Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 271 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι περιοδικά και εφημερίδες διαβάζετε;

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 20:51, 10-05-06:

Από εφημερίδες:
Την Κυριακή μόνο, "Το Βήμα" και αν δεν το βρω ό,τι άλλο ενδιαφέρον έχει.
Από περιοδικά:
Κάθε μήνα θα πάρω είτε το RAM είτε το PC-MAGAZINE ανάλογα ποιό έχει κάτι που με ενδιαφέρει. Μερικές φορές δεν παίρνω και κανένα.
Πιό παλιά έπαιρνα το FREE, τώρα το παίρνω σπάνια.
Καμιά φορά παίρνω MAXIM, FHM, NITRO, Men's Health και γενικά διάφορα αντρικά περιοδικά.
Πολύ σπάνια αν πάρω το National Geographic ή το Focus και διάφορα επιστημονικά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maik85 : 10-05-06 στις 20:54.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 22:41, 10-05-06:

PC Master...Αυτά
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,657 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 22:57, 10-05-06:

PC Magazine
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 11:00, 14-05-06:

Από εφημερίδες, ρίχνω μια ματιά στα ΝΕΑ καθημερινά, που παίρνει ο πατέρας μου και το ΒΗΜΑ κάθε Κυριακή. Από περιοδικά, κάθε μήνα παίρνω το GAMES. Απευθύνεται σε ηλικίες μικρότερες από τη δική μου, όμως τί να κάνουμε έχω μανία με τα ηλεκτρονικά παιχνίδια και είναι από τα φτηνότερα του χώρου. Μακάρι να είχα τα χρήματα να παίρνω και άλλα. Κάποια με ενδιαφέρουν πολύ αλλά...
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 14:16, 14-05-06:

Διαβάζω το Σάββατο τα ΝΕΑ,και την Κυριακή Βήμα και Ελευθεροτυπία.Αν εξαιρέσεις τις πολιτικές μη αντικειμενικές απόψεις,οι εφημερίδες είναι εξαιρετικές.
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 19:28, 14-05-06:

Από περιοδικά PC Master.Εφημερίδες δεν διαβάζω.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:54, 26-04-07:

όπως λέει και το αγαπημένο μου στρουμφάκι "μου την δίνουν τα περιόδικά" δεν μπορώ όλο βλακείες έχουν άντε κανένα νάσιοναλ τζιογκράφικ και καλό είναι, όσο για τις εφημερίδες Ροδιάκή μια φορά το μήνα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:47, 26-04-07:

Απο περιοδικά είμαι φαν της ..ποιότητας: Cosmopolitan, Pink Woman και Glamour (αν και μόνο το Cosmo παίρνω οπωσδήποτε ΚΑΘΕ μήνα )

Από εφημερίδες, δεν έχω κάποια συγκεκριμένη, αγοράζω καμιά Κυριακάτικη που και που ανάλογα με τα ένθετα ή τα cd/dvd που έχουν.. και διαβάζω βασικά τα ένθετα, σπάνια διαβάζω την εφημερίδα!
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:52, 26-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Απο περιοδικά είμαι φαν της ..ποιότητας: Cosmopolitan, Pink Woman και Glamour (αν και μόνο το Cosmo παίρνω οπωσδήποτε ΚΑΘΕ μήνα )

Από εφημερίδες, δεν έχω κάποια συγκεκριμένη, αγοράζω καμιά Κυριακάτικη που και που ανάλογα με τα ένθετα ή τα cd/dvd που έχουν.. και διαβάζω βασικά τα ένθετα, σπάνια διαβάζω την εφημερίδα!

μαζι με την καγιρα...
επισης διαβαζω οτι πεσει στα χερια μου απο διακοσμηση μεχρι...οτι μπορει να βαλει ο νους....μου αρεσουν και τα περιοδικα που μιλανε για ταξιδια...το voyager πχ τα περιοδικα μαγειρικης...gourmet, γαστρονομος, κλπ κλπ....
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 15:47, 26-04-07:

Από ελληνικά Cosmopolitan ΠΑΝΤΑ, αλλά επειδή μου αρέσουν τα γυναικεία περιοδικά θα πάρω και Glamour και Madame Figaro και περιοδικά με προορισμούς. Από εφημερίδες Ελευθεροτυπία, αλλά περισσότερο ειδήσεις κοιτάζω στο internet.

Εδώ παίρνω το Glamour και ότι μου κινήσει την περιέργεια από γυναικεία.
Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε: στις 16:37, 26-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
όπως λέει και το αγαπημένο μου στρουμφάκι "μου την δίνουν τα περιόδικά" δεν μπορώ όλο βλακείες έχουν άντε κανένα νάσιοναλ τζιογκράφικ και καλό είναι ....
Συμφωνώ και επαυξάνω. Επίσης διαβάζω και τα ένθετα των εφημερίδων που ασχολούνται με διάφορες επιστημονικές ανακαλύψεις κλπ.

Ολα τα άλλα περιοδικά τα θεωρώ σπατάλη χρημάτων.
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 990 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 16:46, 26-04-07:

Τίποτα απ'όλα
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 22:17, 26-04-07:

Όχι και σπατάλη... Εγώ διαβάζω Ελευθεροτυπία (ελέω γονέων οπότε την έχω δωρεάν), Αυγή και ενίοτε Καθημερινή, που έχει τα καλύτερα πολιτιστικά. Από περιοδικά, το Δίφωνο, το Διαπασών, το Διαβάζω και το All Star Basket. Α, και τις Στιγμές, κρητικό περιοδικό, για να κρατάω επαφές με την πατρίδα
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:23, 26-04-07:

Δεν διαβάζω συστηματικά ούτε εφημερίδες ούτε περιοδικά.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:24, 27-04-07:

Α.. κι αν πέσει στα χέρια μου περιοδικό με συνταγές το ξεκοκαλίζω!
Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε: στις 23:05, 27-04-07:

Αυτή τη βδομάδα πήρα και διάβασα το περιοδικό Σινεμά. Έχει πέσει πολύ η ποιότητά του ρε γμτ. Κρίμα, κάποτε ήταν σούπερ.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:08, 27-04-07:

Τώρα τελευταία διαβάζω το "The Economist" φοβερές αναλύσεις
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:20, 27-04-07:

...Θα συνεχίσετε να με κάνετε παρέα αν σας πω πως δεν έχει τύχει ποτέ να διαβάσω (ξεφυλλίσω έστω) το Cosmopolitan?
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 09:33, 28-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
...Θα συνεχίσετε να με κάνετε παρέα αν σας πω πως δεν έχει τύχει ποτέ να διαβάσω (ξεφυλλίσω έστω) το Cosmopolitan?
οου οου οου σιξ χαντρεντ σιξτι σιξ

εγω εχω την τυχη να μου ερχονται ΟΛΕΣ οι πρωινες και απογευματινες στο γραφειο, και επισης τα πιο πολλα περιοδικα, αλλα τα μονο που διαβαζω ειναι τα τεχνολογικα
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 10:26, 28-04-07:

Σ' εμάς πάλι έρχονται όλες οι αθλητικές και βαριέμαι να τις διαβάζω. Δεν φτάνει που όλη μέρα ασχολούμαι με αθλητικά (δουλεύω σε ένα αθλητικό site)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εφημερίδες - Από internet_robber
      Το θέμα έχει λάβει 41 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-16 στις 22:16.
    • Γαλλικά περιοδικά - Από Pantelis_P
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γαλλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-01-15 στις 18:11.
    • Τι περιοδικά διαβάζετε στο WC; - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 95 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-05-13 στις 23:29.
    • Γυναικεία περιοδικά - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-09-11 στις 13:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα