Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εκτός αυτού Skeftomile το παράδειγμα με μένα ήταν λίγο άκυρο καθώς ααααν συμβει κάτι τέτοιο μπορώ απλούστατα να τα διαγράψω :hehe: :tongue: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skeftomilos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Skeftomilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Michelle σε είκοσι χρόνια θα έχεις γράψει τόοοσες χιλιάδες posts σε διάφορα forums που ούτε θα θυμάσαι πού έχεις γράψει τι! :P

@panosRU: Hello! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Nιιι θα κάνουμε :)
Περισσότερα στο ανάλογο θέμα ;)
Σκεφτόμιλε ζεν σα ερθειςςς?? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skeftomilos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Skeftomilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ποιο meeting; Αααα, το meeting! :D

Χμμ, το σκέφτομαι. :hmm: Οι μεγάλες και φασαριόζικες παρέες δεν είναι το φόρτε μου. Πάντως θέλω να έρθω για να «κόψω φάτσες». :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skeftomilos:
Οι μεγάλες και φασαριόζικες παρέες δεν είναι το φόρτε μου.

θα είμαστε ήσυχα παιζάκια, νι :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
θα κοψεις φατσες.... δηλαδη να τους χαλασεις τη μοστρα??? κακε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
φιλί στα 16, σεξ στα 18 , ανωμαλία στα 25, και τι άλλο, με μοναχή ,όχι δεν έτυχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara:
φιλί στα 16, σεξ στα 18 , ανωμαλία στα 25, και τι άλλο, με μοναχή ,όχι δεν έτυχε

Δηλαδή? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:

edited by yiannis : "Εδώ υπήρχε μύνημα το οποίο είναι ενάντια στους κανόνες έκφρασης του forum"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Στα δεκατεσσερα φιλησα και οταν ημουν δεκαεννια ολοκληρωσα τη σχεση μου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Δεν έχω φιλήσει κοπέλα ακόμα στο στόμα. Έκανα σεξ για πρώτη φορά στα 19, μου κόστισε 7500 δρχ και κράτησε 10 περίπου λεπτά. (Δε με άφησε να τη φιλήσω... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Φιλί.... χαχα! Τα "είχα" με μια κοπέλα όταν ήμουν 6 χρονών, οπότε και τη φιλούσα αβέρτα!... Πιάνει; :P

Πέρα από την πλάκα και τα δύο τα έκανα όταν ήμουν 19.5 χρονών, σχεδόν ταυτόχρονα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κι εγώ στα 19. Και τα 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Φιλι φιλι νομιζω στα 13-14.
Σεξ στα 18,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το πρώτο μου φιλί, ήταν γύρω στα 12 ή 13, και θυμάμαι ότι το αγοράκι που με φίλησε έφαγε μια απίστευτη σφαλιάρα μετά, διότι, τελικά, δεν ήθελα να φιληθώ από τοσο μικρή ηλικία. ....

:clapup: LOOOL!!! Άψογη!!!

Εγώ φιλήθηκα στα πλαίσια παιχνιδιού ("Πυθία" θαρρώ) σε πάρτι, ήμουν 14...
Αλλά κανονικά με τον πρώτο μου έρωτα στα 16!
Με τον ίδιο καταφέραμε να ολοκληρώσουμε γύρω στα 18 μου (μάλλον λίγο πριν μετράει, αλλά δεν το δένω και κόμπο... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
21 χρονών, 1ή νύκτα του γάμου μου, δεν ήταν όπως το ονειρέυτηκα, πάντα ήθελα να γίνει ξαυνικά, αλλα είχε πολλή φαση, πολλύ γέλιο, και ευτράπελα, και όλα αυτά λόγο άγχους.:redface: Αλλα όταν έφυγε το άγχος ήταν υπέροχα και η υπόλοιπη βραδια μαγική, μακάρι να πηγενα ξανά στην πρώτη φορά. κιάς μήν ήταν όπως την ονειρέυτηκα, ακριβώς όπως την έζησα τότε.:galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ομορφα, παιδικη αγαπη κλπ κλπ.
μη σου πω και οτι εβλεπα αστρακια ε.
παντως αυτος καρααγχωμενος και γω.. ποναγα αρκετα :)
αλλα ομορφα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Aaaah...
Τί μου θυμίζετε... :|

17 προς 18 Ιούνη του 1992 ήταν το 1ο φιλί...
Στο άκουσμα του «Let The Night Take The Blame» της Lorraine McKane.
Με το που με φίλησε, έβαλα τα κλάματα. Δεν ξέρω γιατί...
Ήμουν μόλις 14 μισό κι εκείνος κάπου 22.



Η 1η φορά που έκανα έρωτα δεν ήταν και ό,τι καλύτερο.
Για καιρό προσπαθούσα να πείσω τον εαυτό μου πως η επόμενη φορά θα ήταν και η 1η μου.
Δεν είχα ονειρευτεί κάτι συγκεκριμένο ποτέ, αλλά το να μην είσαι ερωτευμένος και να σου ασκούν υπερβολική πίεση επειδή νομίζουν ότι το θέλεις κι εσύ να ντρέπεσαι να αρνηθείς, μάλλον δεν είναι και το ιδανικότερο... :(
Και ακόμα δεν ήμουν 15 καλά καλά...
Κάτι που θυμάμαι ως αστείο είναι πως ήταν παγκόσμια ημέρα των ζώων... :P
4/10/92...
Δύο εβδομάδες μετά χωρίσαμε. Δεν ένιωθα καλά να τον ξαναδώ και άθελά μου τον απέφευγα. Δεν ήταν κακός όμως...
Ήταν πολύ καλός μαζί μου γενικότερα. Απλά δεν...

Παρ' όλ' αυτά, με το παιδί κρατήσαμε επαφές και μετά από μερικά χρόνια έγινε και καλός μου φίλος, αν και οι δρόμοι μας πλέον έχουν χωρίσει για τα καλά, χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο. Απλά έτσι ήρθαν τα πράγματα.

Αρκετές φορές έχω σκεφτεί πως θα ήθελα να ήταν αλλιώς, να ήταν με κάποιον άλλον, αλλά δεν ξέρω αν ήταν πράγματι αλλιώς, αν θα ήμουν κι εγώ αυτή που είμαι σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Στο άκουσμα του «Let The Night Take The Blame» της Lorraine McKane.


να σε πω καλο μ, loreena mckennitt εννοεις?
σορι για τη διορθωση, απλα μαλλον εψαχνα το τραγουδι αυτο! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
να σε πω καλο μ, loreena mckennitt εννοεις?
σορι για τη διορθωση, απλα μαλλον εψαχνα το τραγουδι αυτο! :redface:

Όχι όχι...
Αυτήν που είπα εννοώ... Lorraine McKane. :)

Για δες εδώ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top