Stereo bluetooth handsfree

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μια ταλαντούχα υπάλληλος από τα πλαίσιο μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτων μου πούλησε το πιο άχρηστο πράγμα (για τις ανάγκες μου). Συγκεκριμένα ένα Stereo bluetooth handsfree, το iTech Clip Music 802

iTech Clip Music 802
iTechClipMusic802.jpgiTechClipMusic802-vs-Nokia1616.jpg
Βασικά χαρακτηριστικά

  • Bluetooth v2.1 + EDR Class 2
  • Υποστηρίζει HSP, HFP, A2DP & AVRCP
  • Συχνότητα: 2,4Ghz
  • Απόσταση: 10 Μέτρα
  • Μπαταρία
    • Φορτίζει σε 3 ώρες
    • Διαρκεί
      • Μέχρι και 6 ώρες για ομιλία
      • Μέχρι και 5 ώρες μουσική
      • Μέχρι και 6 ώρες για FM
      • Μέχρι και 130 ώρες σε standby
  • Βάρος: 15grams
Εντυπώσεις

  • Θετικές
    • Μου άρεσε που τα ακουστικά αποσυνδέονται και μάλιστα έχουν υποδοχή 3,5mm. Αυτό σημαίνει ότι είναι εύκολο η αλλαγή, δυστυχώς οι ψείρες χαλάνε πολύ εύκολα. Βέβαια, τα συνηθισμένα ακουστικά 3,5mm έχουν μάκρη καλώδιο όποτε θα είναι άβολα
    • Μέσα στην συσκευασία υπάρχουν ακουστικά και μια ψείρα
    • Παίζει FM
    • Φορτίζει με usb (mini)
    • Υποστηρίζει μέχρι και δυο συσκευές ταυτόχρονα
    • Κοστίζει 70?
  • Αρνητικές
    • Οι ποιότητα ήχου στην μουσική δεν με τρελαίνει. Πχ όταν ακούω Combichrist ή "έστω" Tοm Waits και γενικότερα μουσική με "δύσκολους ήχους", νιώθω λες και δεν ακούω το ένα μέρος του τραγουδιού. Ελπίζω, αν συνδέσω καλύτερες ψείρες να βελτιώνεται αυτό
    • Κατασκευή. Πολύ φθηνό πλαστικό
    • Θα μπορούσε να είχε οθόνη. Με το led νιώθω λες και επικοινωνώ με σήματα καπνού
    • Θα μπορούσε να είχε καλύτερα ακουστικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top