Dinner in the sky

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Έχει πάει κανεις;
Είναι ένα μεγάλο τραπεζι με καρέκλες που το σηκώνει γερανός και τρως βλέποντας όλη την Αθήνα πιάτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχει πάει κανεις;
Είναι ένα μεγάλο τραπεζι με καρέκλες που το σηκώνει γερανός και τρως βλέποντας όλη την Αθήνα πιάτο.

Τρως; Είπες τρως;
Εγώ θα ξέρναγα άνετα
Δε μ'αρέσουν καθόλου τα ύψη.:happy:


edit: το'χω ξαναπετύχει, εντυπωσιακό δε λέω, αλλά δε θα το τολμούσα και δώρο να μου το έκαναν. :kokokokoko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Τρως; Είπες τρως;
Εγώ θα ξέρναγα άνετα
Δε μ'αρέσουν καθόλου τα ύψη.:happy:


edit: το'χω ξαναπετύχει, εντυπωσιακό δε λέω, αλλά δε θα το τολμούσα και δώρο να μου το έκαναν. :kokokokoko:

Το είδα περνώντας μια βόλτα από το Γκάζι τις προάλλες. Ούτε εμένα μαρεσουν τα ύψη. Από κάτω που ήμουν εγώ παντως ωραίο φαινόταν :P

Ναι ναι τρως. Μια και το έψαξα. Κανονικό γεύμα. Σαλάτα, κυρίως, επιδόρπιο. Σαν σε εστιατόριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top