Ποια εταιρεία κινητής τηλεφωνίας έχει την καλύτερη προσφορά;

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δεν συμφερει πια το γουατς απ! ξερουμε τι προσφορες εχουν γουιντ και βονταφον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να φτιάξεις άλλα θέματα για τις άλλες εταιρείες Βεατρίκη. :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
δεν συμφερει πια το γουατς απ! ξερουμε τι προσφορες εχουν γουιντ και βονταφον?
Ναι, αλλά θα βγούμε off. :P

Anyway, για τη vodafone ισχύει μια προσφορά που μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι και αύριο. Είναι απεριόριστα λεπτά και sms και είναι μόνο από cu προς cu (ανανέωση 5 ?). Με 10 ?, είναι γενικά προς vodafone. Για περισσότερα...
Vodafone Unlimited

-Απεριόριστη ομιλία & SMS με όλους τους CU φίλους σου για 1 μήνα, με κάθε ανανέωση αξίας 5?.
-Απεριόριστη ομιλία & SMS με όλους τους συνδρομητές της Vodafone για 1 μήνα, με κάθε ανανέωση αξίας 10? και άνω.

Έτσι, και μιλάς ασταμάτητα και στέλνεις όσα SMS θέλεις, και το ποσό της ανανέωσης σου μένει στην κάρτα για να το χρησιμοποιήσεις όπως εσύ θέλεις!

Tο πρόγραμμα Vodafone Unlimited ισχύει για νέες ενεργοποιήσεις μέχρι 02/02/2011. Αν το έχεις ήδη ενεργοποιήσει, μπορείς να συνεχίσεις να απολαμβάνεις απεριόριστη επικοινωνία κανονικά μέχρι την ημερομηνία λήξης του, στις 30/06/2011.

Για Wind, δε βρήκα κάποια καινούρια προσφορά. Λυπάμαι. :P


Οπότε, καρτέλ κανονικά οι πάροχοι. Κουράγιο. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
δεν συμφερει πια το γουατς απ! ξερουμε τι προσφορες εχουν γουιντ και βονταφον?
Η ''Νέα WIND Καρτοκινητή'' προσφέρει απλά με μια ανανέωση από 10 ευρώ και άνω 1500' και 1500 sms προς όλη την Wind και Q εντελώς δωρεάν και διπλάσια την αξία της κάρτας για δωρεάν επικοινωνία με τα άλλα δίκτυα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η ''Νέα WIND Καρτοκινητή'' προσφέρει απλά με μια ανανέωση από 10 ευρώ και άνω 1500' και 1500 sms προς όλη την Wind και Q εντελώς δωρεάν και διπλάσια την αξία της κάρτας για δωρεάν επικοινωνία με τα άλλα δίκτυα.

ωραια! την βρηκαμε την καινουρια εταιρια μας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Wind δεν παίρνω, μισώ αυτήν την εταιρεία. Μια cu όμως θα την έπαιρνα, έχουν οι τρεις από τις 5 φίλες μου. Η τέταρτη έχει σύνδεση vodafone. Πάλι κερδισμένη θα είμαι. Αύριο θα πάρουμε δεύτερο αριθμό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Γιατί την μισείς μωρέ; Εμένα η χειρότερή μου είναι η Cosmote και αναγκαστικά κατέληξα σε αυτήν λόγω των 1500, αλλά ίσως τελικά καταλήξω στην παλιά εταιρία που είχα. :P

Πάντως εγώ έχω 3 αριθμούς. :P
1 Wind (Νέα Wind Καρτοκινητή)
1 Cosmote (What's Up)
1 Cosmote (Frog)

ωραια! την βρηκαμε την καινουρια εταιρια μας! :D
Πάρε και link, αν θέλεις να μάθεις περισσότερες πληροφορίες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Η ''Νέα WIND Καρτοκινητή'' προσφέρει απλά με μια ανανέωση από 10 ευρώ και άνω 1500' και 1500 sms προς όλη την Wind και Q εντελώς δωρεάν και διπλάσια την αξία της κάρτας για δωρεάν επικοινωνία με τα άλλα δίκτυα.
Δώσε και μια πηγή ντε. :P
Έφαγα τον κόσμο να βρω ανακοίνωση και δε βρίσκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δώσε και μια πηγή ντε. :P
Έφαγα τον κόσμο να βρω ανακοίνωση και δε βρίσκω.
Για την ακρίβεια δεν είναι προσφορά. Ισχύουν ''για πάντα'', αυτά που προσφέρει η Νέα WIND Καρτοκινητή.

CALL THEM ALL PLUS 1200 λεπτά για κλήσεις και video κλήσεις και 1200 SMS, μόνο με 7!


Επιτέλους τα έχεις όλα μαζί από το WHATʼS UP!
Τώρα με την υπηρεσία CALL THEM ALL PLUS έχεις 1200ʼ ομιλίας και videoκλήσεων και 1200 SMS για να μιλάς, να βλέπεις και να στέλνεις SMS προς όλο τον κόσμο του WHATʼS UP μόνο με7 .
Τέλειο; Μη χάνεις χρόνο! Ενεργοποίησε την υπηρεσία στέλνοντας δωρεάν το μήνυμα PLUS στο 1313.
Και για να μάθεις αν ο χρήστης που θέλεις να καλέσεις είναι χρήστης WHATʼS UP, στείλε δωρεάν το μήνυμα WU αριθμός κινητού στο 1314 (π.χ. WU 6971234567).



Αν θέλεις να μάθεις πόσα δωρεάν λεπτά & SMS έχεις από την υπηρεσία CALL THEM ALL PLUS στείλε δωρεάν το μήνυμα Υ στο 1313
  • Ελάχιστος χρόνος χρέωσης 3 λεπτά για κλήσεις ομιλίας και Video Κλήσεις και στη συνέχεια η χρέωση γίνεται ανά δευτερόλεπτο.
  • Διάρκεια ισχύος 30 ημέρες
πηγή


Γυρνάμε στα παλιά μάλλον, τι ήθελα και άλλαζα εταιρεία.:P
Ποια ήταν η παλιά σου εταιρία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατί την μισείς μωρέ; Εμένα η χειρότερή μου είναι η Cosmote και αναγκαστικά κατέληξα σε αυτήν λόγω των 1500, αλλά απ'ότι βλέπω ήρθε η ώρα να επιστρέψω στην παλιά -και αγαπημένη- μου εταιρία. :P
Τη μισώ λόγω marketing. Η ομάδα που είχε αναλάβει τις διαφημίσεις της λειτουργούσε επιθετικά και στις διαφημίσεις της Wind με εξυπνάδες προς το What's up και σε αυτές τις Q σχετικά με τη Frog, όπου η Frog απάντησε κιόλας κι είχε γίνει σίριαλ το θέμα τους. :confused: Πολύ κατινίστικος τρόπος προώθησης. Δεν παίρνω Wind. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Τη μισώ λόγω marketing. Η ομάδα που είχε αναλάβει τις διαφημίσεις της λειτουργούσε επιθετικά και στις διαφημίσεις της Wind με εξυπνάδες προς το What's up και σε αυτές τις Q σχετικά με τη Frog, όπου η Frog απάντησε κιόλας κι είχε γίνει σίριαλ το θέμα τους. :confused: Πολύ κατινίστικος τρόπος προώθησης. Δεν παίρνω Wind. :pfff:
Ενώ η Vodafone άγια! :P

Κοίτα την διαφήμιση της Vodafone:

https://www.youtube.com/watch?v=u-pqmj_LG6A&feature=related

Και την απάντηση της Wind στην παραπάνω παραπλανητική διαφήμιση της Vodafone:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Για την ακρίβεια δεν είναι προσφορά. Ισχύουν ''για πάντα'', αυτά που προσφέρει η Νέα WIND Καρτοκινητή.

Ποια ήταν η παλιά σου εταιρία; :P
vodafone:P

Κουμ το ξέρω πως είναι το παλιό ρε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τη μισώ λόγω marketing. Η ομάδα που είχε αναλάβει τις διαφημίσεις της λειτουργούσε επιθετικά και στις διαφημίσεις της Wind με εξυπνάδες προς το What's up και σε αυτές τις Q σχετικά με τη Frog, όπου η Frog απάντησε κιόλας κι είχε γίνει σίριαλ το θέμα τους. :confused: Πολύ κατινίστικος τρόπος προώθησης. Δεν παίρνω Wind. :pfff:
Όχι μόνο λόγω marketing. Είναι και ΑΣΧΕΤΟΙ στον τομέα του ADSL. Εντελώς.
Πριν λίγους μήνες τους είχε στείλει ένα γνωστό site ένα ερωτηματολόγιο για την IPv6. Και απάντησαν το ΕΠΙΚΟ "δεν έχουμε κάνει αίτηση για δέσμευση IPv6 block γιατί δεν ξέρουμε πόσες διευθύνσεις θα χρειαστούμε".

Πραγματικά κλαίω από συγκίνηση. Καταρρίφθηκε η θεωρία μου του ότι ακόμα και η βλακεία έχει πάτο.


Θα χωρίσετε; :baby: Καλά.. Μπορείτε να βρείτε άλλους τρόπους επικοινωνίας.
Υπάρχουν τα σήματα καπνού και τα ταχυδρομικά περιστέρια.
Αν δεν σας κάνουν, πείτε τα από κοντά. :D

Ή χωρίζετε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Ok, ας μιλήσουμε για τα της Cosmote τώρα. Το 'πα εγώ ότι η Βεατρίκη θα μας βγάλει off. :sly:



edit: Μόλις έβγαλε εμένα off η Βεατρίκη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εκτός από προσφορές πρέπει να δούμε και το σήμα. Ξέρει κανείς τι παίζει;
( Το split του split θα γίνει :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Νομίζω πως θα έχει διαφορές ανάλογα με την περιοχή. Η λογική αυτό λέει. Όλοι υποστηρίζουν πως η πληθυσμιακή κάλυψη που προσφέρουν είναι 99.8%. Αν κάπου σφάλλω διορθώστε με. Αν βρίσκεσαι στην περιοχή του 0.2% εσύ το ξέρεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Νομίζω πως θα έχει διαφορές ανάλογα με την περιοχή. Η λογική αυτό λέει. Όλοι υποστηρίζουν πως η πληθυσμιακή κάλυψη που προσφέρουν είναι 99.8%. Αν κάπου σφάλλω διορθώστε με. Αν βρίσκεσαι στην περιοχή του 0.2% εσύ το ξέρεις. :P
Τότε, αναφέρω έτσι πληροφοριακά ότι το παράθυρο της κουζίνας του σπιτιού μου ανήκει στο 99.8 % της πληθυσμιακής κάλυψης της Wind. Το υπόλοιπο σπίτι ανήκει στο 0.2 %.


Nice. :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Νομίζω πως θα έχει διαφορές ανάλογα με την περιοχή. Η λογική αυτό λέει. Όλοι υποστηρίζουν πως η πληθυσμιακή κάλυψη που προσφέρουν είναι 99.8%. Αν κάπου σφάλλω διορθώστε με. Αν βρίσκεσαι στην περιοχή του 0.2% εσύ το ξέρεις. :P
Σφάλλεις στο γεγονός ότι η Wind δεν αναφέρει πουθενά ότι έχει πληθυσμιακή κάλυψη 99,8%. Στο site της ''πάνω από 99%'' λέει και από εκεί και πέρα μυρίζεις τα νύχια σου για να μάθεις το ακριβές ποσοστό. :P

Από σήμα πάντως ψηφίζω Cosmote. Ειδικά σε ορεινά μέρη, είναι η μοναδική που πιάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ενώ για τους άλλους είμαστε σίγουροι για το ακριβές ποσοστό; :P Στα βουνά είμαι και πιάνει, συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.
Tesbah ala kheer. ^-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Σφάλλεις στο γεγονός ότι η Wind δεν αναφέρει πουθενά ότι έχει πληθυσμιακή κάλυψη 99,8%. Στο site της ''πάνω από 99%'' λέει και από εκεί και πέρα μυρίζεις τα νύχια σου για να μάθεις το ακριβές ποσοστό. :P

Έχει σημασία αν είναι 99,1 ή 99,9;;;; Άλλωστε πόσο ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα αυτά τα ποσοστά; (ρητορική είναι η ερώτηση! :P)

Από σήμα πάντως ψηφίζω Cosmote. Ειδικά σε ορεινά μέρη, είναι η μοναδική που πιάνει.

I don't think so! Θα διαφωνήσω οριζοντίως, καθέτως και διαγωνίως μη σου πω! :P

Κατά τη γνώμη μου, όσον αφορά το σήμα, η Cosmote είναι η χειρότερη από όλες! Κι αυτό όχι μόνο γιατί για να πιάσουμε σήμα στην Μάνη με την Cosmote πρέπει να ανέβουμε στην ταράτσα, να στεκόμαστε σε συγκεκριμένο πλακάκι, να έχουμε την ιδανική κλίση σώματος και να μιλάμε με το max volume που πιάνει η φωνή μας (οκ, πες χωριό είναι αυτό δεν είναι κι εύκολο να πιάσεις σήμα!) Αμ, η Cosmote δεν πιάνει ούτε μέσα στο σπίτι στο κέντρο του Πειραιά... Για να καταφέρεις να κάνεις μια ολόκληρη κλήση πρέπει να δοκιμάσεις 2-3 φορές...

Αντίθετα με την Vodafone που είχα προηγουμένως, δεν είχα ποτέ το παραμικρό πρόβλημα με το σήμα κι όσον αφορά για το χωριό... Εγώ μιλούσα ξαπλωμένη στο κρεβατάκι μου τη στιγμή που οι υπόλοιποι ξελαρυγγιάζονταν στην ταράτσα! Much better, uh?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top