Master chef junior

Master chef junior

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)
  • Αγαμέμνων Κυριαζής

    Ψήφοι: 5 41.7%
  • Αλίνα Σαρασίνε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αρχοντία Βαμβακάρη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γιώργος Αθανασόπουλος

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Δημήτρης Καρπέτης

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Έλσα Κλέτσα - Καλιμπασιέρη

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Μαργαρίτα Μαρμαρά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ματίνα Ρούμπου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λίλιαν Εμβαλωτή

    Ψήφοι: 2 16.7%
  • Σπύρος Πετρόπουλος

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Στέλιος Καϊμάκης

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Στεφανία Δουβή

    Ψήφοι: 1 8.3%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ποιος πιστεύετε ότι θα είναι ο πρώτος master chef junior;

Αγαμέμνων Κυριαζής


Αλίνα Σαρασίνε


Αρχοντία Βαμβακάρη


Γιώργος Αθανασόπουλος


Δημήτρης Καρπέτης


Έλσα Κλέτσα - Καλιμπασιέρη


Μαργαρίτα Μαρμαρά


Ματίνα Ρούμπου


Λίλιαν Εμβαλωτή


Σπύρος Πετρόπουλος


Στέλιος Καϊμάκης


Στεφανία Δουβή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η ερώτηση αφορά την ψηφοφορία ή μπορούμε να σχολιάζουμε για το συγκεκριμένο σόου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω λεω να κανουμε ολοι μαζι μηνυση στο mega, και στο ΕΣΡ που κοβει τον μπομ για να μην κανει κακο στα παιδια μας, αλλα οταν κανουμε reality τα παιδια μας δεν τρεχει τιποτα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Η ερώτηση αφορά την ψηφοφορία ή μπορούμε να σχολιάζουμε για το συγκεκριμένο σόου;
μπορείς να σχολιάσεις και το σόου υπάρχει αντίστοιχο στο ischool απλά πιστεύω ότι εδώ θα υπάρχει διαφορετική οπτική γωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
καθε φορα που θα το πετυχω στην τηλοραση....οταν βεβαια την ανοιγω...το βλεπω,μου αρεσει που βλεπω τα παιδια να ασχολουνται με κατι τοσο δημιουργικο...και με ενδιαφερει κ μενα πολυ η μαγειρικη,επισης οι κριτες ειναι χαλαροι,(παιδια ειναι)αλλα καθε φορα σκεφτομαι την διαδικασια στην οποια εκτειθενται....και αναρωτιεμαι μηπως ολο αυτο θα εχει επιπτωσεις στην ψυχικη τους υγεια;παντως η Ελσα κανει παντα ωραια πιατα...απο οτι λενε βεβαια οι κριτες...δεν δοκιμασα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το βλεπω,,μου αρεσει περισσοτερο απο το master chef
πιο πλακα αυθορμητο χαλαρο και χωρις την ξινη Μπουμπουκα..

αλλα με σοκαρει καθε φορα που τα παιδια ειναι μικρομεγαλα..μιλανε τυποποιημενα σαν σεφ σε σμικρυνση

και δεν με πειθει οτι κανουν ολα αυτα μονα τους χωρις πολυ δασκαλεμα απο τους γονεις..

οτι εχουν ταλεντο και τους αρεσει η μαγειρικη το πιστευω..

αλλα εχουν παθει πλυση εγκεφαλου απο την κουλτουρα γκουρμε κλπ..κοινως βαζουν παντα μπαλσαμικο ξυδι,μελι πορτοκαλι κλπ γλυκα

και χρησιμοποιουν συνεχεια ξενες λεξεις..για πολλα

το περιεργο ειναι οτι μολις τα βλεπω στο πρωινο του μεγκα μετα-τα γυρισματα γινανε το καλοκαιρι νομιζω στις διακοπες-μου φαινονται σαν νορμαλ παιδια που βασικα ο ακης μαγειρευει γιαυτα,,και δεν βλεπω να κανουν τοσα οσο στα σοου

κοινως κατι δεν με πειθει με τιποτα

τωρα
προωθουν και εχουν ψωνισει τον Αγαμενονα,,που το παιζει σταρ,,βγαζει αλαζονια και μου τι δινει

εγω προτιμω τα πιο αυθορμητα και λιγοτερο στημενα παιδια,πως το τσογλανο με το τσουλουφι.την ψευδη με τα σιδερακια,..και το δημητρη καρπετη που φαινεται απλο και καλο παιδι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ το θεωρώ απίθανο να μπορούν να μαγειρεύουν τόσο καλά αυτά τα παιδάκια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ το θεωρώ απίθανο να μπορούν να μαγειρεύουν τόσο καλά αυτά τα παιδάκια;

οχι
και γω..

αλλα δεν μου κολλαει πώς ειναι στημενο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
μεγάλο σκουπιδαριό..καταπιέζουν μικρά παιδάκια για να καλύψουν τα δικά τους όνειρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ το θεωρώ απίθανο να μπορούν να μαγειρεύουν τόσο καλά αυτά τα παιδάκια;

Παρακολουθούσαν απο νωρίτερα μαθήματα μαγειρικής εν ονοματι Masterclass με δασκάλους τους, τους παρουσιαστές μάγειρες Κι εξακολουθούν τα μαθήματα. Προφανώς(φαντάζομαι) απο το εργαστήρι αυτό μαγειρικής έχουν επιλεγεί τα πιο ταλαντούχα για να εμφανιστούν στην τηλεόραση.

Τα παιδιά αυτά αγαπούν τη μαγειρική- τα χρώματα και τους γευστικούς συνδυασμούς, έχουν ταλέντο στη δημιουργία και φαντασία. Επίσης είναι υπέροχο το πόσο όμορφα μιλούν, ο λόγος τους έχει σαφήνεια και χρησιμοποιούν πλούσιο λεξιλόγιο. Προβληματίζομαι με την εμφάνισή τους στην τηλεόραση, εξαιτίας του γεγονότος πώς είναι ανήλικα και αποφασίζουν υπο την επηρεια της λάμψης των μίντια. Αν ήμουν μητέρα κάποιου και μου δήλωνε πως θέλει να εμφανιστεί, θα προβληματιζόμουν απεριόριστα. Φυσικά,παροτρύνουμε τα χόμπις κι ενθαρρυνουμε τα παιδιά στην επιλογή τους. Η εκθεση όμως στην τηλεοραση είναι κατι εντελώς διαφορετικό. Δηλώνω τον προβληματισμό μου κι αν φυσικά ενδιαφέρει σαν θέμα, ευχαρίστως να το συζητούσαμε

μεγάλο σκουπιδαριό..καταπιέζουν μικρά παιδάκια για να καλύψουν τα δικά τους όνειρα..

Φαντάζομαι θα έχεις δει 10 χρονο να κλαίει και να χτυπιέται αν δεν του κάνουν το χατήρι, έτσι; Ισως, με επιφυλαξη το λεω γιατί δε γνωρίζω αλλά εικάζω, μερικά απο αυτά να ειχαν μεγαλη επιθυμία να πάνε εκεί. Γι αυτό ξαναλέω πως είναι μεγάλη συζήτηση.
Αν ήμουν μητέρα δε θα άφηνα το δικό μου παιδι να εκτεθεί στην τηλέοραση, γιατί θεωρώ πως ο κόσμος του φωτός τυφλώνει τις ψυχές κι όσο μικρότερη η ψυχούλα, τόσο μεγαλύτερη η τύφλωση. Ενώ αντίθετα θα παρότρυνα τα χόμπυς που μπορεί να ήθελε, όπως μαθήματα μαγειρικής εν προκειμένω. Μετά βέβαια θα μου πεις, ίσως ερχοταν και να σου πει ''γιατί δε μάφησες να γίνω διάσημος''. Τα γιατί ίσως τελικά κανείς γονιός να μην τα γλιτώνει και οι ενοχές να είναι μπόλικες, όμως η ουσία είναι να προστατεύεις το παιδί απο τον ψεύτικο κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εχω μια φιλη οπου η θεια της εχει μια γνωστη η οποια δουλευει στην παραγωγη της εκπομπης και ειπε οτι τα φαγητα τα μαγειρευουν μαγειρες και οτι απλα τα παιδια κανουν οτι κοβουν και ανακατευουν τα υλικα.Αυτο γινεται με το μονταζ....Δε ξερω αν οντως αληθευει αλλα δεν ειναι και απιθανο.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Μετά βέβαια θα μου πεις, ίσως ερχοταν και να σου πει ''γιατί δε μάφησες να γίνω διάσημος''.
-γιατι ειμαι υπευθυνος για την ανατροφη σου,την ψυχικη σου ισορροπια και εκρινα οτι θα ηταν επικινδυνο να συμμετασχεις σε κατι τετοιο σε αυτην την ηλικια.Μπορεις απο την στιγμη της ενηλικιωσης σου και μετα να γινεις διασημος.....για την δουλεια σου.
Δεν ειμαι κ εγω μητερα....αλλα δεν νομιζω οτι θα αλλαζε κ πολυ η απαντηση μου ...και φυσικα σε συναισθηματικους εκβιασμους δεν παγιδευομαι πλεον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
-γιατι ειμαι υπευθυνος για την ανατροφη σου,την ψυχικη σου ισορροπια και εκρινα οτι θα ηταν επικινδυνο να συμμετασχεις σε κατι τετοιο σε αυτην την ηλικια.Μπορεις απο την στιγμη της ενηλικιωσης σου και μετα να γινεις διασημος.....για την δουλεια σου.
.
κι αν η δουλειά του είναι...chef?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
κι αν η δουλειά του είναι...chef?

ε ας γινει διασημος σεφ....αλλα απο την ενηλικιωση του και μετα...οχι στην παιδικη του ηλικια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
ειπαμε να ενισχυεις ενα παιδι αν εχει σε κατι ταλεντο, οχι να κονομανε οι παραγωγες και τα καναλια.
Αλλα ο καθενας το παιδι του κανει οτι θελει.... αφου τοσο τον ενδιαφερει.

Βεβαια αυτο το ΕΣΡ παντα ηταν διακοσμητικο στοιχειο, ποσο μαλλον σε τετοιες παραγωγες, αντε να ερθουν σε κοντρα με συμφεροντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Επίσης είναι υπέροχο το πόσο όμορφα μιλούν, ο λόγος τους έχει σαφήνεια και χρησιμοποιούν πλούσιο λεξιλόγιο.

Ηellooooo...Τα κειμενα φίλη μου είναι γραμμένα απο την παραγωγήήήήή΄...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:redface:

Χαρείτε το παιχνίδι γιατί είσαστε τόσο δύσπιστοι σε όλους και σε όλα
Πάρτε παράδειγμα από τους μικρούς

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=94248&page=5

Στημένο είναι και θα το πάρει η Λίλιαν αλλά χαλαρώστε λιγάκι ένα παιχνίδι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εμένα μου άρεσε στα προκριματικά (μετά δεν το ξανάδα)
ο αγαμέμνονας και ο σπύρος. Επίσης συμπαθητικό μου είχε φανεί ένα μελαχρινο, ήσυχο κοριτσάκι με σιδεράκια νομίζω (Δεν θυμάμαι όνομα)
Τώρα αν είναι καλοί ή κακοί, μιλημένοι ή όχι ιδέα δεν έχω αλλά οι συγκεκριμένοι μου ήταν οι πιο συμπαθείς στα ...3 επεισόδια που είδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παρακολουθούσαν απο νωρίτερα μαθήματα μαγειρικής εν ονοματι Masterclass με δασκάλους τους, τους παρουσιαστές μάγειρες
Ηellooooo...Τα κειμενα φίλη μου είναι γραμμένα απο την παραγωγήήήήή΄...

σιχαμα,,καλα ειναι δυνατον να ειναι τοσο στημενο?απλα γραφουν και ξαναγραφουν τα παιδια τι θελουν να πουν?

μισω αυτο το στημενο,,ολος αυτος ο στημενος αυθορμητισμος και το "σεμνό" χιουμορ μου προκαλει αλλεργια..


Εχω μια φιλη οπου η θεια της εχει μια γνωστη η οποια δουλευει στην παραγωγη της εκπομπης και ειπε οτι τα φαγητα τα μαγειρευουν μαγειρες και οτι απλα τα παιδια κανουν οτι κοβουν και ανακατευουν τα υλικα.Αυτο γινεται με το μονταζ....Δε ξερω αν οντως αληθευει αλλα δεν ειναι και απιθανο.

λες?απιστευτο μου φαινεται
αφου βλεπω οτι μαγειρευουν νομιζω.,βαζουν βγαζουν αο τη κουζινα,,τις καταρολες,,
σαν μουφα μου φαινεται....η πληροφορια

αλλα οτι κοβουν ραβουν μονταζ ναι..
παντως στοπρωινο του μεγκα,τα παιδια ειναι πολυ διαφορετικα,,περιεργο,,δεν μαγειευουνουσιαστικα μονο οδηγιες δινουν,,και δεν δειχνουν την ευκολια μεγειρεματος που φαινεται στην εκπομπη.. και στην ομιλια επισης μιλανε σαν παιδια κανονικα και οχι στημενα.



Το τζούνιορ δεν τρώγεται με τίποτα


Οσο για τις παρατηρήσεις τους, θυμίζουν αυτό που οι αθλητικοί συντάκτες αποκαλούν «δηλώσεις τύπου Μπάγεβιτς». Ολο μπλα μπλα δηλαδή κι από περιεχόμενο μηδέν. Σταχυολογώ μερικές προς παραδειγματισμό: «Επρεπε να βρω με καθαρό μυαλό τα υλικά μου», «Ηταν από τις πιο πρωτότυπες τεχνικές που έχω δει», «Δεν το είχα συνδυάσει ποτέ στο μυαλό μου, το έμαθα και χαίρομαι πάρα πολύ» και «Ημουνα σίγουρος ότι είχα κάνει ένα ικανοποιητικό πιάτο». Δείξτε μου εσείς έναν δεκάχρονο που χρησιμοποιεί τη λέξη «ικανοποιητικός» στις παρέες του και θα σας δείξω κι εγώ έναν μικρομέγαλο που κάνει ό,τι μπορεί για να ικανοποιήσει τη μαμά και τον μπαμπά αντί να πλακώνεται στις σφαλιάρες με τους συνομιλήκους του -όπως κάθε μικρός Νικόλας που σέβεται τον εαυτό του. Με δυο λόγια; Με δυο λόγια οι μίνι σεφ ήταν απολύτως έτοιμοι όχι τόσο για να μαγειρέψουν όσο για να εμφανιστούν στην TV. Επαιξε ρόλο βεβαίως και το κοουτσάρισμα από τις μαμάδες...



Είχε πάντως και τις διασκεδαστικές στιγμές της η εκπομπή. Σε μία εξ αυτών, ο Λαζάρου έδινε οδηγίες για ένα πιάτο στους μαθητευόμενους μάγους και κράταγε μια γαβάθα με ψιλοκομμένη μαντζουράνα. Ηθελε λοιπόν να πει στα παιδάκια ότι έπρεπε να ρίξουν «μία πρέζα», αλλά προφανώς είχε εισπράξει verboten από την παραγωγή. Οπότε, με έκδηλη την απελπισία γύρισε και δήλωσε: «Πάμε με το δάχτυλό σας αυτή τη μικρή... δόση της μαντζουράνας»!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ο ΑΓΑΜΝΕΝΩΝ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ(ελπίζω τουλάχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top