Οι φετινές παραστάσεις που δεν πρέπει να χάσουμε...

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγώ την πρόταση την έκανα:P

Κι εδώ πέρα στις "Εκκλησιάζουσες" δεν είχε και πολύ κόσμο(και δεν μου άρεσε και καθόλου, πολύ "μοντέρνος" Αριστοφάνης. Για μένα, η χειρότερη παράσταση στη ζωή μου).


Τώρα στην Κομηνού αν θα πάω θα σου πω τις εντυπώσεις.

Ουτε εμενα μου αρεσε. Εκοτς απο την καταπληκτικη ομοιοτητα Παρτσαλακη-Μαριεττας Γιαννακου!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ουτε εμενα μου αρεσε. Εκοτς απο την καταπληκτικη ομοιοτητα Παρτσαλακη-Μαριεττας Γιαννακου!:P:P


Την κυρία (ο θεός να την κάνει) υπουργό έκανε;;
Χαχα!! Και έλεγα κάτι μου θυμίζει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Την κυρία (ο θεός να την κάνει) υπουργό έκανε;;
Χαχα!! Και έλεγα κάτι μου θυμίζει:D


Δικια μου παρατηρηση, δεν το εχω διασταυρωσει! Αλλα οσο περισσοτερο τον εβλεπα, τοσο πιο πολυ μου τη θυμιζε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
σήμερα θα πάω να δω θέατρο "φουστα μπλούζα" του ρεπα-παπαθανασίου

θα σας ενημερώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα την "Θεία από το Σικάγο" και σας την προτείνω. Πολύ γέλιο, καλοστημένη, με μουσική, μπορεί να διασκεδάσει όλες τις ηλικίες και άτομα με διαφορετικά στυλ. Να πάτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είδα την "Θεία από το Σικάγο" και σας την προτείνω. Πολύ γέλιο, καλοστημένη, με μουσική, μπορεί να διασκεδάσει όλες τις ηλικίες και άτομα με διαφορετικά στυλ. Να πάτε!

Το είχα δει πέρυσι και μου άρεσε πολύ! :)

σήμερα θα πάω να δω θέατρο "φουστα μπλούζα" του ρεπα-παπαθανασίου

θα σας ενημερώσω.

Zanin πως σου φάνηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Εμαθα πως θα ανεβασουν μια παρασταση βασησμενη στο διηγημα του stephen king "Μιζερι", αν εχει ακουσει κανεις κατι παραπανω παρακαλω πειτε μου....
Και επεισης ειναι απεχτο το"Δυο τρελοι παραγωγοι" σας το συνηστω Μελ Μπρουξ ειναι αυτος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ΣΑΡΔΕΛΕΣ ΜΕ ΣΑΡΔΑΜ τέλειοι ηθοποιοί... δεν βαριέσαι καθόλου με κοκλα, καβογιάννη, παπασπυλι'οπουλος(θε'ος), λεκάκη καιτη κωνσταντίνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εδώ δεν έχουμε και πολλά αξιόλογα πάντως η Κατσαρίδα ήταν πολύ καλή! Όσοι Θεσσαλονικείς, ας μην το χάσουν. Δεν ήταν και αριστούργημα αλλά ήταν φρέσκο, είχε humor και έβγαζε αρκετό γέλιο. Αν θέλετε πάντως να γελάσετε περισσότερο να καθίσετε μπροστά μιας και υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να σας ανεβάσουν στη σκηνή. Ανέβασαν έναν φίλο μου και πεθάναμε στο γέλιο. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Για Θεσσαλονικείς

Ασκητική του Νίκου Καζαντζάκη στο ΑΝΕΤΟΝ (υπό την επίβλεψη του Ηρακλή Δούκα).Νομίζω οι παραστάσεις ξαναξεκινούν στις 2 Ιανουαρίου.

Υπέροχο έργο.Απαιτητικό,δύσκολο.Δεν σε αφήνει να ανασάνεις αλλά σε γεμίζει με σκέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Είδα το Caveman στο θέατρο Coronet. Πολύ καλός ο Γεννατάς. Φοβερή παράσταση, αστεία και συνάμα συγκινητική. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα :D. Είναι μέχρι την Κυριακή ;).

Έχει και σελίδα ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Είδα το Caveman στο θέατρο Coronet. Πολύ καλός ο Γεννατάς. Φοβερή παράσταση, αστεία και συνάμα συγκινητική. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα :D. Είναι μέχρι την Κυριακή ;).

Έχει και σελίδα ;).

:crazy: Τον είχα δει το καλοκαίρι στο κέντρο, μπροστά από το Πανεπιστήμιο, και βγάζανε φωτογραφίες για την παράσταση, φορούσε φουστάκι από δέρμα, και κρατούσε έναν χαρτοφύλακα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Top Girls στο θέατρο Αλκμήνη (Πετράλωνα)
Εξαιρετικό και αφιερωμένο στις γυναίκες κάθε ηλικίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από το "Νύχτα Ραδιο-φόνων"!

Πολύ καλό, δυνατή παράσταση με πολύ γέλιο και παράλληλα τραγικές στιγμές...
Η Ράντου, που έκανε και τη μετάφραση, τα δίνει πραγματικά όλα... Αν και αρχικά ένιωσα ότι παίζει σε πολύ ψηλούς τόνους όοολη την ώρα, τελικά απλά της έβγαλα το καπέλο. Καθόμαστε και πρώτη σειρά, οπότε τη βλέπαμε να βουρκώνει και να τρέμει από την ένταση...
Ο Χαραλαμπόπουλος, η αδυναμία μου, επίσης πολύ συγκινητικός και αστείος, γελάσαμε μέχρι δακρύων!
Επίσης η μορφή του Ορφέα Αυγουστίδη, η απίστευτη κίνηση του Φάνη Μουρατίδη, η αγριάδα (παρά τη σύντομη εμφάνιση) του Μ. Ιατρόπουλου, ακόμα και η νευρικότητα της Βαλέριας Χριστοδουλίδου, μας έκαναν να χειροκροτάμε πολλήηη ώρα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ωχ κι εγω θελω να το δω αυτο...
οπως και εκεινο το φοβερο σεσουαρ για δολοφονους!
τελικα και σημερα δε πηγες θεατρο? τι ειδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έπρεπε να το ακυρώσω τελευταία στιγμή, γιατί έπεσε δουλειά...
Οι άλλοι είδαν τις Απόπειρες, στο Ιλίσια-Ντενίση!
Θα μάθω σχόλια και θα σας πω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πήγα χθές και είδα το Σαρδέλες με σαρδάμ!!! Πάρα πολύ καλή παράσταση με πολύ γέλιο και οι ηθοποιοι είχαν πολύ καλή χημεία μεταξύ τους! Η Καβογιάννη είναι απλά κορυφή και πιστευω οτι ο συγκεκριμένος ρόλος της πάει γάντι! Την προτείνω ανεπιφύλακτα! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πηγα την Πεμπτη στο "Δεν μπορω να μεινω μονη μου" της Δημητρας Παπαδοπουλου...
Καλη ηταν, ειχε γελιο...βασικα το ολο εργο ηταν θεμα "ατακας"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
λοιπόν χτες πήγα στο ανοικτό θέατρο και είδα "ονειρο θερινής νυκτός" πολύ ωραίο, γελασάμε.... αν και το άσχημο ήταν πως οι ηθοποιοί που παίζανε ήταν 12 και οι θεατές ήταν 20.....
είναι λυπητερό να μην πηγαίνουμε θέατρο.
φέτος έχω πάει σε 7 θεατρικές παραστάσεις και έχω σκοπό να πάω σε άλλες 3 τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top