Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,978 μέλη και 2,478,880 μηνύματα σε 78,953 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 384 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια εταιρεία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Ποια εταιρία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 181)
Nova
40
22,10%
Cosmote
72
39,78%
Vodafone
24
13,26%
Wind
16
8,84%
Άλλη (Διευκρινίστε)
6
3,31%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω
0
0%

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,921 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 01:44, 10-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ95
Εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι αλλο...(Ο Ο.Τ.Ε. δημοσια επιχειρηση ειναι ακομη??????????)
Εγω ειμουν στον Ο.Τ.Ε. και πηγα στην forthnet!
Εκανα καλα αραγε???
315 ευρω το χρονο-απεριοριστο ιντερνετ-απεριοριστα τηλεφωνα(μονο σε σταθερα)
Όχι φίλε ο ΟΤΕ είναι ιδιωτικότατος και γερμανικός (λέγε με Deutsche Telekom)

Κοίτα είναι γεγονός ότι δεν συμπαθώ τη Forthnet. Καφενείο στο Λογιστήριό της (ζητάει δήθεν χρέη για προπληρωμένες συνδέσεις 6ετίας), καφενείο και στην απόδοσή της. Αν τα χρειάζεσαι όμως τα λεφτά που γλυτώνεις από τον ΟΤΕ, τότε οκ. Εγώ στη θέση σου δε θα πήγαινα ούτε με 1 Ευρώ το χρόνο εκεί.

Αρχική Δημοσίευση από erinta
Wind .. απο ΟΤΕ. Νταξ παλεύεται !!
Νταξ, Seabone έχεις κι εσύ με το εξωτερικό... Θα πέσουν τρελά partehhh άμα πέσει. Γενικά να ξέρετε η Wind συγχρονίζει πιό χαμηλά στην ίδια γραμμή απ' ότι κάθε άλλος πάροχος. Δηλαδή εκεί που με ΟΝ θα έπιανες 16 Mbit, με Wind θα πιάσεις 13-14.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε: στις 01:51, 10-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Νταξ, Seabone έχεις κι εσύ με το εξωτερικό... Θα πέσουν τρελά partehhh άμα πέσει. Γενικά να ξέρετε η Wind συγχρονίζει πιό χαμηλά στην ίδια γραμμή απ' ότι κάθε άλλος πάροχος. Δηλαδή εκεί που με ΟΝ θα έπιανες 16 Mbit, με Wind θα πιάσεις 13-14.
Tέλεια !
Παράθεση

Aeneas

Διάσημο Μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 822 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε: στις 03:01, 10-09-11:

Έμεις έχουμε εδώ και δυόμιση χρόνια Cyta. Μια χαρά είναι!
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 03:08, 10-09-11:

φορθνετ εχω και ειμαι μια χαρα
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 09:50, 11-09-11:

Όντως συμφέρει και εγω forthnet θα βαλω!
Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O talismans έγραψε: στις 10:58, 11-09-11:

Τα τελευταία 3 χρόνια έχω ΟΝ και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, και από ταχύτητες (ότανκατέβαζα τουλάχιστον ) πήγαινε σφαίρα
Παράθεση

thanosmylo (Θάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O thanosmylo Welcome in our little crazy world... έγραψε: στις 01:25, 01-03-12:

ΟΤΕ έχω... και ποτέ μου δεν είχα κανένα παράπονο είτε με τη σύνδεση είτε με την εξυπηρέτηση...

Μένω σε περιοχή όπου δεν υπάρχει δίκτυο για άλλες εταιρείες...οπότε μόνο για ΟΤΕ ξέρω!

Θα έβαζα ευχαρίστως HOL γιατί έχω Vodafone... Ωστόσο είμαι πολύ ευχαριστημένος από τον ΟΤΕ!
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 18:27, 23-04-12:

Παλαιότερα όσο ήμουν φοιτητής είχα forthnet.
Στο πατρικό που είμαι τώρα έχουμε HOL.
Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος,πολύ καλές ταχύτητες και στο download και στο upload.
Και τα disconnects,σχεδόν ανύπαρκτα.
1
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 18:45, 23-04-12:

για φοιτητες απο αποψη τιμης θα προτεινα cyta...
και γενικα σαν ταχυτητα και disconnects δεν ακουω και πολλα παραπονα σε αντιθεση με εμενα που εχω connx...
1
Παράθεση

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Απολειφάδι έγραψε: στις 15:20, 23-07-12:

ΟΤΕ connx έχουμε κι εμείς
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:25, 18-09-12:

Τρελό deal. Διπλασιάσαμε την ταχύτητα με επιβάρυνση μόλις +1 φράγκο τον μήνα.
Η αναβάθμιση έγινε εντός μόλις 10 λεπτών από όταν έδωσα την παραγγελία...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 25-10-12 στις 21:58.
1
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 21:44, 18-09-12:

Δυστυχώς εδώ στο χωριό που μένω μόνο ο κλέφτης ο ΟΤΕ με καλύπτει και αναγκαστικά έχω αυτόν. Κοστίζει 15 ευρώ το μήνα πιό πολύ από τη HOL που έχει πατέρας μου και έχω καθημερινά disconnect. Οταν πρωτοέβαλα internet το 2006 με otenet, πάλι χάλια ήταν. Ειχε συνέχεια προβλήματα και ήταν πανάκριβο (και τα άλλα ήταν ακριβά τότε αλλά όχι τόσο). Περιμένω πως και πως να μετακομίσω και να βάλω HOL!
1
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 23:10, 18-09-12:

Έχουμε δοκιμάσει πάααααρα πολλές εταιρίες και τελικά γυρίσαμε πάλι στον ΟΤΕ..μπορεί να είναι ο μόνος που έχει πάγιο αλλά ότι και αν συμβεί θα έρθει κάποιος να σε βοηθήσει....
2
Παράθεση

technomaniac

Νεοφερμένος

Ο technomaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O technomaniac έγραψε: στις 13:24, 14-12-12:

Αυτή την στιγμή είμαι με Wind Double Play απόλυτα ικανοποιημένος
Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε: στις 15:17, 17-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από technomaniac
Αυτή την στιγμή είμαι με Wind Double Play απόλυτα ικανοποιημένος
Σίγουρα είναι πολύ οικονομικό-με 17 ευρώ το μήνα θα έχω απεριόριστο ιντερνετ και δύο ώρες σταθερά...Μια χαρά...
Παράθεση

aledjo

Νεοφερμένος

Ο aledjo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O aledjo έγραψε: στις 01:12, 21-12-12:

αν και εχω περασει απο σχεδον ολες τις εταιριες, τωρα ειμαι στη wind και ειναι η χειροτερη απ'ολες....
η καλυτερη ειναι ο οτε αλλα ο πιο ακριβος
Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε: στις 14:17, 24-12-12:

Προσωπικά δεν έχω παράπονο από τη Wind ...Τη χειροτερη εμπειρία ήταν με τη Vivodi-που για να μου βάλουν γραμμή (στο κέντρο της Αθήνας) ήρθαν 7!!! φορές, γιατί δεν φέρναν ποτέ ψηλή σκάλα για να φτάσουν το κουτί, πάροτι το τόνιζε στο report του o κάθε τεχνικός που ερχόταν...
Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε: στις 11:14, 01-01-13:

Έχω ΟΤΕ, αλλά μπορεί σύντομα να πάω σε forthnet!
Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε: στις 15:12, 04-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από techgirl
Προσωπικά δεν έχω παράπονο από τη Wind ...Τη χειροτερη εμπειρία ήταν με τη Vivodi-που για να μου βάλουν γραμμή (στο κέντρο της Αθήνας) ήρθαν 7!!! φορές, γιατί δεν φέρναν ποτέ ψηλή σκάλα για να φτάσουν το κουτί, πάροτι το τόνιζε στο report του o κάθε τεχνικός που ερχόταν...
Χα χα! Κι εμένα η Vivodi ηταν η χειρότερη! Κι εγώ τώρα Wind έχω, μέχρι στιγμής καλά τα πάει και είναι οικονομική σε σύγκριση με την Conn-X που είχα...Αν προκύψει κάτι θα ενημερώσω.
Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

H techgirl έγραψε: στις 16:02, 09-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Evavar
Χα χα! Κι εμένα η Vivodi ηταν η χειρότερη! Κι εγώ τώρα Wind έχω, μέχρι στιγμής καλά τα πάει και είναι οικονομική σε σύγκριση με την Conn-X που είχα...Αν προκύψει κάτι θα ενημερώσω.
καλά σε σχέση με vivodi (αλλά και Οτε που είχα προ-vivodi) η wind είναι θεά, δεν το συζητώ...Και από άποψη εξυπηρέτησης πελατων...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια