Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,000 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 575 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φιλάκια

pauline

Δραστήριο Μέλος

H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε: στις 01:00, 27-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από xristin
Δεν μου αρεσουν τα φιλια,πολυ σπανια τα απολαμβανω.Συνηθως εκνευριζομαι
ωχ πρώτη φορά το ακούω αυτό

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 01:44, 27-09-11:

εκνευρίζεσαι?
για εξήγα
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 06:03, 27-09-11:

ε?δεν μας λες πως το εννοεις αυτο το εκνευριζομαι?εντυπωση μου κανει...
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 588 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 14:17, 27-09-11:

Νομιζω πως δεν χρειαζονται οδηγιες. Κανεις δεν ηξερε αλλα του βγηκε αυθορμητα, ειναι το ενστικτο που σε κανει να το ξερεις!
Αλλωστε ενα φιλι ποτε δεν ειναι ιδιο, ποτε δεν κανεις το ιδιο. Ενιοτε αλλαζει ο παρτενερ, οποτε και το φιλι και αλλες φορες αλλαζει η διαθεση.
Αν το φιλι η οτιδηποτε αλλο μεσα στη σχεση παραμενει το ιδιο, τοτε ερχεται η ρουτινα!
1
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 15:08, 27-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Αλήθεια όταν φιλάτε κλείνετε τα ματάκια όλοι κι όλες;;;;;
Εγώ προτιμάω να τα κλείνω. Και τα κλείνω σχεδόν πάντα, εκτός από μερικές φορές που ρίχνω κλεφτες ματιές στον...παρτενέρ, για ευκαταφρόνητους λόγους

Και όσον αφορά την αρχική ερώτηση του θέματος, έχω ΠΑΝΤΑ άγχος στο πρώτο φιλί και πολλές φορές και στο δεύτερο, και στο τρίτο και γενικά στην αρχή. Το βρίσκω απολύτως φυσιολογικό και θα έλεγα ότι είναι και ωραίο γιατί αν δεν αγχώνεσαι λίγο, δεν χτυπάει η καρδιά πιο γρήγορα, δεν σφίγγεται το στομάχι σου, ε ποιος ο λόγος να το δώσεις
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 15:46, 27-09-11:

και γω τα μάτια τα κλείνω συνήθως αλλά πολλές φορές μ'αρέσει να κοιτάω τον άλλον την ώρα που με φιλάει.
έχω ακούσει όμως πως πολλούς τους ξενερώνει αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 15:58, 27-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από ανωριμη
και γω τα μάτια τα κλείνω συνήθως αλλά πολλές φορές μ'αρέσει να κοιτάω τον άλλον την ώρα που με φιλάει.
έχω ακούσει όμως πως πολλούς τους ξενερώνει αυτό
αληθεια τους ξενερωνει?δεν το ειχα υποψη μου...
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 16:03, 27-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από amy001
αληθεια τους ξενερωνει?δεν το ειχα υποψη μου...
Σκέψου τώρα εκεί που φιλάς να ανοίξεις τα μάτια και να δεις τον άλλον να σε καρφώνει. Είναι και πολύ κοντά τα μάτια του άλλου στα δικά σου και είναι κάπως
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 16:08, 27-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Σκέψου τώρα εκεί που φιλάς να ανοίξεις τα μάτια και να δεις τον άλλον να σε καρφώνει. Είναι και πολύ κοντά τα μάτια του άλλου στα δικά σου και είναι κάπως
βασικα εγω κλειστα τα εχω οποτε?οντως πρεπει να ναι "περιεργο"...
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc έγραψε: στις 16:19, 27-09-11:

περίεργο?
γιατί?τα μάτια του βλέπεις!
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 16:22, 27-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από ανωριμη
περίεργο?
γιατί?τα μάτια του βλέπεις!
σε πολυ κοντινη αποσταση ομως...βρε δεν εχεις παρατηρησει που οταν κοιτας καποιον κοντα στα ματια για ωρα αρχιζεις να τον βλεπεις σαν να εχει ενα ματι?θα ναι αστειο...αν και δεν το εχω κανει ποτε αυτο με τα ανοιχτα ματια οποτε δεν ειμαι και απολυτη...
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:25, 27-09-11:

Άλλαξε παρτενέρ.
1
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 588 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 17:59, 27-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από amy001
σε πολυ κοντινη αποσταση ομως...βρε δεν εχεις παρατηρησει που οταν κοιτας καποιον κοντα στα ματια για ωρα αρχιζεις να τον βλεπεις σαν να εχει ενα ματι?θα ναι αστειο...αν και δεν το εχω κανει ποτε αυτο με τα ανοιχτα ματια οποτε δεν ειμαι και απολυτη...
Δεν σου χει τυχει την ωρα του φιλιου να συμπεσουν τα βλεμματα σας και να γινει η εκρηξη?
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 18:01, 27-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από enrose
Δεν σου χει τυχει την ωρα του φιλιου να συμπεσουν τα βλεμματα σας και να γινει η εκρηξη?
εεε τσου...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος