Μπορούν οι ψηλές να φοράνε ψηλά παπούτσια;

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν θα κατσω σημερα διπλα σου...'' και ''εμ βεβαια,αφου εβαλες το τακουνι που να μας ακουσεις εμας εδω κατω..."
καλα ποιος ανδρας μπορει να πει τετοιες βλακειες σε μια γυναικα?

ακους εκει δεν καθομαι κοντα σου επειδη εισαι ψηλη:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
καλα ποιος ανδρας μπορει να πει τετοιες βλακειες σε μια γυναικα?

ακους εκει δεν καθομαι κοντα σου επειδη εισαι ψηλη:worry:
Ναιιι!!Κι ομως...Βασικα υπαρχουν αρκετοι...
αλλα και οχι μονο αντρες...:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αλλα και οχι μονο αντρες...:confused::confused:
ε,,για γυναικες το καταλαβαινω περισσοτερο λογω ζηλιας

αλλα για ανδρες μου κολλαει ασχημα..

(βαγγελιω,,συγκινηθηκα που μου βαλες θετικη ψηφο:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και γω ειμαι 1,78 αλλα δεν φοραω τοσο συχνα...
Οταν φοραω ομως,μου σπανε καποιοι τα νευρα του στυλ ''που θα φτασεις ρε παιδι μου'' και ''πω πω πω...δεν θα κατσω σημερα διπλα σου...'' και ''εμ βεβαια,αφου εβαλες το τακουνι που να μας ακουσεις εμας εδω κατω..."
και μετα σε κανει να το σκεφτεσαι...
Απλως νομιζω οτι ειναι λιγο ρατσιστικο...:redface:

Το ότι σας πειράζουμε πάντως δεν είναι απαραίτητα από ζήλια ούτε από κακία. Προσωπικά το βρίσκω απλώς αστείο να πειράζω τη φίλη μου που με τακούνια πιάνει 1.85 και μου ρίχνει πλέον 20 εκατοστά αν εγώ έχω ίσια. Δεν είναι κόμπλεξ αυτό. Φόρα τα τα τακουνάκια σου κι άσε να λένε. Πάρ' το στην πλάκα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina23

Νεοφερμένος

Η konstantina23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά τώρα είδα αυτά που γράψατε πριν καιρό... :P Και εγώ ζηλεύω απίστευτα ειδικά τις 2πατες γόβες αλλά το ύψος μου ξεφεύγει κατα πολύ(1,85 είμαι) οπότε δεν πρόκειται να βάλω ποτέ δυστυχώς!!Το έχω πάρει απόφαση!!Γιατί έστω κ λίγο τακούνι αν βάλω κ ακούσω 5 θετικά κ 1 αρνητικό,θα μου μείνει το αρνητικό..!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas1967

Νεοφερμένος

Ο costas1967 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πιστεύω πως όλες μπορούν, αν μπορούν να το υποστηρίξουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Τα ιδια τραβαω κι εγω με υψος 1.76 :(
Δεν ειναι οτι οι ψηλες δεν πρεπει ή δεν τους ταιριαζει να φορανε ψηλα παπουτσια,αντιθετα μαλιστα
Ομως το προβλημα ειναι οτι εγω η ιδια νιωθω αβολα οταν ξεχωριζω υπερβολικα στο πληθος
Ψηλα παπουτσια φοραω μονο σ επισημες καταστασεις.Αλλιως το πολυ πολυ να βαλω
κανενα μεχρι 8 ποντους οταν πχ βγω με το αγορι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ο καθένας μπορεί να φοράει ό,τι θέλει και ό,τι τον κάνει να νιώθει άνετα και όμορφα και οι υπόλοιποι (εκτός των συντρόφων) να βάλουν τη γνώμη τους στην υφαλοκρηπίδα τους! :pleasantry:
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου αν κάθεται δίπλα σε πιο κοντό άντρα, δεν θα πρέπει να φοράει ψηλά παπούτσια. Έχω δει νύφες που έχουν ψηλό ανάστημα να φοράνε τακούνια και ο άντρας να φαίνεται νάνος. Δεν το θεωρώ σωστό γιατί το θέαμα είναι πραγματικά για γέλια.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 1,605 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου αν κάθεται δίπλα σε πιο κοντό άντρα, δεν θα πρέπει να φοράει ψηλά παπούτσια. Έχω δει νύφες που έχουν ψηλό ανάστημα να φοράνε τακούνια και ο άντρας να φαίνεται νάνος. Δεν το θεωρώ σωστό γιατί το θέαμα είναι πραγματικά για γέλια.

Και ο κοντός βεβαια δεν πήγε μαζί της γνωρίζοντας ότι είναι γίγαντας..
Για εμένα όπως νιώθουν καλύτερα θα πω.
Προσωπικα τα είχα με πιο κοντό από εμένα κάποτε, που δεν είμαι καν και τοπ ψηλή έτσι, 1.71 basic ύψος έχω, αλλά δεν μου είπε ποτέ τίποτα.
Θα μου πεις, δεν φοράω και πολύ τακούνια :P
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.
Φυσικά και μπορούν..
Βέβαια αν νιώσω κάποια ενόχληση λόγο ορθοστασίας θα κάτσω σε μια μεριά και θα τα βγάλω (δεν ντρέπομαι καθόλου) .
Οταν οδηγώ πάντα έχω αθλητικά παπούτσια στο πίσω κάθισμα.
Λύσεις πάντα βρίσκεις.;)
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου αν κάθεται δίπλα σε πιο κοντό άντρα, δεν θα πρέπει να φοράει ψηλά παπούτσια. Έχω δει νύφες που έχουν ψηλό ανάστημα να φοράνε τακούνια και ο άντρας να φαίνεται νάνος. Δεν το θεωρώ σωστό γιατί το θέαμα είναι πραγματικά για γέλια.
Ε ο γαμπρός προφανώς και το ξέρει και την αγάπησε γι'αυτό.
Πολλοί άνδρες δεν έχουν πρόβλημα, ίσα ίσα το βλέπουν και ως κατόρθωμα. Αν είχαν, προφανώς δεν θα παντρευοντουσαν.

Ψηλές γυναίκες να τα φοράτε τα τακούνια σας, μην ακούτε κανέναν, πιο θηλυκό και κομψό παπούτσι από το τακούνι δεν υπάρχει. Ειδικά στις ψηλές τις κάνει να φαίνεται μοντέλα.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Ε ο γαμπρός προφανώς και το ξέρει και την αγάπησε γι'αυτό.
Πολλοί άνδρες δεν έχουν πρόβλημα, ίσα ίσα το βλέπουν και ως κατόρθωμα. Αν είχαν, προφανώς δεν θα παντρευοντουσαν.

Ψηλές γυναίκες να τα φοράτε τα τακούνια σας, μην ακούτε κανέναν, πιο θηλυκό και κομψό παπούτσι από το τακούνι δεν υπάρχει. Ειδικά στις ψηλές τις κάνει να φαίνεται μοντέλα.
Νομίζω ότι δεν είναι όμορφο θέαμα ..δεν ξέρω αν ο άντρας αισθάνεται όντως καλά . Εγώ προσωπικά δεν θα το εκανα και δεν θα τον ρωτουσα γιατί θα τον έφερνα σε πολύ δύσκολη θέση.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Νομίζω ότι δεν είναι όμορφο θέαμα ..δεν ξέρω αν ο άντρας αισθάνεται όντως καλά . Εγώ προσωπικά δεν θα το εκανα και δεν θα τον ρωτουσα γιατί θα τον έφερνα σε πολύ δύσκολη θέση.
Δεν μας φαίνεται "όμορφο" γιατί έχουμε συνηθίσει το αντίθετο. Αλλά αν αγαπιούνται, ποιοι είμαστε εμείς να το κρίνουμε;
Συνήθως σε αυτές τις σχέσεις είναι πολύ άνετοι. Τις καμαρώνουν τις κοπέλες τους και καμαρώνουν οι ίδιοι ότι "έριξαν νταρντανα".
Οι άνδρες δεν τα σκέφτονται όσο οι γυναίκες αυτά😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top