Οι χειρότερες διαφημίσεις

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Οι διαφημίσεις με την πορτοκαλάδα fanta αν δεν κάνω λάθος, και τους 2 βλαμμένους που όλη την ώρα λένε Bambacha που ανάθεμα και αν καταλαβαίνω τι εννοούν και ποιό είναι το νόημα γενικότερα αυτής της διαφήμισης!

χαχαααα.. :clapup:ναι!ναι!! "Είμαι ο Τζίμι Νούπου Νούπου Νούπου Α,κι από'δω ο φίλος μου..Bambacha!!!" :beating: κι εγώ δεν τις αντέχω με τίποτα αυτές τις διαφημίσεις..:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Οι διαφημισεις του MoMad.
Εντελως μπιαχ! :mpliaks:

Τίιινος;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:

Mo Mad, νεα καρτοκινητη. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
αααα...! ντεν ξέρω, δεν είδα πολλή τιβί στην Ελλάδα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ολες του Κωτσοβολου.
Δειχνει εναν βλακα να πεταει χρηματα σε καδο σκουπιδιων--> "Αν εχετε λεφτα για πεταμα.." κλπ.

Επισης, ειναι μια διαφημιση (δεν θυμαμαι προιον, νομιζω φρυγανιες.. ή βουτυρο? :hmm: τελος παντων δεν θυμαμαι.. :worry: ) που καθεται η Χαπη φαμιλη στο τραπεζι και αντι να μιλανε τιτιβιζουν και εχει και"μεταφραση" απο κατω.. Η βλακεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
αυτή με τον μύκητα των ποδιών που σηκώνει το νύχι, είναι αηδιαστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Συμφωνώ και με το μύκητα(όταν το σκέφτομαι ανατριχιάζω), και το MoMad(πού να ξέρεις βρε γίδι, καινούρια είναι αυτά) και μία για σερβιέτες ή σερβιετάκια, δε θυμάμαι, που κάτι γυναίκες πετάνε τις βράκες τους από τα παράθυρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tina

Νεοφερμένος

Η tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αυτή του Βασιλόπουλου την έχετε δει? Ακόμη προσπαθώ να καταλάβω γιατί πλήρωσαν διαφημιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
αυτή με τον μύκητα των ποδιών που σηκώνει το νύχι, είναι αηδιαστική
Πωπω,ναι απαίσια είναι και ανατριχιαστική :sick: μπρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Mo Mad κι εγώ..τη θεωρώ τελείως αποκρουστική διαφήμιση..λόγω του αντικειμένου των σπουδών μου,ξέρω κάποιες βασικές "αρχές" για τον τρόπο διαφήμισης ενός προ'ι'όντος και μία απ'αυτές -συνοψίζοντας- είναι,η διαφήμιση να είναι ελκυστική για τον καταναλωτή ή να του προκαλεί τέλος πάντων αίσθηση (θετική),έτσι ώστε να ενδιαφερθεί για το συγκεκριμένο προ'ι'όν.. :hmm:

εγώ,όσο και να μ'άρεσε και να ήθελα να αγοράσω το συγκεκριμένο προ'ι'όν,απ'τη διαφήμιση αυτή και μόνο,ούτε που θα το πλησίαζα.. :sick: μάλλον αυτοί που τη σκέφτηκαν,προσπάθησαν να δημιουργήσουν μεν αίσθηση στους καταναλωτές,αρνητική όμως..στην τελική,κι αυτό "πουλάει".. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Η διαφήμιση της ΤΙΜ με την βλάχα που φωνάζει "ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι" σα συναγερμός. Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι εκείνη την ώρα. Αφήστε εκείνες της Cosmote με τις ξανθιές που κάνουν σαν ξελιγωμένες.... έλεοc!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Η διαφήμιση της ΤΙΜ με την βλάχα που φωνάζει "ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι" σα συναγερμός. Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι εκείνη την ώρα. Αφήστε εκείνες της Cosmote με τις ξανθιές που κάνουν σαν ξελιγωμένες.... έλεοc!:P
Άχαχαχαχα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η διαφήμιση της ΤΙΜ με την βλάχα που φωνάζει "ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι" σα συναγερμός.

Εντελως χαλια..
Επισης, μια καινουρια διαφημιση ενος περιοδικου -δεν θυμαμαι ονομα- με μια ξανθια που μασαει τσιχλα.. σαν παρτσακλο! Ελεος.. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτη η ηλιθια διαφημιση του μιλνερ, που συστηνονται δασκαλα και παιδια με ονοματα απο υλικα του τοστ....τι σκεφτονται οταν λενε ναι? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το ξύλο που θα φάει ο μπαμπάτσα της φάντα απο τα χέρια μου αν τον πετύχω πουθενά δεν λέγεται.
Σαν να μην μας έφτανε η τηλεοπτική με τους ηλίθιους που ούτε καν μπορούν να συνενοηθούν μεταξύ τους έχουμε και την ραδιοφωνική.
-Πάμε με το δικό μου,
-Και δεν πάμε με το δικό μου?
Μπλα μπλα μπλά
19 " την ίδια ηλιθιότητα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Ολες οι διαφημισεις μου τη δίνουν.Θα προτιμουσα να μην υπήρχαν καν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η καινουρια του conn-x, με τον καναπε. Πολυ βλακεια. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Η καινουρια του conn-x, με τον καναπε. Πολυ βλακεια. :down:

Ναι όντως, πολύ πρόχειρη δουλειά και δημιουργικό μάπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Εμένα δε μου αρέσει και η διαφήμιση του τυριού FINA. Πολύ χαζή ! Παρουσιάζει τους άντρες σαν θύματα που προσπαθούν να ξεφύγουν από τα μάτια των κέρβερων-γυναικών τους :mad:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συχένομαι τις διαφημήσεις ανεξερέτως με αυτοκίνητα και τρέπεζες, ειναι οι πιό κρύες διαφημήσεις με χαζά θέματα και χαζές συζητήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top