Ξενάγηση στο Μουσείο της Ακρόπολης

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Έχω μια απορία. :) Με ποιον τρόπο μπορεί κανείς να πάει στο Μουσείο της Ακρόπολης και να πετύχει ξεναγό;
Θέλω να πω, βγάζει κάποιο πρόγραμμα το Μουσείο της Ακρόπολης που τις τάδε x y μέρες και ώρες θα γίνει ξενάγηση ή όλοι αυτοί είναι πληρωμένοι από ομάδες επισκεπτών κι άρα δεν αφορά το ευρύ κοινό;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.
Έχω μια απορία. :) Με ποιον τρόπο μπορεί κανείς να πάει στο Μουσείο της Ακρόπολης και να πετύχει ξεναγό;
Θέλω να πω, βγάζει κάποιο πρόγραμμα το Μουσείο της Ακρόπολης που τις τάδε x y μέρες και ώρες θα γίνει ξενάγηση ή όλοι αυτοί είναι πληρωμένοι από ομάδες επισκεπτών κι άρα δεν αφορά το ευρύ κοινό;


Χωρίς να είμαι σίγουρος βρήκα την σελίδα με το σωματείο ξεναγών στο μουσείο.Μπορεις να επικοινωνήσεις μαζί τους και να ενημερωθείς.

https://www.tourist-guides.gr/el/guides-profiles/guideprofile.aspx?id=1214
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top