Coming Soon Movies

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δε με ενθουσίασε σχεδόν καθόλου θα έλεγα το τρέιλερ. :redface: :P
Τιιιιιι!!!!! :crazy: Έχω ξετρελαθεί με αυτή τη ταινία!! Ανυπομονώ τόσο για την Τετάρτη 27/11 που βγαίνει εδώ στην Ελλάδα!! Και το 2ο μέρος της τριλογίας μου φαίνεται ακόμα πιο συναρπαστικό από το 1ο!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τιιιιιι!!!!! :crazy: Έχω ξετρελαθεί με αυτή τη ταινία!! Ανυπομονώ τόσο για την Τετάρτη 27/11 που βγαίνει εδώ στην Ελλάδα!! Και το 2ο μέρος της τριλογίας μου φαίνεται ακόμα πιο συναρπαστικό από το 1ο!!!:redface:

Αν θες φαντασία + μάχες να δεις το Θορ 2. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αν θες φαντασία + μάχες να δεις το Θορ 2. :redface:

Hunger Games φορ έβα <3 :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
12 years a slave λογικά θα είναι η ταινία της χρονιάς, είναι και αληθινή ιστορία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
12 years a slave λογικά θα είναι η ταινία της χρονιάς, είναι και αληθινή ιστορία..

Και εγώ κάτι τέτοιο πιστεύω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sandman

Νεοφερμένος

Ο Sandman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μυριζομαι επος!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χθες στο σινεμά είδα το παρακάτω trailer. Η ταινία λέγεται Shadow και είναι του Zhang Yimou, γνωστoύ για τα Ιπτάμενα Στιλέτα, το Coming Home.
Το Shadow είναι μία ταινία εποχής και αφορά την προσπάθεια ενός βασιλιά και του λαού του, να ανακτήσουν την πόλη-βασίλειο (?) τους. Κεντρικά πρόσωπα στην ιστορία φαίνεται να είναι ο νέος βασιλιάς, ο στρατηγός του και ένας σωσίας που βρήκαν και μοιάζει στο βασιλιά.


Αυτό που με κέντρισε περισσότερο στο trailer πέραν της υποσχόμενης ιστορίας είναι τα χρώματα στην εικόνα, που σου αφήνουν την αίσθηση ότι ορισμένα σημεία έχουν γυριστεί σε ασπρόμαυρο. :redface:

Στις αίθουσες από 14 Μαρτίου. Ανυπομονώ! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD


Πρεμιέρα: 22 Αυγούστου 2019


Έχει δυνατούς ηθοποιούς η ταινία, αλλά κάτι μου λέει ότι δε θα μου αρέσει ιδιαίτερα... :/
 

doop

Νεοφερμένος

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Σε ολόκληρο τον γαλαξία...η Daisy Ridley ήταν και είναι η καλύτερη επιλογή για τον ρόλο :happy:

 

dazed

Νεοφερμένος

Ο dazed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Περιμένω πως και πως το Dune του Βιλνέβ

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Περιμένουμε ομαδικώς όλη η παρέα πώς και πώς να βγει στους κινηματογράφους. Σε σκηνοθεσία Christopher Nolan.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Kαποιες soon ταινιες που θα τις εβλεπα τις εχω τσεκαρει δηλαδη,απλα παρετε μια ιδεα :D

I AM LEGEND 2 (2022) WILL SMITH​

WRATH OF MAN​

THE PROTÉGÉ Trailer (2021)​


The Underground Railroad​

Dan Brown’s The Lost Symbol​


Oxygen​

ENDANGERED SPECIES​


Dead Places​


THE DJINN​

 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επισης
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.

θα έχει πλάκα και ωραίες μουσικές, αν κρίνω από τα κλιπ που βγάλανε για το αλμπουμ. :smoke:
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
που θα την βρω να την "νοικιάσω" αυτή βρε παιδιά; :shifty:

είναι του Πολ Τόμας Άντερσον και πρέπει να είναι καλή.... :bunny:

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top