Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,949 μέλη και 2,477,884 μηνύματα σε 78,913 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 558 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Black Friday - 23 Νοεμβρίου 2018

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,180 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:01, 18-11-18:

Η μέρα πλησιάζει

Δημιούργησα αυτό το το θέμα για να βάζουμε προσφορές.
____
To public έβγαλε τις προσφορές του.
Θα βγάλει σε προσφορά τα surface.
https://www.public.gr/search/public/searchResultsSN.jsp?sn.f.s_mnum=1241250&sn.f.s_mnum=1241262&sn.f.s_mnum=1241593&sn.f.s_mnum=1241594&sn.f.s_mnum=1246135&sn.f.s_mnum=1266937&sn.q=&sn.s=f_price
Δεν είναι τα φετινά μοντέλα αλλά όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να τσιμπήσει κάποιο

Όλες τις προσφορές του public μπορείτε να τις δείτε εδώ: https://www.public.gr/cat/black-frid...ource=synerise
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 12:43, 18-11-18:

H πιο ακυρη ημερομηνια! Ουτε καν θα έχουμε πληρωθει.
1
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 841 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 13:45, 18-11-18:

Τα ps4 δεν ειναι καν σε προσφορα? Tι black friday απο τα lidl ειναι παλι αυτο...
1
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,933 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 13:58, 18-11-18:

Δεν εχει ερθει η μερα ακομα ρε κεφτε...
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 16:21, 18-11-18:

Θα χει προσφορά στις γαλοπούλες? Thanksgiving dinner is gonna be so awesome this year!
1
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 17:29, 18-11-18:

Εγώ θέλω να αγοράσω ένα βιντεοπαιχνίδι, σε αυτά θα έχουν προσφορές?
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 841 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 19:04, 18-11-18:

Οι προσφορες (εαν ειναι καλες) βγαινουν απο αυτες τις μερες.Ηδη walmart κλπ εχουν ανακοινωσει προσφορες. Τα public μεχρι στιγμης οπως και το plaisio εχουν βγαλει γελοιες προσφορες (περα απο ελαχιστες εξαιρεσεις). Γιατι οταν οι προσφορες ειναι για τις τηλεορασεις των 2000Ε και απευθυνονται σε ενα 0.5% του πληθυσμου ειναι απλως γελοιο να πεφτει τοση διαφημιση.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,180 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 19:12, 18-11-18:

Εγώ που έβλεπα τις τιμές στο πλαισιο και καταλαβαινω ότι σοβαρο laptop αν δεν δώσεις >1000 ευρώ δεν παιρνεις.

Όποιος θελει εξωτερικο σκληρό καλή προσφορά είναι αυτή:
https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/apothikeusi/hdd-eksoterikos-skliros-diskos/WD-Extdot-Hdd-Elements-Portable-4tb-Mauro-WDBU6Y0040BBK-WESN.htm

Αρχική Δημοσίευση από Unseen skygge
Οι προσφορες (εαν ειναι καλες) βγαινουν απο αυτες τις μερες.Ηδη walmart κλπ εχουν ανακοινωσει προσφορες. Τα public μεχρι στιγμης οπως και το plaisio εχουν βγαλει γελοιες προσφορες (περα απο ελαχιστες εξαιρεσεις). Γιατι οταν οι προσφορες ειναι για τις τηλεορασεις των 2000Ε και απευθυνονται σε ενα 0.5% του πληθυσμου ειναι απλως γελοιο να πεφτει τοση διαφημιση.

https://www.public.gr/product/tileorasi-samsung-75-qled-4k-hdr-qe75q6fnatxxh/prod9172889pp/?from=homepagecarousel

Γι αυτήν θα λες απίστευτη προσφορα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 19-11-18 στις 02:30. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,555 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 23:41, 18-11-18:

Black Friday στην Ελληνική Αγωγή! Εγγραφείτε την Παρασκευή και παρακολουθήστε με μία μόνον συνδρομή, τα μαθήματα Οκτ. Νοε. Δεκ.!

(και οχι δεν ειναι troll)
Παράθεση

xristaras9

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 01:42, 19-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από Angelique.

Εφόσον θα έχουν στις κονσόλες και στο hardware προφανώς θα έχουν και στα βιντεοπαιχνίδια
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 13:33, 19-11-18:

Αν δείτε έκπτωση σε καλή κουρευτική μηχανή πείτε μου
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 15:11, 19-11-18:

Απογοήτευση από το public...

Μέχρι πέρυσι έδινε το PlayStation 4 στα 199€, ενώ σε προϊόντα που απλά θέλει να ξεφορτωθεί

(Καλά, τα υπόλοιπα καταστήματα ανέκαθεν το έκαναν αυτό, οπότε δεν είναι κάτι παράξενο)
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,315 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 15:21, 19-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από Angelique.

για PC κρατήσου μέχρι τις γιορτές που θα κάνει το κλασσικό huge sale το steam.
Παράθεση

notis_19 (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O notis_19 https://www.ischool.gr/member.php?u=7709 έγραψε: στις 19:54, 19-11-18:

Μεγαλύτερη κοροιδεία από το Black Friday δεν υπάρχει αλλά αφού υπάρχουν πρόβατα καλά κάνουν και μας κοροιδεύουν (θα έλεγα κάτι άλλο). Στην Αμερική που οι εκπτώσεις φτάνουν το 80% όντως είναι Black Friday αλλά εδώ στην Ελλάδα (στο Ελλάντα) γελάει ο κόσμος. Μου έχει το public 199 ευρώ το iphone 6 (και περηφανεύεται,μου το έχει και πρώτο πρώτο) αντί 405 που έκανε και σε μία μέρα εξαντλήθηκε ( το οποίο έχει 3 χρόνια από τότε που έχει βγει ). Στα "καλά" προιόντα και εκείνα που είναι σχετικά καινούρια στην αγορά η μείωση είναι ελάχιστη. Πόσο πολύ υποτιμούν την νοημοσύνη του ανθρώπου...Μην ξεχάσετε την Παρασκευή να σηκωθείτε από τα χαράματα μόνο και να φάτε το στρίμωγμα της ζωής σας. Ξεφτίλα!
4
Παράθεση

Stitchpunk (Eternal Sunshine)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

H Stitchpunk έγραψε: στις 21:03, 19-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από notis_19
Μου έχει το public 199 ευρώ το iphone 6 (και περηφανεύεται,μου το έχει και πρώτο πρώτο)
Κι αυτή είναι η πολύ καλή τους προσφορά! Πήρα κινητό πριν 2 εβδομάδες, το διαφημίζει τώρα το public 21% κάτω και η τιμή του είναι 9€ παραπάνω απ'όσο το πήρα. Κ μάλιστα δεν το πήρα από EU σκρουτζομάγαζο που θα έβγαινε ακόμη φθηνότερα. Επίσης στις DSLR, ο κράχτης που έχει είναι τραγικός γιατί σου δίνει μεν μια λίγο καλύτερη τιμή, αλλά τη δίνει με φακό που δεν θα αγοραζες ποτέ. Αν αγόραζες την ίδια φωτογραφική με τον 50άρη της φακό, θα σου εβγαινε πιο φθηνά χωρίς έκπτωση. Δεν φταίει κανείς άλλος, εμείς τα κορόιδα φταίμε. Όσο υπάρχουν κορόιδα θα υπάρχει και τέτοια εκμετάλλευση.
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 21:40, 19-11-18:

Μου έχει το public 199 ευρώ το iphone 6 (και περηφανεύεται,μου το έχει και πρώτο πρώτο) αντί 405 που έκανε και σε μία μέρα εξαντλήθηκε ( το οποίο έχει 3 χρόνια από τότε που έχει βγει ).
Πες μου που μπορες να βρείτε αλλού σε ελληνικό μαγαζί το iPhone με ίση ή μικρότερη τιμή.
Στο skroutz η μικρότερη τιμή είναι 294 ευρώ.

Όμοια και για τα surface της microsoft.

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/peripherals/speakers/192481-logitech-z607-5.1-surround-sound-bluetooth

Όποιος θέλει ηχεία
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 19-11-18 στις 22:01. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων
Παράθεση

notis_19 (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O notis_19 https://www.ischool.gr/member.php?u=7709 έγραψε: στις 21:55, 19-11-18:

Ναι και μέσα σε μία μέρα είχε εξαντληθεί. Γελάει ο κόσμος. Iphone 6 στα 199 ευρώ και όταν πας να παραγγείλεις σου λέει διαθέσιμο μόνο στο μαγαζί. Πας την Δευτέρα σήμερα να το πάρεις λέει εξαντλήθηκε. Μας κοροιδεύουν μπροστά στα μούτρα μας. Επίσης το iphone 6 είναι στα αζήτητα αφού έχει 3 χρόνια από τότε που έχει βγει και όλοι ψάχνονται στα τελευταία μοντέλα. Αν ήταν όντως Black Friday ας είχαν το iphone 8, X, XR, XS στην μισή τιμή αν όχι 80% κάτω όπως είναι στην Αμερική. Αυτό ναι είναι Black Friday. Κάνεις που κάνεις κάτι τουλάχιστον κάντο σωστά αλλιώς μην κοροιδεύεις τον κόσμο. Το ξαναλέω, αφού υπάρχουν κορόιδα που τσιμπάνε καλά κάνουν και μας μαμάνε. Δεν θα βάλουμε ποτέ μυαλό.
2
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:03, 19-11-18:

Ναι και μέσα σε μία μέρα είχε εξαντληθεί.
Λογικό είναι όποιος το παρει μπορει να το διώξει με 250 ευρώ αρα είναι σαν να σου χαρίζουν 50 ευρώ τουλάχιστον.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 12:13, 21-11-18:

H apple για πρώτη φορά στη ιστορία της κάνει black friday.

https://www.apple.com/shop/gifts/shopping-event
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 13:03, 21-11-18:

Χαχα ψάχνει για κορόιδα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Black Friday 2017 - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 33 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-11-17 στις 14:17.
    • Black Friday - Από akikos
      Το θέμα έχει λάβει 84 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-06-17 στις 01:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα