Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,947 μηνύματα σε 79,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 381 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ενδιαφέροντα videos

καποιος_καπου

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 464 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε: στις 00:37, 29-06-13:

Εγω σας παραθετω ενα βιντεακι μουσικου περιεχομενου

Ειναι απο μια συναυλια οπου το εθνικο μας οργανο -το μπουζουκι- προσπαθει να εκφρασει διαφορετικα ακουσματα απ'αυτα που εχουμε συνηθισει.
Οι δυο αυτοι μουσικοι επικοινωνουν πλεον μονο με νοτες.
Η μουσικη μας ενωνει.Ειναι η "γλωσσα" που μιλαει στην καρδια καθε ανθρωπου ανεξαρτητα απο την εθνικοτητα.

Υ.Γ Μετα απο το βιντεο καταλαβα οτι ζωη μου ειναι πολυ βαρετη
Αρχική Δημοσίευση από venividivici

Ένα πολύ όμορφο video, με υπέροχα πλάνα....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 12:52, 30-06-13:

Παράθεση

Βάσκος

Νεοφερμένος

Ο Βάσκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Βάσκος έγραψε: στις 19:05, 20-10-13:

Watch Southwest Florida Eagle Cam Online

"Eagles are wild birds and anything can happen in the wild. The Southwest Florida Eagle Cameras do not interfere or intervene and allow nature to take its course. You will see life and you might see death, but this is nature at her finest.

Information & History About the Nest You are Watching:
The 2012-2013 (October 2012-May 2013) marked the first year the nest was streamed live to the world. Over 16 million viewers tuned into to watch Adult Eagles Harriet and Ozzie raise their 2 eaglets from birth to fledge.

2012-2013 Nesting Season
• The 1st egg (E1/Hope) was laid on November 26 at 1:47 pm., hatched January 1, 2013 at 10:44 p.m. and fledged the nest on March 25 at 7:51 a.m.
• The 2nd egg (E2/Honor) was laid on November 29 at 6:38 pm., hatched January 3, 2013 at 9:49.p.m. and fledged the nest on March 25 at 8:23 a.m. (Visit Official Facebook Page)

Fast Facts on the SWFL Eagle Cam and Harriet & Ozzie

• The adult bald eagles, known as Ozzie and Harriet, have been coming to this nest for the past 6 years.
• They reside in this nest between the months of October and April. • The nest resides 60 feet above the ground, in a Slash Pine tree. The camera faces South East. (Source)

http://www.whitewolfpack.com/2013/10...am-online.html

Λείπουν τώρα...
Θα έχουν πάει για κυνήγι!

http://www.ustream.tv/SouthwestFloridaEagleCam

Ένας φίλος μου έστειλε αυτό το μήνυμα:

ga welcome in the mornings arond 7 and evenings around 6 or 7

Είναι ώρα ΗΠΑ, Φλώριδας, οπότε κανονίζουμε ανάλογα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 20-10-13 στις 21:45. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,681 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 21:15, 20-10-13:

Έχω δει streams και streams αλλά να βλέπω streaming μια άδεια φωλιά αετού πρώτη φορά μου τυχαίνει!
Παράθεση

Βάσκος

Νεοφερμένος

Ο Βάσκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Βάσκος έγραψε: στις 01:13, 21-10-13:

Όπου να 'ναι έρχονται! 1 με 2 περίπου.
Είναι η ώρα τους!

ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΑΕΤΟΙ!!!
http://www.ustream.tv/SouthwestFloridaEagleCam
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 23-10-13 στις 22:05. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 17:02, 21-10-13:

1
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 17:21, 21-10-13:

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:59, 27-10-13:

Ενα μικρο αποσπασμα απο το φεστιβαλ των φωτων στο Βερολινο! Για να δουμε την τεχνη των φωτων
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 21:45, 04-11-13:

3
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε: στις 21:46, 04-11-13:

Παράθεση

Gareth (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O Gareth Winter Is Coming έγραψε: στις 11:53, 05-11-13:

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:14, 05-11-13:

Νομιζω οτι ειναι πολυ ενδιαφερον και αξιζει γιατι περναει ενα πολυ ομορφο μηνυμα...
1
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε: στις 18:04, 14-11-13:

http://jacksgap.com/meet-first-heartless-man/
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:04, 18-11-13:

Ο τύπος χορευει καταπληκτικά....λες και δεν εχει κοκκαλα το σωμα του...πολυ ευπλαστο...
Και τελειος ο ρυθμός του...
3
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:27, 19-11-13:

1
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:45, 20-11-13:

Η Τέχνη της Νύχτας

The Art of Night

Mark Gee
1
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 15:57, 23-11-13:

Έχω πάθει την πλάκα μου με τον τύπο!

Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε: στις 12:31, 30-12-13:

2
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε: στις 18:58, 10-01-14:

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 14:49, 18-02-14:

1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια