Αυνανισμός μετά το γάμο

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
ΟΚ! Ας μην πάμε και " στης φυλακής τα σίδερα...πού είναι για τους λεβέντες" από τα χρέη ,προκειμένου ν' αγοράσουμε τα απαραίτητα "εργαλεία"...( κάπου την έχω ξαναγράψει αυτή τη λέξη :hmm: ), αλλά κι "εσύ"....πολλές καλόγριες έβαλες μέσα...5-6 ??? Άντε μία και την βρήκαμε πες ( αυθεντική...),άντε κι άλλη μία "μαϊμού".....εεεεε.." let me Χαρίλαε...please..." :D :D :D

Όλα τα υπόλοιπα....κάστρα,ιππότες ( ή δεν έβαλες τέτοιους μέσα ?:hmm: ) , είναι θέμα απλής αναζήτησης!!!:D

Σοβαρά τώρα....σαφώς κι είναι ανεξάντλητο το θέμα " σεξ. φαντασιώσεις" , άλλά μ'αυτό το σκεπτικό
{ και δεν πηγαίνουμε στα μοναστήρια και στα κάστρα με το " Καλημέρα σας...περάστε να φορέσετε το ράσο σας !!! " } , μ' αυτό το σκεπτικό....κάθεται κανείς στ' αυγά του !!!

Γιατί " δεν θέλει"....αλλά...., " θα ήθελε"...ευσεβής πόθος δλδ.
Δεν θέλω να υπονοήσω ότι είναι και το πιό απλό, αλλά όχι πώς δεν γίνεται κιόλας, υπάρχουν και όρια. Όχι στις φαντασιώσεις....πιστεύω να έγινα κατανοητή:hmm: .

( Ποστάρω κι από χθες την νύχτα...ασταμάτητα !!! Έχω ελαφρυντικά .:P :/: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εντάξει μωρέ κι εγώ πλάκα κάνω, σιγά μην περίμενα να βρω 6 καλόγριες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ενταξει δεν ειναι "αδυνατο" , αλλα σιγουρα δε μπορεις καθε φορα που σε βαραει μια φαντασιωση να τα παρατησεις ολα και να τρεχεις για καλογριες :P

(δε σταματαμε τωρα με τις καλογριες ; θα μας ανεβει η πιεση ! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Ενταξει δεν ειναι "αδυνατο" , αλλα σιγουρα δε μπορεις καθε φορα που σε βαραει μια φαντασιωση να τα παρατησεις ολα και να τρεχεις για καλογριες :P

(δε σταματαμε τωρα με τις καλογριες ; θα μας ανεβει η πιεση ! :P )
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rofl: :rofl:

Εδώ που τα λέμε...δεν έχεις και άδικο....ουουουουφφφφ !!! Κάνει Ζέστη ή μου φάινεται??? :D :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
xmm... μου φαινεται πολυ υψηλο το ποσοστο... και μαλλον αυτο κατι πρεπει να μας πει... απο την αλλη, δεν μου λεει και πολλα... αλλο το σεξ αλλο η μ@λακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top