Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,985 μέλη και 2,479,081 μηνύματα σε 78,963 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φτιάχνω το σπίτι μου, από τα θεμέλια μέχρι την κουζίνα!

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 12:29, 14-02-15:

Κορίτσια (κι αγόρια) εγώ δε φτιάχνω ποτέ και τίποτα μόνη μου. Μου φαίνεται πολύ χρονοβόρο, άσε που δεν το χω στις κατασκευές αλλά δε με ενθουσιάζει και να μάθω κιόλας! Όλα μου τα υπάρχοντα είναι αγορασμένα, πάντα με βάση το γούστο μου αλλά και συμβουλές ειδικών! Εχω ένα ζευγάρι φίλων που είναι η δουλειά τους παρόμοια κατασκευαστική και τα έχουν φτιάξει όλα μόνοι τους και φυσικά τους έχουν έρθει πολύ πιο οικονομικά, τραπέζια, κρεβάτια κοκ.
Εγώ δε θα μπορούσα με τίποτα. Προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω και να το χω έτοιμο. Ετσι όπως το έχω φανταστεί βέβαια!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Vegan Κουζίνα! - Από skai-animals
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-10-14 στις 18:52.
    • Γαλλική Κουζίνα - Από mindcircus
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-04-12 στις 22:35.
    • Από κουζίνα είμαι φανατικός... - Από Ειλικρινής
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-06-11 στις 13:44.
    • Αραβική κουζίνα: Λαχματζούν - Από travel_lover
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-06 στις 01:19.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα