έδωσα ψηφο (και προβάδισμα actually τότε) στον ροτ. Και μετά έρχεται και μου την "πεφτει" ο φάντα. Και μετά βγαίνει ο πολίτης ράσκαλ (τον οποίο ομοίως είχα υποψιαστέι για ρουφιάνο λόγω εμμονής με τον ροτ στα σημεία που pointed out ki esy-αλλά φυσικά δεν θα το έλεγα δημοσίως). και έρχεται ο φάντα και μου λέει "πεσμας ρεζ τι έχεις να πεις?" ε τι να έχω να πω δλδ ?!!??!
ΦΥσικά και θα 'φωνάξω' γιατί μου φαίνεται παράλογο όλο αυτό.

Σορυ παιδιά δεν έχω καταφέρει να δω κάτι άλλο (καλά εκτός από τον φάντα που φωνάζει για τη γιουκι αλλά δεν μπορώ να εμπιστευτώ κάποιον που μου ζητάει τα ρέστα επειδή ψηφίζω κάποιον που θεωρώ δολοφόνο και όχι κάποιον που δεν είναι δολοφόνος,αλλά αντίθετα έχει τα "φόντα" να είναι ο ρουφ!)

Αν προλάβω και δεν δολοφονηθώ θα επανέλθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Συ είπας!
Μην το ξαναπείς αυτό με τη μέρα που φαίνεται η ιδιότητα γιατί ξέρεις κάτι; Όλοι οι δολοφόνοι αυτό λένε, μόνο και μόνο για να γλιτώσουν έναν γύρο. Ένας πολίτης ποτέ δεν το λέει αυτό. Χτυπιέται και κοπανιέται ότι είναι αθώος. Πρώτο φάουλ..
Έχουμε και συνέχεια όμως.. για ρίξε μια ματιά παρακάτω. Εσύ ζήτησες μεγάλο ποστ!;)

Ηρω μου να σου πω την αληθεια δεν με νοιαζει τι λενε ολοι οι δολοφονοι..Απο τον πρωτο γυρο που με κατηγορουσε ο ρασκαλ του ελεγα οτι αν ειναι να με βγαλουν,ας με βγαλουν στο δευτερο γυρο που φαινεται η ιδιοτητα..

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ

jrot6 : Κάνει πολύ καλά παιχνίδια. Έχει κάνει δολοφόνος μόνο μία φορά (αν θυμάμαι καλά) και αυτή με επιτυχία. Τον φοβάμαι.
Αυτά είχα πει αρχικά και χαίρομαι που δε με διέψευσες!

Ηρω ειλικρινα αν εισαι πολιτης ξανασκεψου καποια πραγματα..Και να ξερεις οτι αν εισαι πολιτης,εχεις κανει το χειροτερο σου παιχνιδι εβερ..Εισαι πολυ φαουλ για μενα..Σου εχω 1000 λογικα επιχειρηματα και εσυ λες τα δικα σου..Τι αλλο να κανω για να σε πεισω?Ηδη εχουν βγει απο οτι φαινεται 3 πολιτες..Αν δεν σωσει σημερα η νοσοκομα παει και ο 4ος.Αν με βγαλετετε παει και ο 5ος..Αν εχεις ρολο παντως,το παιρνω πισω αυτο για το κακο παιχνιδι..


Να τι είπε η νεκρή πλέον Angie Ann; Μήπως λέω μήπως γι΄αυτό τη φάγατε;
Μην απαντάς θα σου πω εγώ. Τη φάγατε και για αυτό, αλλά και για να κλειδώσετε ψήφο στη youki. Καλά τα πήγατε..
Μετά λοιπόν την Angie Ann και κάποιοι άλλοι έλεγαν για τις υποψηφιότητες για δημαρχία.. ότι όποιος δήλωσε παίζει να είναι δολοφόνος. Μαζί και με το δικό μου επιχείρημα ότι αν ο δήμαρχος μείνει για πολύ μέσα θα είναι δολοφόνος.. αποφάσισες σαν δολοφόνος που είσαι να αποσυρθείς!
Γιατί jrot; Φοβόσουν μήπως στραφούν υποψίες πάνω σου σωστά; Σωστότατα!!!
Ένας πολίτης δε θα απέσυρε την υποψηφιότητά του αν άκουγε μάλιστα από τους άλλους ότι παίζει όσοι δήλωσαν να είναι δολοφόνοι, γιατί θα ήθελε να διαφυλάξει αυτή τη θέση σε πολίτη.. τον εαυτό του δηλαδή!!;)

Οντως γι'αυτο τη φαγαμε..Για να εχεις να κανεις εσυ αυτα τα κομματια copy-paste και να μας κατηγορεις..Αποσυρθηκα για να πεισω τον ρασκαλ οτι δεν εχω ρολο..Αν δεν εβαζα υποψηφιοτητα θα ελεγες οτι αφηνω αλλο δολοφονο να κανει τη δουλεια,αν δεν παραιτουμουν θα ελεγες οτι ηθελα τη δημαρχεια σαν δολοφονος και τωρα που παραιτηθηκα λες αυτα που λες..


Και εδώ είναι που απενεχοποιείς την φιλενάδα σου τη Neraida! Σκατοδολοφόνια και τα 2!

Για τη νεραιδα ειλικρινα δεν ξερω τι ρολο βαραει..Εσυ μου λες οτι την απενοχοποιω,χρησιμοποιωντας ενα ποστ μου που ειχε γινει οταν η νεραιδα δεν ειχε εμφανιστει καλα καλα στο παιχνιδι..


Κάτι μου λέει ότι βγάλαμε τον ρουφιάνο. Μωρέ μπράβο μας!:/:

Δεν σκεφτεσαι Ηρω μου..Και δεν ξερω αν το κανεις επιτηδες..Αν ημουν δολοφονος και ο ρασκαλ ρουφιανος,λες να μου εκανε τοσο ευθεια επιθεση,χωρις να φοβαται μηπως τον καρφωσουμε??:hmm:


Ναι Αθηνά μη φωνάζεις.. γιατί τον ψήφισες ακολουθώντας και καλά τη μάζα.. σύμφωνα με σένα δηλαδή ήταν αθώος, αλλά τον ψήφισες!
Και λέω εγώ τώρα.. ήξερες ότι ήταν αθώος γι αυτο και το διατυμπάνιζες για να μη σου την πέσει κανείς!
Και να σου τώρα που το χρησιμοποιείς!

Ηρω ξαναδες τα πραγματα,γιατι οτι να ναι λες..Η ρεζ με κατηγορει απο προχθες και σημερα βλεπω οτι ειναι η πρωτη που με ψηφισε..Οντως ειμαστε συνδολοφονοι με την ρεζ..


Εν κατακλείδι.. έχω ακόμα να προσθέσω ότι αφού ψήφισα pitg21 περισσότερο για να κόψω αντιδράσεις ο καλός μας δολοφόνος jrot εκμεταλλεύτηκε αυτή μου την ψήφο και έσπευσε πρώτος πρώτος να τον ψηφίσει!
Να σου από το πουθενά το ρεύμα για pitg21!;)

Πανε δες λιγο την πρωτη μου ψηφο στα τελευταια 3 παιχνιδια για ποιον ειναι..Και για να μην σε κουραζω θα σου πω εγω..Για τον πιτγκ..

Σαν ποντίκια μες τη φάκα πιαστήκατε!

Οντως αν δεν εχεις ρολο,μολις εχεις κανει το χειροτερο σου παιχνιδι εβερ..:P

Επειδη επεσε λιγο δουλεια,θα ξαναμπω μεχρι την μια..Θελω να δω λιγο τις ψηφους ολων απο την αρχη,διοτι γινεται πανικος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Fanta παιδί μου μην βάζεις τόσο μεγάλα γράμματα... εγώ προσωπικά αυτά τα ορκίζομαι και τα πιστεύω ακράδαντα τα διαβάζω βερεσέ! Και μην μας απειλείς με τα επόμενα παιχνίδια... δεν μας ενδιαφέρουν τα επόμενα... για αυτό καιγόμαστε! :pfff: :P:P:P

Έχω καραμπερδευτεί, δεν βρίσκω κανέναν αθώο και όσο το σκέφτομαι λογικά, τόσο πιο πολύ μπερδεύομαι! Όλοι μιλάνε σωστά και δεν μπορώ να βρω κανένα λάθος τους! Για αυτό το λόγο θα εμπιστευτώ το ενστικτο μου (το ποιό; χαχαχαχα :P) και την πρώτη μου σκέψη και θα ψηφίσω Youki! Ο ρόλος του δημάρχου δεν μου αρέσει κα-θό-λου και όσο αργεί να βγει η κιουρία Δήμαρχος τόσο την υποπτεύομαι... αν ήμουν δολοφόνος θα πίεζα να την σκοτώσουμε αμέσως... οι 2 ψήφοι της μπορεί να είναι καταστροφικές για τους πολίτες και δεν το θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ορκίζομαι ότι η Youki είναι δολοφόνος. Αν δεν είναι, Ορκίζομαι ότι θα απέχω στο επόμενο παιχνίδι έτσι ώστε να αυτοτιμωρηθώ για την αστοχία μου. Αν δεν την βγάλετε σήμερα Πέμπτη εγώ προσωπικά δεν ποστάρω τίποτα άλλο εκτός από την ψήφο μου από εδώ και πέρα. Έχετε χάσει είτε το πιστεύετε είτε όχι...

Πιστεύω ακράδαντα ότι η Ηρώ είναι τσιράκι. Τελεία και Παύλα.-

Ψηφίζω Youki, σας παρακαλώ να την βγάλετε αλλιώς όσοι είστε πολίτες απλώς είστε μαριονέτες.

Σταματώ τις συνομιλίες με την Youki-θεατρίνα το ίδιο ελπίζω να κάνετε και εσείς.

Βγάλτε την Δήμαρχο επειγόντως για το καλό των πολιτών!

Ρε Φαντα ΕΛΕΟΣ!!!! Ξες κάτι...ψήνομαι τρελά να με βγάλετε σήμερα. Αλλά μη σε δω να δηλώνεις συμμετοχή μετά για τον επόμενο γύρο, νι? ;)

Να ρωτήσω κάτι η άσχετη?
Ποιος πολίτης θα ρισκάρει να ψηφίσει κάποιον για μόνιμο δήμαρχο από τον πρώτο γύρο?
και ποιος δολοφόνος θα ρισκάρει να ψηφίσει έναν συνδολοφόνο του?

Αν τελικά ο δήμαρχος είναι πολίτης βάζω το χέρι μου στην φωτιά ότι θα δολοφονηθεί στους πρώτους γύρους
άρα πάλι τι νόημα θα υπάρχει?
Αν ο δήμαρχος είναι πολίτης και πέφτει μέσα τότε δεν θα δολοφονηθεί γιατί αυτό θα είναι κάρφωμα. Οι δολοφόνοι θα προσπαθήσουν να τον βγάλουν με ψηφοφορία.
Αν ο δήμαρχος είναι πολίτης και πέφτει έξω σιγά μην το βγάλουν!!!

Έχω καραμπερδευτεί, δεν βρίσκω κανέναν αθώο και όσο το σκέφτομαι λογικά, τόσο πιο πολύ μπερδεύομαι! Όλοι μιλάνε σωστά και δεν μπορώ να βρω κανένα λάθος τους! Για αυτό το λόγο θα εμπιστευτώ το ενστικτο μου (το ποιό; χαχαχαχα :P) και την πρώτη μου σκέψη και θα ψηφίσω Youki! Ο ρόλος του δημάρχου δεν μου αρέσει κα-θό-λου και όσο αργεί να βγει η κιουρία Δήμαρχος τόσο την υποπτεύομαι... αν ήμουν δολοφόνος θα πίεζα να την σκοτώσουμε αμέσως... οι 2 ψήφοι της μπορεί να είναι καταστροφικές για τους πολίτες και δεν το θέλω!
Φοιβη είσαι αλλού. Και για αυτό που λες ισχύει αυτό που έγραψα και για την Κακερ. Think about it.

Εγώ θα ψηφίσω ΚΑΚΕΡΛΑΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω ΚΑΚΕΡΛΑΚ.

Kαμια αιτιολογηση εχουμε??

Λοιπον φευγω για εξωτερικες δουλειες..Ειμαι σιγουρος οτι αναμεσα στους Φαντ,Ηρω,Ρεζ και Γιουκι κρυβεται καποιος δολοφονος..(χααχ..χαιρω πολυ θα μου πειτε..:D)

Απο αυτους τον φαντ δεν τον ψηφιζω ακομα λογω της γνωστης ιστοριας με τους συνεχομενους ρολους και λογω του γεγονοτος οτι ο φαντ και σαν πολιτης μοιαζει με δολοφονος..Παντως τιποτα δεν αποκλεεται..

Απο τις υπολοιπες 3 το ενστικτο μου δειχνει πιο πολυ Ρεζ..

Οποτε δινω την ψηφο μου στη Ρεζ..Και αν ειμαστε εδω μετα την μια τα ξαναλεμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γιατί προτιμώ να φύγουν όσοι μιλάνε λίγο, από τη στιγμή που δεν είμαι 100% σίγουρη για κανεναν άλλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αν ο δήμαρχος είναι πολίτης και πέφτει μέσα τότε δεν θα δολοφονηθεί γιατί αυτό θα είναι κάρφωμα. Οι δολοφόνοι θα προσπαθήσουν να τον βγάλουν με ψηφοφορία.
Αν ο δήμαρχος είναι πολίτης και πέφτει έξω σιγά μην το βγάλουν!!!


Φοιβη είσαι αλλού. Και για αυτό που λες ισχύει αυτό που έγραψα και για την Κακερ. Think about it.

Εγώ θα ψηφίσω ΚΑΚΕΡΛΑΚ.

Όλα αυτά ειναι σωστά άμα είσαι πολίτης, αλλά τι γίνεται όμως αν είσαι δολοφόνος; Εγώ πως θες να το ξέρω αυτό; Η αλήθεια είναι οτι θα ήθελα περισσότερο να βγεις αύριο που θα φαίνεται η ιδιότητα σου, μήπως και καταλάβω τι είναι ο φαντασμένος, αλλά αν είσαι δολοφόνος όσο περνάει ο καιρός τόσο περισσότερο κινδυνεύουν πολίτες με την 2πλη σου ψήφο!

Με βλέπω να αλλάζω μέχρι να φύγω...

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ψηφίζεις κακερλακ! Δεν πολυμιλάει και είπες οτι δεν θέλεις παίχτες που δεν πολυμιλάνε γιατί μπορεί να είναι δολοφόνοι, αλλά κάτι δεν μου κολλάει!
Είσαι πολίτης και επειδή έχεις το βάρος της 2πλης ψήφου δεν θέλεις να χαντακώσεις κανένα πολίτη και για αυτό ψηφίζεις άσχετα άτομα;
Είσαι πολίτης- Δήμαρχος- ρουφιάνος και ξέρεις οτι η κακερλακ είναι δολοφόνος ή τσιράκι και πας να την ξετρυπώσεις (αυτή η υπόθεση ψιλοχολένει γιατί σίγουρα θα υπάρχει πιο ομιλητικός δολοφόνος ή τσιράκι που θα μπορέσεις να τον καρφώσεις με τον τρόπο σου);
Είσαι δολοφόνος και πας να μας μπερδέψεις παριστάνοντας τον αθώο πολίτη με τις άκυρες, κατά την γνώμη μου, ψήφους;

Πολύ αλλού-βαρούν-τα-τύμπανα-αλλού-χωρεύει-η-νύφη μου κάνεις και δεν μου αρέσει... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top