Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,985 μέλη και 2,479,082 μηνύματα σε 78,963 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 389 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εθνικό πένθος από την πυρκαγιά στην Αττική

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,204 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:11, 06-03-19:

https://www.lifo.gr/now/greece/169420

Ο Καραμέρος είναι κατηγορούμενος ή όχι;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,563 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 11:19, 06-03-19:

Οχι δεν είναι για το Μάτι για την Μάνδρα δε ξέρω
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,563 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 11:15, 03-05-19:

Εχτές είχε μια εκπομπή στο Σκαϊ για την πυρκαγιά στο Μάτι.

Μερικοί διάλογοι που δόθηκαν (η αποσπάσματα από διαλόγους) που δόθηκαν στην δημοσιότητα (με τυχαία σειρά)

Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα στη ζούγκλα, υπάρχει μεγάλο πρόβλημα στην ζούγκλα καίγονται αμάξια με κόσμο".

Έχουμε νεκρούς αλλά δε τους ανακοινώνουν

Έχουμε έναν άνθρωπο προφανώς έξω από την πόρτα του σπιτιού του είναι απ' έξω. Είναι μπρούμητα στο δρόμο νεκρό".

-Έχουμε και άλλα περιστατικά.
- Και άλλα, αρκετά. Ακούστε με τώρα. Στο Μάτι στην παραλία έχουμε 6 καμένους.
- Όταν λες καμένους;
- Καμένους
-Απανθρακωμένους;
-Ναι ναι ναι.

Στις 23:30 το βράδυ ο πρωθυπουργός με τους υπουργούς:

• Τόσκα

• Σκουρλέτη

• Σπίρτζη

• Πολάκη

Φτάνουν στα κεντρικά της πυροσβεστικής στο Χαλάνδρι.

Το ερώτημα είναι : Ήξεραν για τους νεκρούς;

Αν ναι έπαιζαν θέατρο μπροστά στις κάμερες. Αν όχι υπάρχει πλήρης ανικανότητα.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,812 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:31, 22-07-19:

1
1
Παράθεση

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 18:26, 22-07-19:

Αυτή η τραγωδία και τα φρικιαστικά αποτελέσματα της, που ο πολύς ο κόσμος ΔΕΝ έχει συνειδητοποιήσει δυστυχώς, παραμένει γι αυτόν ένα συμβάν... λυπηρό, χωρίς συναίσθηση του τι σημαίνει να καίγεσαι ζωντανός, δεν μπορεί να χρεωθεί σε αριστερούς ή δεξιούς αλλά σε άσχετους-πανίβλακες που έτυχε να έχουν την πολιτική εξουσία, άρα και την απόλυτη ευθύνη, εκείνη την αποφράδα μέρα.
Και φυσικά, όπως πάντα θα την βγάλουν "καθαρή" διότι ως γνωστόν, κόρακας κοράκου, δεν βγάζει..."μάτι"

Υγ ενός λεπτού σιγή στη βουλή σήμερα για τα θύματα αλλά από λεφτά...τίποτα, αντίθετα τους στέλνουν λογ/ μους ΔΕΗ
στα καμένα σπίτια...!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη doop : 22-07-19 στις 19:06.
2
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,204 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:08, 23-07-19:

Eγώ δεν καταλαβαίνω γιατί διαμαρτύρεται. Ήταν ανασφάλιστος παρόλα αυτά χειρουργήθηκε δωρεάν αν και με καθυστέρηση.

Πραοφανώς τα νοσοκομεία δεν έχουν εισοδήματα καθώς η υγεία στοιχίζει πολύ. Πιστεύω ότι τον έβαλε η ΝΔ να πει αυτά που είπε γι αυτο προσπαθεί να βγάλει λάδι τον διοικητή (που λογικά ανήκει στη ΝΔ).
1
Παράθεση

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 23:14, 23-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Eγώ δεν καταλαβαίνω γιατί διαμαρτύρεται. Ήταν ανασφάλιστος παρόλα αυτά χειρουργήθηκε δωρεάν αν και με καθυστέρηση.

Πραοφανώς τα νοσοκομεία δεν έχουν εισοδήματα καθώς η υγεία στοιχίζει πολύ. Πιστεύω ότι τον έβαλε η ΝΔ να πει αυτά που είπε γι αυτο προσπαθεί να βγάλει λάδι τον διοικητή (που λογικά ανήκει στη ΝΔ).
Το να μην καταλαβαίνει κανείς αλλά παρόλα αυτά... να πιστεύει, είναι ασύμβατες έννοιες, τουλάχιστον στη σφαίρα της λογικής. Σε μεταφυσικό επίπεδο, ίσως να υπάρχει σύνδεση
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη doop : 23-07-19 στις 23:19.
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,562 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 08:32, 14-08-19:

Και βλέπουμε ότι όταν ένα κράτος λειτουργεί σωστά δεν θρηνεί 102 νεκρούς.

Στην Εύβοια και στον Υμηττό τα σπίτια εκκενώθηκαν έγκαιρος.Αντιθετα στην φωτιά πέρσι έκλεισαν την Μαραθωνος με αποτελσμα να χαθούν 102 ζωές.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος