Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,981 μηνύματα σε 79,003 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 515 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαμός για την ερευνήτρια Ελένη Αντωνιάδου και τη συνεργασία της με τη NASΑ

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,232 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:13, 16-09-19:

Η Ελένη Αντωνιάδου, η Ελληνίδα επιστήμονας, για την οποία έχει προκληθεί σάλος στα social media, σχετικά με το αν εργάζεται ή όχι ως ερευνήτρια στη NASA, προχώρησε στο πρώτο της έμμεσο σχόλιο για θέμα μέσω Facebook.
https://www.lifo.gr/now/greece/251708/eleni-antoniadoy-to-proto-emmeso-sxolio-meta-to-salo-gia-ti-nasa-den-eixa-pote-stoxo-na-antagonisto-akadimaikoys

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,720 μηνύματα.

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 22:14, 16-09-19:

Ανέβασα και εγώ στο ischool ..., ελπίζω να διαγραφεί το νήμα που άνοιξα.

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,232 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:25, 16-09-19:

Ήσουν πρώτος. Κάνω αναφορά να διαγράψουν το δικό μου.

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,838 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 22:35, 16-09-19:

Μπορείτε να δείτε το ίδιο θέμα εδώ.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    harry akritas, Some.26

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ερευνήτρια στη NASA ή ψέμα; - Από Lancelot
      Το θέμα έχει λάβει 79 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παιδεία - Γενικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-19 στις 00:39.
    • "Ελένη" (Ελένη Γκατζογιάννη - Η Ταινία) - Από Adamakos123
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-18 στις 23:16.
    • Συνεργασία με OneNightChat.gr - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-06-10 στις 23:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα