Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,974 μέλη και 2,478,707 μηνύματα σε 78,947 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 531 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Rising Star

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 20:27, 17-12-16:

σαν το πρωτο voice ...αααντε..αντε και το δευτερο δεν έχει..Εκει υπηρχαν φωναρες και πολυ γελιο...τωρα ολα χλιαρα,ολα μοιαζουν σαν να πανε να μμυηθουν τους προηγουμενους.....Οπως και να εχει το θέμα δεν είναι να βγαζουμε καθε φορα και ενα καινουριο talent show .Το θέμα ειναι όντως να προωθουνε αυτους που κερδισαν μα και αλλους που επισης αξιζαν (π.χ. ο Νεκτάριος) βγαζοντας νεα τραγουδια κανοντας δουλεια μαζι τους..οχι να χανονται οπως συμβαινει παντα..Ο κιντατος π.χ. η ο πατριώτης ο Αγέρης δυστυχως πολυ -πολυ λιγο τους ακουμε πια
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 22:40, 17-12-16:

Βλέπω το "The Voice" μόνο και μόνο για τον Μαραβέγια! Κάνει υπέροχα σχόλια, λατρεύω τον τρόπο μου μιλάει και σκέφτεται γενικά έχει παιδεία (μουσική και γενικότερη) ο άνθρωπος. Καμία σχέση με τους άλλους!
3
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 15:17, 18-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Βλέπω το "The Voice" μόνο και μόνο για τον Μαραβέγια! Κάνει υπέροχα σχόλια, λατρεύω τον τρόπο μου μιλάει και σκέφτεται γενικά έχει παιδεία (μουσική και γενικότερη) ο άνθρωπος. Καμία σχέση με τους άλλους!
Συμφωνω παρα πολυ..Απο τους 4 μονο αυτος μ αρεσει οπως μιλαει και φαινεται οντως αυτο που λες και ο μουζουρακης(ουσιαστικα με κανει να γελαω...Ο σακης ειναι νταξξ λιγο οτι θυμηθει και η ελενα δυστυχως εμενα προσωπικα μου βγαζει πολυ ντιβα και ετσι..Και αν θυμμηθω ,παλιοτερα δεν ηταν ετσι..
1
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 15:41, 18-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
Συμφωνω παρα πολυ..Απο τους 4 μονο αυτος μ αρεσει οπως μιλαει και φαινεται οντως αυτο που λες και ο μουζουρακης(ουσιαστικα με κανει να γελαω...Ο σακης ειναι νταξξ λιγο οτι θυμηθει και η ελενα δυστυχως εμενα προσωπικα μου βγαζει πολυ ντιβα και ετσι..Και αν θυμμηθω ,παλιοτερα δεν ηταν ετσι..
Mία ματιά στα βιογραφικά και των 4 έχει να πει πολλά.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,201 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 09:30, 19-12-16:

Tελικά η τεχνολογία σκέφτεται καλύτερα από τον άνθρωπο.
1
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,149 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 01:10, 04-01-17:

Σήμερα περάσανε έναν άφωνο Κύπριο με την βοήθεια του Μάστορα....3 απο τους 4 κριτές ψηφίσαμε καταφατικά. Φάνηκε κυριολεκτικά ποσό στημένο είναι. Επίσης ένα hate στον σκηνοθέτη με το σκηνικό με την βασιλόπιτα και τα αλλα που κοροϊδεύει την Καλομοίρα ουσιαστικά ..... Ειναι ντροπή το παιχνίδι αυτο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 04-01-17 στις 01:18.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,201 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 20:39, 04-01-17:

aαχααχαχαχχαχαχ πως τον πέρασαν αυτόν. Στημένο σίγουρα.

___
Μετά από μια μικρή έρευνα

http://blogs.gossip-tv.gr/nassos/apo...F%CF%81%CE%B1/
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 04-01-17 στις 20:54.
1
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 14:51, 14-01-17:

σαν το voice 1 kai 2 δεν εχει .Εκει ηταν ολα πιο ποιοτικα και καλυτερα..Ακομη και αυτο με τον ρουβα λεει περισσοτερα απο το ραιζινγκ.Βασικα αυτο πρωτα πρωτα σε γεμιζει τρελο αγχος και δευτερο δε βλεπεις να συμετεχουν καθολου οι κριτες..Χαλια χαλια..
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε: στις 15:10, 14-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
σαν το voice 1 kai 2 δεν εχει .Εκει ηταν ολα πιο ποιοτικα και καλυτερα..Ακομη και αυτο με τον ρουβα λεει περισσοτερα απο το ραιζινγκ.Βασικα αυτο πρωτα πρωτα σε γεμιζει τρελο αγχος και δευτερο δε βλεπεις να συμετεχουν καθολου οι κριτες..Χαλια χαλια..
και είναι και αδιάφοροι όλοι τους! Μόνο voice!
2
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,124 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε: στις 15:49, 14-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
aαχααχαχαχχαχαχ πως τον πέρασαν αυτόν. Στημένο σίγουρα.

___
Μετά από μια μικρή έρευνα

http://blogs.gossip-tv.gr/nassos/apo...F%CF%81%CE%B1/
Λέω και γω τι διάολο...ήταν αντικειμενικά μέτριος.
Παράθεση

roccohooshie (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H roccohooshie έγραψε: στις 17:16, 14-01-17:

Aν και δεν είμαι και πολύ υπέρ των talent shows νομίζω ότι το φετινό Voice είναι μακράν καλύτερο τόσο από τα προηγούμενα όσο και από το Rising, με το οποίο εντάξει δεν υπάρχει σύγκριση...απ' όπου και να το πιάσεις δε βλέπεται αυτό! Μικρή παραφωνία στο Voice o Ρουβάς βέβαια κατά τη γνώμη μου, που δεν του ταιριάζει καθόλου ο ρόλος του κριτή, όπως αποδεικνύεται, αλλά κατά τ΄άλλα πολύ καλοί και οι κριτές, αλλά και οι διαγωνιζόμενοι!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roccohooshie : 14-01-17 στις 17:19.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    _Σταύρος_

Βρείτε παρόμοια