JameS T. KirK VS Jean Luc Picard

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Το παρόν θέμα αναφέρεται σε ..StarTrek..όβιους και όχι μόνο

Η ερώτηση απλή , ποιός απο τους 2 κυβερνήτες του Εντερπράιζ σας αρέσει και γιατί ;

Ο αρχικός JameS T. KirK που μας πρωτοπήγε εκεί που κανένας άνθρωπος δεν είχε πάει πρίν ή ο διάδοχος του μετέπειτα Jean luc picard ο οποίος συνέχισε τα ταξίδια μας στο αχανές διάστημα ;



VS .....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ο αρχικός JameS T. KirK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!All time classic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Φυσικά εγώ αφού θέτω το ερώτημα δεν πρέπει να σας επηρεάσω .. αλλά δεν άντεξα και απαντώ χωρίς δισταγμό
ο ...
Also known as: Captain Kirk, Captain James T. Kirk, Jim, Admiral Kirk...:clapup::clapup::clapup::):):):clapup::clapup::clapup:
και διαχρονικός αλλά και πραγματικός καπετάνιος του Εντερπράιζ με πληθωρική προσωπικότητα που ακόμη και στις τελευταίες του ταινίες μας είχε καθηλώσει ..όταν θέλω να ξεφύγω απο την σημερινή πραγματικότητα πολλές φορές βάζω τα αγαπημένα πρώτα επεισόδια του startrek ,που δίνουν πάρα πολλά μηνύματα αν τα προσέξεις ακόμη και για σήμερα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Εγώ πάλι προτιμώ τον Jean - Luc Piccard, και την ενότητα αυτή των επεισοδίων, τη θεωρώ πιο ώριμη, πιο ψαγμένη, όπως και τον Καπετάνιο της.:)

Αξέχαστη θα μου μείνει η ταινία η Πρώτη Επαφή (The First Contact)

καθώς το ενδεχόμενο επαφής με έναν εξωγήινο πολιτισμό επιπέδου Borg (έτσι όπως είμαστε οι γήινοι) και οι συνέπειες του μοιάζει εφιαλτικά ρεαλιστικό...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top