Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εγω τι να πω που το εζησα 2 φορες???????????????????? ηταν απλα ενας αργος και μαρτυρικος θανατος !!! παναγια μου παντα να προβληματιζομαι για το που θα παω διακοπες !!!!!!!!! χαχχαχαχαχαχα!
χαχαχα χαρα στο κουραγιο σου...δε θα ξαναδινα με τιποτα....αυτην την κουραση δε θελω να την ξαναπερασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
καλα μην νομιζεις οτι δεν ελεγα το ιδιο !μολις ειδα τα αποτελεσματα ....(το θυμαμαι σαν χθες) εκλαιγα στα σκαλια του σχολειιου μου και ελεγα "δεν ξανα δινω δεν ξανα δινω !! σε ιεκ δεν παω σε ιεκ δεν παω"..! τραγικη κατασταση σου λεω! αφου οταν πηγα στο φροντιστηριο δεν με πιστευαν οτι εβγαλα 10600! ε τον αυγουστο μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να ξανα δωσω !!!!! ελπιζω να μην κλαιω και φετος στα σκαλια του σχολειου μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
καλα μην νομιζεις οτι δεν ελεγα το ιδιο !μολις ειδα τα αποτελεσματα ....(το θυμαμαι σαν χθες) εκλαιγα στα σκαλια του σχολειιου μου και ελεγα "δεν ξανα δινω δεν ξανα δινω !! σε ιεκ δεν παω σε ιεκ δεν παω"..! τραγικη κατασταση σου λεω! αφου οταν πηγα στο φροντιστηριο δεν με πιστευαν οτι εβγαλα 10600! ε τον αυγουστο μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να ξανα δωσω !!!!! ελπιζω να μην κλαιω και φετος στα σκαλια του σχολειου μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::redface:;)

οχι ρε συ...δεν το νομιζω..ελπιζω κι εγω να μην κλαψω....θελω να βγαλω γυρω στα 17.000 μορια..αλλα με αυτα που ακουω για την βαθμολογηση τν γραπτων εχω αρχισει να αμφιβαλλω :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μην ακους κανεναν ! εσυ ποσο υπολογιζεις ????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
καπου στο 17...ειμαι αρκετα ικανοποιημενη με τα γραπτα μου...δε θελω ομως να λεω μεγαλες κουβεντες γιατι τα μαθηματα στην θεωρητικη ειναι πλ υποκειμενικα..εσυ θεωρητικη εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ναι !! γυρω στ 15 υπολογιζω γιατι με τσακισε η κωλο βιολογια! που θες να περασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εγω μολις βγηκα απ την βιολογια ειχα τοσο νευρα..ειχα σκαλωσει κανενα μισαωρο στο γ1,γ2 κι ακουω κ κατι παιδια να λενε οτι χρειαζετει μονο η τοπικα κ χρονικα προσδιορισμενη δραση....παω σπιτι τους λεω οτι εχω χασει 17 μοναδες..παθαινουν εγκεφαλικο...μετα πηγα στο φροντ...μου ειπε οτι εχω παρει 90+ κι ηρθε η καρδια στν τοπο της :)
πικρη ιστορια...μου αρεσουν πολλα πραγματα κ δεν ειμαι σταθερη σε κτ....εσυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μπραβο σου! εγω ραδιολογια θελώ απο τ 3ο αλλα δεν ξερω φοβαμαι πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ειναι ενας γνωστος μου εκει ^^^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
να πας στην Παρο και θα με θυμηθείς ειναι εκπληκτικα...οχι πολυ μακρια...οι αποστασεις ειναι κοντινες,εχει και συχνα λεωφοριο, εχει εντονη νυχτερινη βραδιά,ειναι οικονομικα και γεματη νεολαια οχι μονο απο ελλαδα αλλα και απο γαλλια πολυ.....ειναι Ε-Κ-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Η πηγαινε και δεν θα το μετανιωσεις.Εχω παει σε παρα πολλα μερη και μετα την Χαλκιδικη δεν πιστευα οτι θα μου αρεσε κατι αλλο περισσοτερο...:) κι ομως η Παρος ειναι εκπληκτικη....εχω ακουσει και για Ίο οτι ειναι πολυ καλα και μονο για νεους αλλα δεν εχω παει...

Και εμενα φετος ειναι η πρωτη χρονια που παω μονη μου διακοπες με μια φιλη μου,αλλα για πιο κοντα θα παω Σκοπελο(που εχω ξανα παει) και Σκιαθο (που δεν εχω παει)
Παντως οπου και να πας καλα να περασεις και καλα αποτελεσματα :) :) :) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
και ? σου εχει πει εντυπωσεις annouskagia?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
να πας στην Παρο και θα με θυμηθείς ειναι εκπληκτικα...οχι πολυ μακρια...οι αποστασεις ειναι κοντινες,εχει και συχνα λεωφοριο, εχει εντονη νυχτερινη βραδιά,ειναι οικονομικα και γεματη νεολαια οχι μονο απο ελλαδα αλλα και απο γαλλια πολυ.....ειναι Ε-Κ-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Η πηγαινε και δεν θα το μετανιωσεις.Εχω παει σε παρα πολλα μερη και μετα την Χαλκιδικη δεν πιστευα οτι θα μου αρεσε κατι αλλο περισσοτερο...:) κι ομως η Παρος ειναι εκπληκτικη....εχω ακουσει και για Ίο οτι ειναι πολυ καλα και μονο για νεους αλλα δεν εχω παει...

Και εμενα φετος ειναι η πρωτη χρονια που παω μονη μου διακοπες με μια φιλη μου,αλλα για πιο κοντα θα παω Σκοπελο(που εχω ξανα παει) και Σκιαθο (που δεν εχω παει)
Παντως οπου και να πας καλα να περασεις και καλα αποτελεσματα :) :) :) ;) ;)
σ ευχαριστω πλ :) θα το σκεφτω για παρο απλα με προβληματιζει η τοση πλ βαβουρα :p αρα μαλλον με βλεπω να καταληγω η παρο η σκιαθο.....
και ? σου εχει πει εντυπωσεις annouskagia?

να σου πω την αληθεια δεν εκατσα να το συζητησω ιδιαιτερα μαζι του :p αλλα απ οτι μου πε του αρεσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Δεν θα συμφωνησω οτι οι αποστασεις ειναι μικρες στην Παρο. Θυμαμαι με τους γονεις μου χρησιμοποιουσαμε πολυ αυτοκινητο οταν ειχαμε παει πριν 2-3 χρονια! Βεβαια αν βρεις δωματιο κοντα σε παραλια και δεν σε ενδιαφερει να την γυρισεις ολη εισαι μια χαρα! Και να πας και στην punda :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Δεν θα συμφωνησω οτι οι αποστασεις ειναι μικρες στην Παρο. Θυμαμαι με τους γονεις μου χρησιμοποιουσαμε πολυ αυτοκινητο οταν ειχαμε παει πριν 2-3 χρονια! Βεβαια αν βρεις δωματιο κοντα σε παραλια και δεν σε ενδιαφερει να την γυρισεις ολη εισαι μια χαρα! Και να πας και στην punda :P

κοιτα σ οποιο νησι κ να παμε θα φροντισουμε να κλεισουμε ξενοδοχειο σε κεντρικο σημειο...σιγουρα δε θα καταφερουμε να γυρισουμε ολοκληρο το νησι μεσα σε 4 μερες αλλα τουλαχιστον να εχουμε παει στα σημαντικοτερα σημεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
αποφοιτοι=ΠΑΡΟς !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Οπου έχει παραλία είναι τέλειααααα!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αίγινα κ δεν το διαπραγμαρεύομαι..!! Ούτε 2 ώρες από Πειραιά κ πολύ πολύ πολύ οικονομικά.!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
pit14 στο πρωτο ποδι δεν εχει τοσο πολυ νυχτερινη ζωη! ολο το τζερτζελο γινεται στο 2ο ! πηγα περυσι το καλοκαιρι στο πρωτο και δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο ! αν θες νυχτερινη ζωη βουυυυυρ στο 2ο!!!!!!!

σοβαρα?και συγκεκριμενα σε ποιες περιοχες απο το 2ο ποδι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 257 μηνύματα.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
εγώ θα σου προτείνω να πάτε στην Κρήτη(για νεολαία καλύτερα Ηράκλειο)...πατε οδικώς στο Ελ.Βενιζέλος(αφού μένεις κοντά στην Πάτρα δεν πρέπει να είναι πολύ μακριά η Αθήνα) ανεβαίνετε στο πρώτο αεροπλάνο για Ηράκλειο(έχει αρκετά συχνά τώρα το καλοκαίρι....νομίζω) και το πολύ σε 1 ώρα είστε στο κέντρο της νεολαίας.....καφετέριες,συνομίληκοι,τουρίστες,τέλεια θάλασσα...just perfect:clapup:

θέλω διακοπές τώρααααααααααααααααααα!(αντε να γράψουμε αγγλικά αύριο και τέλος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top