Εμπειρίες της πίσω πόρτας

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τ ι νομίζει όποιος το κάνει? Ότι είναι άνδρας και τ' αρ...α του βαριά?
Εάν το πρόβλημά σου είναι πως το πρωκτικό σεξ σε "ταπεινώνει", σε "υποτιμά" και σε κάνει να φαίνεσαι σαν "πουτάνα", μην ανησυχείς. Ένα λαϊκό άσμα αναδεικνύει ότι άλλα πράγματα μετράνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Kajira ναι έχεις δίκιο κάτι κρύβεται από πίσω αλλά ας μην το κρύβω: δεν μπορώ να καταλάβω πώς μερικές γυναίκες δέχονται κάτι τέτοιο (κ δεν θέλω να προσβάλλω καμία από δω μέσα) κ πώς δεν λένε να καταλάβουν πόσο μα πόσο μα πόσο γαμ...α υποτιμητικό είναι. Και δυστυχώς επειδή μάλλον ο αριθμός των γυναικών που το δέχεται είναι αρκετά μεγάλος έχει δημιουργηθεί μια γενικότερη εντύπωση στους άνδρες ότι όλες το κάνουν ή ακόμα χειρότερα όλες πρέπει να το κάνουν. Οι ίδιοι γιατί δεν κάθονται να τους το κάνουν αλλά το ζητάνε? Αυτή η απορία δεν μου'χει λυθεί ακόμα...
Sorry και για τον τόνο μου αλλά τα πήρα πολύ άσχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.
Οι ίδιοι γιατί δεν κάθονται να τους το κάνουν αλλά το ζητάνε? Αυτή η απορία δεν μου'χει λυθεί ακόμα...

yperoxi αν φορέσεις στραπόν και πάρεις τον φίλο σου από πίσω, στην καλύτερη περίπτωση η ηδονή που θα αισθανθείς θα είναι ψυχολογική. ο άνδρας όλο και κάτι παραπάνω θα νιώσει στο πουλάκι του. ίσως εναλλακτικά να απαλαγεί και απ' το "σύνδρομο πηγάδι", έτσι που είναι σφιχτούλι σφιχτούλι. :rolleyes: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε, είσαι απίστευτα απόλυτη και ακόμα χειρότερα θεωρείς πως κατέχεις την μία και μοναδική αλήθεια, συνεπώς με τέτοιους όρους δεν μπορεί να γίνει διάλογος. Θες να μου πεις γιατί είναι υποτιμητικό; Και ποιος σου είπε πως δεν υπάρχουν άντρες που το έχουν δοκιμάσει ή και το κάνουν με την σύντροφό τους κάποιες φορες, χωρίς να είναι ομοφυλόφιλοι; Βέβαια ξέρω τώρα τι θα μου πεις, πως αυτοί προφανώς είναι κρυφογκέυ, οπότε θα καταλήξουμε πάλι στην αρχική πρόταση πως είσαι απίστευτα απόλυτη και δεν μπορείς να δεχτείς πως οι ανθρώπινες σχέσεις είναι κάτι πολύ ρευστό στο οποίο δεν είναι δυνατόν να υπάρχει μόνο άσπρο ή μαύρο.

Βρε συ Παραφερνάλια, σε τι τσουβάλιασμα υπέπεσες κι εσύ μόλις; Άκου εκεί "σύνδρομο πηγάδι"!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει όλες τις αποψεις, αλλά με αφορμή το ποστ της υπέροχης έχω να ρωτήσω πως το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του χαρακτηρίζει το ποιόν του? Ουτε θεωρώ πως είναι υποτιμητικό για κανέναν απ τους δύο.
Υπάρχουν γυναίκες που το δέχονται και άλλες που δεν το θέλουν, έτσι απλά.
Σε άλλο θέμα είχα δεχτεί μεγάλη επίθεση όσον αφορά τους ομοφυλόφιλους. Ακόμη και εκεί είχα πεί πως δεν με αφορά και δεν χαρακτηρίζω κάποιον απο την σεξουάλική του ζωη και προτίμηση.

Yperoxi, μια συμβουλή, ποτέ μη λές ποτέ, συνήθως αυτά που αποκλείουμε μας έρχονται κατα κέφαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.
Βρε συ Παραφερνάλια, σε τι τσουβάλιασμα υπέπεσες κι εσύ μόλις; Άκου εκεί "σύνδρομο πηγάδι"!!

Το ξέρω ότι είναι ένας απ' τους πιο ενδόμηχους φόβους των γυναικών.
Αλλά θα σε συμβούλευα να διαβάσεις αυτό! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δεν θεωρώ ότι το τι κάνει καθλενας στο κρεβάτι του χαρακτηρίζει και το ποιόν του . Ούτε φυσικά θεωρώ ότι όποιος κάνει κάτι τέτοιο είναι ένας ανήθικος άνθρωπος. Ως ανήθικο άτομο όμως μπορεί να δει αυτό το άτομο μετά ο σύντροφός του. Μπορεί να υποτιμά το άλλο άτομο μέσα του συνειδητά ή/και ασυνείδητα.
Δεν θεωρώ ότι κατέχω τη μία κ μοναδική αλήθεια αν και αναγνωρίζω ότι σ' αυτό το θέμα είμαι απόλυτη. Συμφωνώ ότι οι ανθρώπινες σχέσεις δεν είναι άσπρο - μαύρο αλλά στον ερωτικό τομέα τείνω να πιστεύω ότι τα πράγματα είναι διαφορετικά και ότι κάλο είναι κάποια όρια να μην υπερβαίνονται, για το καλό της σχέσης.
Kajira ειλικρινα στο λέω δεν θα θεωρούσα έναν άνδρα κρυφογκέη αν συνέβαινε κάποιες φορές -αν και δεν θα ήθελα να συμβαίνει- παρά μόνο αν συνέβαινε πάντα και με δική του απαίτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Οι ίδιοι γιατί δεν κάθονται να τους το κάνουν αλλά το ζητάνε? Αυτή η απορία δεν μου'χει λυθεί ακόμα...
Sorry και για τον τόνο μου αλλά τα πήρα πολύ άσχημα.

Έχεις δάχτυλο; Έχω τρύπα! (κατά το "έχεις γάλα; Έχω κρέμα γιώτης!") Ήμαρτον με τα φεμινιστικά, κάντε σεξ ελεύθερα να χαρείτε τη ζωή και αφήστε τη φιλοσοφία περί σεξ.

Και όχι, το να σου χαιδέψουν το κωλαρίνο δε σε κάνει γκέι. Απλά έχεις ανακαλύψει το ρημάδι το σώμα σου και ξέρεις να το ερεθίζεις.

Το χω πει και θα το ξαναπώ, ο πρωκτός έχει πάρα πολλές νευρικές απολήξεις, λογικό είναι να υπάρχει ερεθισμός στο άγγιγμα.

Ειδικά άμα συνοδεύεται με ταυτόχρονο ερεθισμό του πέους, εκεί σου χουν γυρίσει τα μάτια ανάποδα, έχεις πάρει το εισιτήριο πρώτης θέσης για να βγάλεις τον Αλιάκμονα στο τελείωμα...

Απλά επειδή απ' αυτή την τρύπα το κάνουν και οι γκει, έχει γενικευτεί το πράγμα. Σόρυ αλλά δεν είναι το ίδιο να σε χαιδεύει γυναίκα και να σε πηδάει άντρας. Πως γίνεται τότε και οι δυο περιπτώσεις να είναι γκέι;

Και για τ' όνομα των Θεών, άμα η άλλη δε θέλει να της πειράζουν τον κώλο, δικαίωμά της είναι. Απλά άμα είναι τόσο πρωκτοδίφης ο άλλος, ας πάει αλλού να βρεί χαρά. Υπάρχουν αυτές που τα αρνούνται κι αυτές που τα δέχονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Με εντυπωσιάζει πως ενήλικοι άνθρωποι προσεγγίζουν θέματα που έχουν σχέση με το σέξ με όρους που αφορούν την προσωπικότητα ή υπόσταση μας.Υποθέτω πως οι περισσότεροι από εμάς έχουν εναν καλό βαθμό ψυχοσεξουαλικής προσαρμογής και ανάπτυξης.

Είναι σαφές πως το σέξ δεν έχει στεγανά,είναι προτίστως απόλαυση και στερεοτυπικές απόψεις για θέματα γύρω από την σεξουαλική μας συμπεριφορά δεν χωράνε. Ούτε υποτιμητικό είναι να εκφράσουμε με την σεξουαλική μας συμπεριφορά κάτι που δεν κάνει conform με '' κοινωνικά αποδεκτές'' πρακτικές ούτε μειωτικό.

Οι διαφορετικές εκφράσεις της ανθρώπινης σεξουαλικής συμπεριφοράς και σεξουαλικότητάς είναι τόσες όσοι είναι κι οι άνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Αποτελεί μία εμπειρία.
Σεμνοτυφία στο σεξ δε νομίζω πως χρειάζεται. Πρόκειται για ένα παιχνίδι μεταξύ δύο. Δεν υπάρχουν πρέπει και δεν πρέπει.
Τώρα, υπάρχει και τα προσωπικά "ταμπού" (βλ. ο πρωκτός είναι για να βγαίνουν όχι για να μπαίνουν).
Τα αποδέχομαι και για αυτό δεν έχω πιέσει ΠΟΤΕ μου κοπέλα και πρωκτικό έρωτα.
Είναι ωστόσο από ένα σημείο και μετά είναι φοβερή διέγερση και για τους δύο.
Είναι φοβερά σημαντικό η "προεργασία" και εν συνεχεία η "εργασία".
Και να θυμάστε κάτι...το κλειδί για την πίσω πόρτα θέλει ειδικό λάξευμα. ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Γιώργο δεν συγχέω την 'πουτανιά' με σεξουαλικές πράξεις. Ποτέ δεν θα πω πουτάνα μια γυναίκα που κάνει κάτι τέτοιο γιατί πολύ απλά δεν πληρώνεται για να το κάνει. Ούτε θα τη χαρακτηρίσω ανήθικη γιατί: 1ον μαγκιά της είναι να κάνει ότι θέλει και 2ον πιστεύω ότι το τι είναι ηθικό κ τι ανήθικο το ορίζει ο καθένας για πάρτυ του κ κανείς άλλος γι' αυτόν. Απλά θεωρώ ότι κάποιος που κάνει κάτι τέτοιο 'πέφτει' στα μάτια του συντρόφου του αφενός κ αφετέρου έχει παραγίνει το κάκο με το να το ζητάνε κάποια στιγμή όλοι. Λες κ προσφέρουν κ αυτοί κάτι πολύ ιδιαίτερο για να ζητάνε για τον εαυτό τους (χωρίς να θέλω να τσσουβαλιάσω τους πάντες σ' αυτό το θέμα αλλά η αλήθεια είναι ότι οι περισσότεροι δεν δίνουν κ κάτι ιδιαίτερο). Πάντως το ότι δεν το ζητάνε -κατά κανόνα- από την πρώτη επαφή κάτι δείχνει...Μήπως ότι είναι όντως παρατραβηγμένο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δλδ το σεξ είναι για σένα "κάτι" που το δίνεις ως αντάλλαγμα για κάτι άλλο;
Γιατί για μένα είναι απλώς ευχαρίστηση και κάνω ό,τι έχω διάθεση εκείνη την στιγμή, χωρίς να σκέφτομαι "α εκείνος δεν θα δεχόταν να του κάνω το ίδιο". Aν για κάποιο λόγο καταλήξω να μη με ικανοποιεί αρκετά ο άλλος και άρα χάσω την διάθεσή μου να κάνω οτιδήποτε έχουμε την διάθεση, τότε προφανώς κάτι δεν πάει καλά στην σχέση και συνήθως αυτό σημαίνει πως θα χωρίσω τελικά αργά ή γρήγορα. Αλλά δεν έχω μια νοητή ζυγαριά στο πίσω μέρος του μυαλού μου που σκέφτεται: "α, δεν μου πήγε το αμάξι για σέρβις ο αχαϊρευτος, δεν θα του δώσω κώλο" (εξκιουζ μαι φρεντς) :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Φυσικά και είναι ευχαρίστηση κ όχι αντάλλαγμα. Αλλά πρέπει να ναι ευχαρίστηση και για τους δύο. Και η δικιά μου ευχαρίστηση δεν περιλαμβάνει κάτι τέτοιο. Το πρόβλημά μου όμως δεν είναι τι κάνει ο καθένας για προσωπική του ευχαρίστηση αλλά το ότι οι άνδρες έχουν αποθρασυνθεί και από ένα σημείο κ έπειτα το θεωρούν αυτονόητο ότι 'κάποια στιγμή θα γίνει'. Η πλειονότητα των ανδρών το θεωρεί must. Μα πώς γίνεται αυτό? Γιατί είναι κάτι που προσφέρεται εύκολα, θα τολμήσω υποθέσω. Υπάρχει μεγάλη προσφορά γι' αυτό υπάρχει και ζήτηση. Γιατί αν δεν υπήρχε υπερπροσφορά η ζήτηση θα μειωνόταν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ισως γινεται πιο πολυ απ το παρελθον επειδη τα ταμπου εχουν σταματησει να υπαρχουν τοσο πολυ, δηλαδη αν καποιος το θελει το λεει πιο ευκολα, ή εν παση περιπτωση αφηνει τον εαυτο του πιο ελευθερο σ αυτη την προοπτικη και τον πειραματισμο. δεν ειναι κακο.
εσενα παλι δε σ αρεσει. δεκτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
εχει διαφορα αν το θεμα ειναι προβλημα λογω ηθικης η αν μιλαμε για προβλημα πονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και πάλι μιλάς γι αυτό με όρους αγοράς ("Υπάρχει μεγάλη προσφορά γι' αυτό υπάρχει και ζήτηση. Γιατί αν δεν υπήρχε υπερπροσφορά η ζήτηση θα μειωνόταν;)"), οπότε προφανώς έχουμε εντελώς διαφορετική εικόνα για το σεξ. Σεβαστό, ο καθένας μπορεί να βλέπει τα πράγματα όπως του αρέσει, αρκεί να μη θεωρεί αυτονόητο πως όλοι θα τα δουν επίσης έτσι κι αν δεν τα δουν, τότε είναι ανήθικοι, είναι θύματα υποτίμησης ή δεν ξέρω κι εγώ τι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Οι ανθρώπινες σχέσεις από μια οπτική αποτελούν μια μεγάλη 'αγορά'. Όχι αγορά στην οποία λαβαίνει χώρα κάποια ανταλλαγή με τη μορφή χρήματος (βέβαια οι ανθρώπινες σχέσεις είναι σχέσεις ανταλλαγής-άυλης ανταλλαγής κυρίως ή έτσι θέλω να νομίζω) φυσικά. Στην ανθρώπινη αυτή αγορά κυκλοφορούν - διατίθενται γυναίκες κ άνδρες που φέρουν συγκεκριμένα χαρκτηριστικά εμφάνισης, χαρακτήρα, επαγγελματικων προσόντων, οικονομικής κατάστασης, κοινωνικού status, ψυχικών χαρισμάτων κ.λπ. Γι' αυτό το λόγο κ η καθεμία κ ο καθένας μας δεν ' αγοράζει' ότι να' ναι αλλά ότι πληροί όλες -ή, έστω, σχεδόν όλες τις απαιτήσεις/ κριτηριά της/του. Τώρα, τέτοια στοιχεία υπάρχουν κ στον σεξουαλικό τομέα.Για αρκετά άτομα το πρωκτικό σεξ αποτελεί ένα βασικό στοιχείο το οποίο αναμένουν να αποκτήσουν. Και αυτό γιατί υπάρχει προσφορά. Αν εξέλιπε κανείς δεν θα το ζήταγε. Είναι όμως υπερβολικό να θεωρείται τόσο βασικό στοιχείο. Εκεί έχω ένσταση κυρίως (εκτός από το πώς θα δει τον άλλο ο σύντροφός του). Η πλειονότητα των ανδρών έχουν καταστεί ψυχωσικοί με το συγκεκριμένο θέμα κ πολύ τους χαλάει (με την έννοια ότι δεν καταλαβαίνουν την απλή λεξούλα 'όχι' κ πιέζουν) το να ακούσουν 'φίλε δεν παίζει με την καμία'.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
σου εχει τυχει δηλαδη να σε πιεσουν πολλοι αντρες γι αυτο το πραγμα, και να το θεωρουν ξερω γω αυτονοητο;
(ρωταω εντελως αφελως, απλά επειδη εμενα δε μου εχει τυχει - οκ, λογω κ ηλικιας οι εμπειριες μου ειναι λιγες - και φαινεται απ τα λεγομενα σου να το εχεις δει πολλες φορες τσπ και για αυτο να σε πειραζει. μου κανει εντυπωση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πάντως το ότι δεν το ζητάνε -κατά κανόνα- από την πρώτη επαφή κάτι δείχνει...Μήπως ότι είναι όντως παρατραβηγμένο?????

Από την πρώτη επαφή καλά καλά δεν έχεις μάθει το σώμα του άλλου, δεν έχουν συγχρονιστεί οι κινήσεις σας, δεν έχετε βρει ακόμα κοινούς τόπους ευχαρίστησης στο dance with no pants. Μι πιανς; Με τον καιρό που αράζεις περισσότερη ώρα τσιτσιδαριό με τον άλλο και χαμουρευόσαστε περισσότερο είναι φυσικό επόμενο να βγαίνουν και οι προτιμήσεις. Το πρωκτικό σεξ δεν είναι ακραίο, το να ζητήσει ο άλλος να του κατουρήσεις (μη χειρότερα να του τη χέσεις κιόλας) την μούρη είναι! Ή να σε σπάσει στο ξύλο να γουστάρει. Ή τέλος πάντων αν θες να μείνω στο θέμα, να είναι εντελώς αμπλαούμπλας και άχρηστος και να μην το κάνει προσεκτικά και σωστά και να σου δώσει το κόλον στο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Έχουμε πόσες μέρες που απολαμβάνουμε τα δριμέα κατηγορώ και τα "πρέπει" της Υπέροχης και κανείς δεν βρέθηκε να κάνει τη σωστή ερώτηση:

Συγγνώμη για την ευθύτητα, αλλά μήπως έχεις απωθημένα; Γιατί σαν πολύ επιμένεις, οπότε ή κάτι έχεις ζήσει και δε σου άρεσε, ή κάτι δεν έχεις ζήσει που αν το ζούσες θα σου άρεσε.

Όπως και να χει, έχω έναν γενικό κανόνα. Όπου ακούς πολλά πρέπει και δριμέα κατηγορώ, να κρατάς μικρό καλάθι. Συνήθως οι φανατικοί απόλυτοι/συντηρητικοί είναι αυτοί που εν τέλει βρίσκονται να κάνουν αυτά στα οποία κάποτε αντιτίθεντο ή "αντιτίθεντο" για λόγους καθωσπρεπισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top