Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,956 μηνύματα σε 79,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 169 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κορίτσια, γιατί αργείτε τόσο να ετοιμασθείτε;

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,597 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 23:57, 29-09-14:

Αμα γινει το σεναριο 1 θα παω απο πανω και θα φωναζω καυγας καυγας!! :p
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,358 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:27, 30-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Κοριτσια μια απορια (χαζη μεν αλλα απορια1.
Ειστε σε 3ημερη 5ημερη ξερω 3 σε 1 δωματιο.
Θελετε να ισιωσεται το μαλι και οι 3 αλλα σας λενε σε 5 λεπτα φευγουμε και εχετε 1 ισιωτικη.
Τι κανετε τοτε??
Αν είμαστε εκδρομή ξέρουμε τι ώρα θα βούμε και αρχίζουμε να ετοιμαζόμαστε κανένα 2ωρο πιο πριν. Αυτό που λες δεν συμβαίνει σε κανέναν πλανήτη.
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,597 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 15:35, 30-09-14:

Gate4 πιστεψε με καποιες ετοιμαζονται μιση ωρα και παλι τις περιμενουμε
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,358 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:46, 30-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Gate4 πιστεψε με καποιες ετοιμαζονται μιση ωρα και παλι τις περιμενουμε
Λογικό τι να προλάβεις να κάνεις σε μισή ώρα; Για δύωρο μίλησα. Δηλαδή ξεκινάμε σχετικά νωρίς ξες σε φάση νας και λίγο με το πάσο σου.
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 16:52, 30-09-14:

Εε ναι αυτο λεω και εγω η πλειοψυφια ετοιμαζεται καπου στα 30 45 λεπτα πριν παμε να φυγουμε (εννοω απτα κοριτσια).
Εγω πριν απο 1 ωρα ετοιμαζομαι μπορει και πριν 90 λεπτα
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 02:11, 02-11-14:

Όλα αυτά του τύπου "οι γυναικες αργουν να ετοιμαστούν","οι γυναικες πρέπει να βάφονται για να γίνουν αισθητικά ωραίες","οι γυναικες δεν πρέπει ποτε να στηνουν τους αντρες", ειναι στερεότυπα! Κάθε μέρα αλλά και σήμερα συνειδητοποίησα ότι κανένα απ'αυτά δεν υφίσταται κατά κύριο λόγο! Το θέμα είναι ότι τα κορίτσια δεν βάφονται υποχρεωτικά επειδή το θέλουν ούτε είναι επιλογή τους. Απλά έχει επικρατήσει αυτο, το ότι οι γυναίκες πρέπει να είναι πάντα στην "πένα" και ότι η περιποίηση τους πρέπει να'ναι πολύωρη. Εν τω μεταξύ εμεις οι άντρες (κατα κύριο λόγο) όταν οι κοπέλες δεν ειναι βαμμένες και στην ώρα τους, αποδοκιμαζόμαστε και όταν είναι περιποιημένες και αργοπορημένες, πάλι φωνάζουμε. Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένοι. Ακόμα,πιστεύω ότι ειναι στον άνθρωπο να έχει το "δαιμόνιο" του να'ναι οn time. Σήμερα πέρασα από το σπίτι μιας κοπέλας για νa την παρω να βγούμε και με το που πήγα όχι μόνο ήταν έτοιμη,με περίμενε κιόλας (embarrassing moment 101)
1
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura