Αγορά νέας μοτοσικλέτας

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Το μωρο μου θα παρει την aprilia pegasos τι γνωμη εχετε?

https://www.aprilia.com/modelli/adventure/modello.asp?id=126#
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
πολυ καλο μηχανακι ειναι :)

εαν παει για τετοια κατηγορια να δει και το Kawasaki Versus και το Suzuki Vstrom, πολυ καλα μοντελα επισης ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δε σκαμπάζω απο μηχανές αλλά απο design ειναι πολυ ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Όντως απο desing είναι πάρα πολύ ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η Aprilia δεν ξερω γιατι αλλα ποτε δεν μου αρεσε σαν εταιρια.... Για το συγκεκριμενο μηχανακι δεν εχω ακουσει ουτε ιδιετερα καλα λογια αλλα ουτε και τπτ το κακο... Πιστευω ειναι ενα μηχανακι που δεν ειναι ιδιετερο αλλα συγουρα θα του προσφερει πολλα. Απο εκει και περα ολες μηχανες ειναι,δεν εχουν ιδιετερες διαφορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είναι η πιο (sic) λατρεμένη μου μηχανή!!!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Παναγιώτης

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πές του να δεί εδώ.(Ίσως να τα ξέρει).
https://www.apriliabikers.gr/html/
Κι εδώ.
https://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=39546&highlight=aprilia
Μεγειά του και να το χαίρεστε.
Καλές βόλτες.
(Και μην κολλάς στις απόψεις του καθενός).
Να πάρετε αυτό που γουστάρετε γιατί πρωτεύει να σου αρέσει αυτό που έχεις εσένα και όχι στους άλλους.
Το μόνο, να δεί που θα κάνει σέρβις και να εξασφαλίσει κάποιον καλό μάστορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Παναγιώτης

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Και αφού το πάρει ας ρίξει μιά ματιά εδώ
https://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=6255
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωραια ειναι.
Το βασικο ειναι να οδηγαει σωστα και προσεκτικα (γιατι οι μηχανοβιοι ακουνε , δικαια, πολλα βρισιδια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πολύ καλό και ποιοτικό "μηχανάκι".
Η aprilia είναι ποιοτική εταιρεία και έχει δώσει πολύ αξιόλογους κινητήρες και καλά πλαίσια.
Μου αρέσει στο νέο πήγασο η στενή του γραμμή και η ποιότητα κατασκευής του!
Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και από εμένα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ευχαριστω παιδακια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
σε 4 μερες η μιχανη θα ειναι δικια μας:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Το μωρο μου θα παρει την aprilia pegasos τι γνωμη εχετε?

https://www.aprilia.com/modelli/adventure/modello.asp?id=126#

Ο φίλος μου την πήρε το Ιανουάριο 2006, αλλά όχι τη strada.

Ήταν μεταξύ του XT και αυτής, αλλά εμφανισιακά αυτή είναι πιο όμορφη και XT ήταν η προηγούμενη που του έκλεψαν! (Γι'αυτό να κάνει ασφάλεια κλοπής - είναι πολύ χάλια το συναίσθημα όταν πας να την πάρεις από εκεί που την έχεις παρκάρει και δεν τη βλέπεις :mad: )

Κάτι μικροπροβληματάκια έχει βγάλει - ασήμαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ο φίλος μου την πήρε το Ιανουάριο 2006, αλλά όχι τη strada.

Ήταν μεταξύ του XT και αυτής, αλλά εμφανισιακά αυτή είναι πιο όμορφη και XT ήταν η προηγούμενη που του έκλεψαν! (Γι'αυτό να κάνει ασφάλεια κλοπής - είναι πολύ χάλια το συναίσθημα όταν πας να την πάρεις από εκεί που την έχεις παρκάρει και δεν τη βλέπεις :mad: )

Κάτι μικροπροβληματάκια έχει βγάλει - ασήμαντα.
δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.

Θυμάμαι ότι πέρσι το καλοκαίρι είχαν καεί κάτι ασφάλειες...
και δεν έπαιζε η κόρνα, ή κολλούσε..

Κάτι τέτοια.

Πάντως ο φίλος μου έχει βρει έναν καλό μάστορα (όπως λέει ο Παναγιώτης), ο οποίος τώρα θα ανοίξει και εξουσιοδοτημένο συνεργείο aprilia (στην Αθήνα)..
Αααα εσύ είσαι Ρόδο από ό,τι βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εχουμε εξουσιοδοτημένο συνεργείο aprilia .... στην ροδο...
για να δουμε...

ποιο χρωμα πηρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
εχουμε εξουσιοδοτημένο συνεργείο aprilia .... στην ροδο...
για να δουμε...

ποιο χρωμα πηρε?

Πέρσι έβγαινε η γκρι και η πορτοκαλί. Πήρε τη γκρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Πέρσι έβγαινε η γκρι και η πορτοκαλί. Πήρε τη γκρι.
Eμενα θα παρει την πορτοκαλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top