Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,962 μέλη και 2,478,028 μηνύματα σε 78,921 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 522 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εκτός Eurobasket ο Αντετοκούνμπο!

Εκτός Eurobasket ο Αντετοκούνμπο!

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)
Θετική
6
37,50%
Αρνητική
9
56,25%
ΔΞ/ΔΑ
1
6,25%

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Επιφανές Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,482 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 13:37, 08-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
https://amp.newsbomb.gr/ellada/news/...-sto-dromo-pic

Lol απλώς lol. Είναι κανείς εδώ μέσα που πιστεύει ότι το περιστατικό δεν είναι fake;

09:30
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Jack25

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Jack25 έγραψε: στις 14:49, 08-07-18:

εγώ πιστεύω ότι θα αποφασίσει να μη παίξει με την εθνική ούτε στο μουντομπασκετ του 2019 , μακάρι να πέσω έξω. Επίσης, θα ήθελα να τονίσω ότι και με το Γιάννη στην εθνική καμία επιτυχία(μετάλλιο/να πάει ημιτελικούς) δε πρέπει να θεωρείται σίγουρη , να θυμίσω το προολυμπιακό τουρνουά του 2016 στο Τορίνο όπου με παρών τον ΝΒΑer Γ.Αντετοκούνμπο η εθνική αποκλείστηκε από τη Κροατία .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jack25 : 08-07-18 στις 14:55.
1
Παράθεση

Joaquín

Περιβόητο Μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,382 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 23:15, 08-07-18:

https://amp.newsbomb.gr/ellada/news/...-sto-dromo-pic

Lol απλώς lol. Είναι κανείς εδώ μέσα που πιστεύει ότι το περιστατικό δεν είναι fake;
Ναι, όλοι.
Σταμάτα το κακό τρολινγκ...
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,181 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:18, 08-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Joaquín
Ναι, όλοι.
Σταμάτα το κακό τρολινγκ...
Την επόμενη μέρα από το περιστατικό ήταν ο αγώνας δρομου των αντενοκουμπο.
Παράθεση

Κομνηνός

Διακεκριμένο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.

O Κομνηνός έγραψε: στις 13:05, 09-07-18:

καλο παιδι δειχνει
τωρα για την εθνικη,αν ερθει ηρθε

παντως ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,181 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 12:50, 26-06-19:

Ο Αντετοκούνμπο έγινε mvp στο nba κατά τη γνώμη μου άδικα. Παίκτες όπως ο Kawhi, ο LeBron James και ο Harden το άξιζαν περισσότερο.

Πάλι θα μας πρήξουν τα blogs για την ελληνικότητα του Γιάννη και θα το χρησιμοποιήσει ο ΣΥΡΙΖΑ ως προεκλογικό χαρτί να πάρει καμία ψήφο παραπάνω χωρίς να θυμάται κανένας ότι πήρε την ελληνική υπηκοότητα πριν το 2015. Δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολούνται με κάτι τόσο προφανές. Ο Αντετοκούνμπο εφόσον έχει 2 γονείς Νιγηριανούς έχει Νιγηριανή εθνικότητα και πήρε στη χώρα μας ιθαγένεια.

Μου έκανε αρνητική εντύπωση που Αντενοκούνμπο δεν έκανε καμία ανακοίνωση για Νιγηρία στις δηλώσεις του. Όλη τη χρονιά προωθούσε την Νιγηριανή ταυτότητα του και τώρα την ξέχασε. Φαίνεται ότι οι επιχειρηματικές κινήσεις στη Νιγηρία σε αντίθεση με τη χώρα μας δεν πήγαν καλά και ο μάνατζερ του είπε να επικεντρωθεί στην Ελλάδα.

Πιστεύω ότι ο (Συριζαίος) μάνατζερ του είναι θέμα χρόνου να τον κάψει. Τον χρησιμοποίησε για να επιτεθεί στο Μαρινάκη (ΝΔ) κάνοντας την κοινή γνώμη να βρίσει το Τσουκαλά παραποιώντας τα λόγια του.

Τέλος σε αντίθεση με το Γκάλη ο Αντετοκούμνπο κάνει ζημιά στο ελληνικό μπάσκετ. Αυτοί που ασχολούνται με ελληνικό/ευρωπαικό μπάσκετ ολοένα λιγοστεύουν και η κατάσταση δεν μπορεί να αναστραφεί. Δεν μπορούν να δημιουργηθούν εγχώρια είδωλα γιατί κανένας δεν μπορεί να φτάσει τόσο ψηλά λόγω σωματικών προσόντων. Σκεφτείτε ο Διαμαντίδης να άρχιζε τώρα... Οι Έλληνες NBA δεν μπορούν να δουν λόγω συνδρομοτικοποίησης του και λόγω των ακατάλληλων ωρών. Άρα η χρυσή εποχή του ελληνικού μπάσκετ τέλειωσε. Χωρίς οπαδούς καμία ελληνική ομάδα δεν θα επενδύσει να φτιάξει ομάδες με επίπεδο ισοδύναμο του παρελθόντος και οι περισσότεροι θα αρχίζουν να αποθεώνουν τον Γιάννη κι ας μην τον έχουν δει ποτέ να παίζει.

Αντίο ελληνικό μπάσκετ. Έχω περιέργεια να δω πώς θα δικαιολογήσουν την μη συμμετοχή του Αντενοκούνμπο στην εθνική. Προτιμώ καθαρές στάσεις όπως έκανε ο Κουφός στο παρελθόν παρά τα Καραγκιοζηλίκια τύπου "θέλω να παίξω αλλά εχω χτυπημένο πόδι"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 26-06-19 στις 12:56.
1
2
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 20:17, 26-06-19:

Ο Αντετοκούνμπο έγινε mvp στο nba κατά τη γνώμη μου άδικα. Παίκτες όπως ο Kawhi, ο LeBron James και ο Harden το άξιζαν περισσότερο.

Πάλι θα μας πρήξουν τα blogs για την ελληνικότητα του Γιάννη και θα το χρησιμοποιήσει ο ΣΥΡΙΖΑ ως προεκλογικό χαρτί να πάρει καμία ψήφο παραπάνω χωρίς να θυμάται κανένας ότι πήρε την ελληνική υπηκοότητα πριν το 2015. Δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολούνται με κάτι τόσο προφανές. Ο Αντετοκούνμπο εφόσον έχει 2 γονείς Νιγηριανούς έχει Νιγηριανή εθνικότητα και πήρε στη χώρα μας ιθαγένεια.

Μου έκανε αρνητική εντύπωση που Αντενοκούνμπο δεν έκανε καμία ανακοίνωση για Νιγηρία στις δηλώσεις του. Όλη τη χρονιά προωθούσε την Νιγηριανή ταυτότητα του και τώρα την ξέχασε. Φαίνεται ότι οι επιχειρηματικές κινήσεις στη Νιγηρία σε αντίθεση με τη χώρα μας δεν πήγαν καλά και ο μάνατζερ του είπε να επικεντρωθεί στην Ελλάδα.

Πιστεύω ότι ο (Συριζαίος) μάνατζερ του είναι θέμα χρόνου να τον κάψει. Τον χρησιμοποίησε για να επιτεθεί στο Μαρινάκη (ΝΔ) κάνοντας την κοινή γνώμη να βρίσει το Τσουκαλά παραποιώντας τα λόγια του.

Τέλος σε αντίθεση με το Γκάλη ο Αντετοκούμνπο κάνει ζημιά στο ελληνικό μπάσκετ. Αυτοί που ασχολούνται με ελληνικό/ευρωπαικό μπάσκετ ολοένα λιγοστεύουν και η κατάσταση δεν μπορεί να αναστραφεί. Δεν μπορούν να δημιουργηθούν εγχώρια είδωλα γιατί κανένας δεν μπορεί να φτάσει τόσο ψηλά λόγω σωματικών προσόντων. Σκεφτείτε ο Διαμαντίδης να άρχιζε τώρα... Οι Έλληνες NBA δεν μπορούν να δουν λόγω συνδρομοτικοποίησης του και λόγω των ακατάλληλων ωρών. Άρα η χρυσή εποχή του ελληνικού μπάσκετ τέλειωσε. Χωρίς οπαδούς καμία ελληνική ομάδα δεν θα επενδύσει να φτιάξει ομάδες με επίπεδο ισοδύναμο του παρελθόντος και οι περισσότεροι θα αρχίζουν να αποθεώνουν τον Γιάννη κι ας μην τον έχουν δει ποτέ να παίζει.

Αντίο ελληνικό μπάσκετ. Έχω περιέργεια να δω πώς θα δικαιολογήσουν την μη συμμετοχή του Αντενοκούνμπο στην εθνική. Προτιμώ καθαρές στάσεις όπως έκανε ο Κουφός στο παρελθόν παρά τα Καραγκιοζηλίκια τύπου "θέλω να παίξω αλλά εχω χτυπημένο πόδι"

τρολολο
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:26, 28-06-19:

Παράθεση

hl_amhxanos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο hl_amhxanos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O hl_amhxanos έγραψε: στις 14:12, 28-06-19:

Ο μόνος που φάνηκε να μη ξέρει μπάσκετ σε αυτό το βίντεο είναι ο Γεωργίου μικρέ hater
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 15:51, 28-06-19:

Εθνική Ελλάδας: Οριστικό! Με ηγέτη τον Αντετοκούνμπο στην Κίνα – «Θέλω να παίξω και να βοηθήσω τη χώρα μου»
https://www.newsit.gr/athlitika/bask...a-mou/2813195/

Ελπίζω να μην κρεμάσει τους χορηγούς όπως πριν 2 χρόνια.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος