• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Kάνναβη και παρενέργειες

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
πρεπει να καταλαβετε οτι το χασις δεν ειναι για ολους....!βεβαια δεν μπορω να σου εξηγησω το κριτιριο σε αυτο απλα καποιους τους καιει καποιους τους κανει να γουσταρουν και καποιους τους χαλαει και βλεπουν επιπτωσεις....το θεμα ειβαι τι ζητας εσυ απο το χορτο να κανει για σενα γιατι θθες να το χρησιμοποιησεις δηλαδη....

Μόνο που δεν είπε ότι δε μπορεί να το χρησιμοποιήσει ή ότι δε μπορεί χωρίς αυτό. Είπε ότι δεν έχει κάνει απλά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μόνο που δεν είπε ότι δε μπορεί να το χρησιμοποιήσει ή ότι δε μπορεί χωρίς αυτό. Είπε ότι δεν έχει κάνει απλά. ;)

για αυτο το λεω απλα ενημερωνω οτι δεν ειναι για ολους ειναι αναλογα και το χαρακτηρα...δεν μπορεθ καποιος καταθληπτικος ανθρωπος να κανει συστηματικη χρηση γιατι κατα 90% γινεται χειροτερη η κατασταση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Μελέτες σε ζώα έχουν δείξει πως η χρήση της κάνναβης καταστρέφει κύτταρα και ιστούς που σχετίζονται με την άμυνα του οργανισμού απέναντι στις διάφορες ασθένειες.
whaat?

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Υπάρχει αρκετή παραπληροφόρηση γύρω από το θέμα της κάνναβης. Υπάρχουν οι μεν που λένε ότι είναι καταστροφική και παραθέτουν κακά οργανωμένες μελέτες που έχουν οδηγήσει σε λανθασμένα συμπεράσματα, υπάρχουν και οι δε που λένε ότι δεν έχει καμία παρενέργεια και είναι «θείο δώρο». Θα συμβούλευα όσους το ψάξουν να το ψάξουν καλά γιατί η αλήθεια βρίσκεται κάπου ενδιάμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini123

Νεοφερμένος

Η irini123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά είμαι 15 χρονων και δεν έχω δοκιμάσει ποτε χασίς η κάτι άλλο... μονο καπνίζω και αύριο ένας φίλος θα φέρει skank και μου είπε να πάω να δοκιμάσω.. ποίες είναι οι παρενέργειες;; βοηθήστε με γιατί έχω αγχωθεί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
παιδιά είμαι 15 χρονων και δεν έχω δοκιμάσει ποτε χασίς η κάτι άλλο... μονο καπνίζω και αύριο ένας φίλος θα φέρει skank και μου είπε να πάω να δοκιμάσω.. ποίες είναι οι παρενέργειες;; βοηθήστε με γιατί έχω αγχωθεί!!
ΜΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣΣΣΣ
Μην μπλεξεις..
Η κανναβη βεβαια δεν ειναι εθιστικη αλλα μακρια απ'αυτα.
Δεν ξες τι παρενεργιες θα εχει στον οργανισμο σου.
Μπορει να σε τρεχουν στα νοσοκομεια.
Ωραιος φιλος παντως:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αρίκος

Νεοφερμένος

Ο Αρίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
παιδιά είμαι 15 χρονων και δεν έχω δοκιμάσει ποτε χασίς η κάτι άλλο... μονο καπνίζω και αύριο ένας φίλος θα φέρει skank και μου είπε να πάω να δοκιμάσω.. ποίες είναι οι παρενέργειες;; βοηθήστε με γιατί έχω αγχωθεί!!

Εγώ θα έλεγα όχι.Το σκάνκ είναι αρκετά πιο δυνατό απο το χασίς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Είναι ανάλογα το πως θα σε πιάσει, και ανάλογα το τι θα κάνεις. Μπορεί να σε πιάσει απο ξέσκισμα σε γέλια μέχρι πολύ τρελό σκάλωμα αν την πιείς άσχημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σκάλωμα δηλαδή; Και για πόση ώρα κρατάει παρενέργεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Σκάλωμα δηλαδή; Και για πόση ώρα κρατάει παρενέργεια;
Είναι ανάλογα πόσο δυνατό ήταν, την ποιότητά του και αρκετά άλλα...
Πολλά μπορεί να νοιώσεις, από χασίματα μέχρι διάφορα άλλα και συνήθως κρατάει κάμποσες ώρες.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για τι ποσότητα μιλάμε; Πχ αν κάνω ένα τσιγαράκι μπορεί να το πάθω αυτό (αν δεν είμαι συνηθισμένος) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Αυτό σου λέω, το θέμα είναι τι ποσότητα θα βάλεις στο τσιγαράκι και τι ποιότητας είναι. Συνήθως το ανακατεύουν με κανονικό καπνό και μπαίνει μια μικρή ποσοτητούλα μόνο.
Αν βάλεις παραπάνω, είσαι άμαθος, είναι και κακής ποιότητας, βράστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
μια ερώτηση προς όσους έχουν δοκιμάσει χωρίς καμία πρόθεση για κριτική. ποια ήταν τα κίνητρά σας για να δοκιμάσετε? απλή περιέργεια, βαρεμάρα ή κάτι παραπάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Περιέργεια και μάλιστα καθυστερημένη.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Άξιζε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αυτό σου λέω, το θέμα είναι τι ποσότητα θα βάλεις στο τσιγαράκι και τι ποιότητας είναι. Συνήθως το ανακατεύουν με κανονικό καπνό και μπαίνει μια μικρή ποσοτητούλα μόνο.
Αν βάλεις παραπάνω, είσαι άμαθος, είναι και κακής ποιότητας, βράστα.
Vivere pericolosamente
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Vivere pericolosamente
Χαχαχα αναγκάστηκα να το γκουγκλάρω γιατί εγώ δεν έκανα λατινικά, πρακτικό ήμουν το τσαμένο. :P
Δεν θα το έλεγα βέβαια, απλά παρασύρθηκα μια φορά αλλά τελικά και με την προυπόθεση να γίνεται σωστά και αραιά και που, μου άρεσε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Κι εγώ στα νιάτα μου, δοκίμασα μερικές φορές, μετρημένες στα δάχτυλα. Με μεγάλη παρέα πάντα, όλοι φαίνονταν να την καταβρίσκουν και να είναι στο κέφι, μόνο εγώ παρέμενα ξενέρωτη, δεν ξέρω γιατί δεν μ'έπιανε. Το μόνο που καταλάβαινα ήταν οτι το είχα βρει πανάλαφρο σε σχέση με τον καπνό του τσιγάρου. Κατά τα άλλα δεν μου έκανε απολύτως τίποτα, ούτε και το αναζήτησα. Περιστασιακά μόνο, όταν τύχαινε να βρίσκει κάποιος από την παρέα.
Μέχρι που ένα βράδυ, κάποιος έφερε ένα από τον Καναδά κι εκεί τα είδα όλα και έκτοτε δεν το ξανάκανα ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

γενικά δεν είναι τόσο wow όσο το παρουσιάζουν κάποιοι.

αν παρεις απλά βεβαιώσου πως έχεις καλή άκρη και δε σου δωσαν τίποτα αλβανικό κατουρημένο ποτπουρί γάμησέ τα γιατί το μόνο που θα καταλάβεις είναι απλά μια πολύ χοντρή ζαλάδα και αυτό όχι δεν αξίζει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.

γενικά δεν είναι τόσο wow όσο το παρουσιάζουν κάποιοι.

αν παρεις απλά βεβαιώσου πως έχεις καλή άκρη και δε σου δωσαν τίποτα αλβανικό κατουρημένο ποτπουρί γάμησέ τα γιατί το μόνο που θα καταλάβεις είναι απλά μια πολύ χοντρή ζαλάδα και αυτό όχι δεν αξίζει καθόλου.
Συμφωνώ σε όλα με τον Βασίλη. Γενικά εμένα αυτό που μου αρέσει είναι πως κοιμάμαι καλά, γιατί υποφέρω από αυπνίες. Και όταν είναι καλό και όχι το κατουρημένο τέτοιο που λέει ο Βασίλης, γίνεται και κάτι άλλο καλύτερο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top