Quick tan

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
παιδια παντως κοφτε την ηλιοθεραπεια,το μελανωμα θεριζει.....
τωρα οσων αφορα το σελφ ταν,εχω χρησιμοποιησει στο παρελθον, πρωτη φορα πτιν απο 3-4 χρονια νομιζω που ειχα γινει χαλια σαν βρωμικη γυφτισσα.
περισι αποπειραθηκα ξανα γιατι λεω ενταξει θα χει προχωρησει η τεχνολογια:D
και πηρα ενα πολυυυυ καλο που ιριδιζε κιολας απλωθηκε ομοιομορφα αλλα πρεπει να το χρησιμιοιεις τακτικα γιατι οταν ξεθωριαζει πορτοκαλιζεις και εισαι σαν αρρωστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι γνώμη εχετε για τα quick tan προιοντα?
Εχετε χρησιμοποιήσει?
Ειναι αποτελεσματικά?Κανουν κακο στο δέρμα?
Εχουν διαρκεια?
Ποια ειναι τα υπερ και τα κατα σε σχεση με το σολαριουμ?

:D

Ναι ναι, το έχω κάνει και αυτό σε περίοδο έξαρσης της εφηβείας (και της βλακείας επίσης).
Μου έβγαλε ένα υπέροχο ελαφρύ μαύρισμα, στην αρχή του καλοκαιριού, την περίοδο των εξετάσεων του σχολείου, που δεν μπορούσα να πάω στη θάλασσα επειδή είχα διάβαζμα και επειδή ήταν και μακριά. :X

Μετά από 5 μέρες λοιπόν, που χαιρόμουν εγώ με το μαύρισμά μου, αρχίζει ξαφνικά να ξεφλουδίζει και να μένω με κατα τόπους μαύρισμα και κατα τόπους... άσπρισμα. :D (μιλάμε για χέρια και ντεκολτέ- ήταν υπό δοκιμή ακόμα οπότε το είχα χρησιμοποιήσει μόνο σε αυτά τα σημεία)
Ευτυχώς δεν ηταν τόσο τραγική η κατάσταση, γιατί το μαύρισμα ήταν ελαφρύ και σε τόνο λίγο πιο σκούρο από την επιδερμίδα μου, οπότε διορθώθηκε μέσα σε 2-3 μέρες.

Εννοείται δεν ξαναχρησιμοποίησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Εκανα σολαριουμ στο παρελθον για αρκετά καλοκαίρια, μετά ψιλό φοβήθηκα με όσα ακουγονταν και αρκέστηκα σε αυτά τα προιοντα. Τα έκοψα κι αυτά για μερικά χρόνια καθώς δεν σταματουσα να θηλαζω, έναμεγαλο διαστημα δεν έβαζα σχεδόν τίποτα πάνω μου, πλεον τα ξαναρχισα από φέτος, αγόρασα μια κρέμα, καλη φαίνεται και όντως Μαυρίζει. Θέλει προσοχη να μη βάφει τα ρουχα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 21 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top