Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,998 μέλη και 2,479,837 μηνύματα σε 78,993 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 508 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Διακοπές μόνος/μόνη;

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,836 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:45, 09-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιγάρα σέρτικα
δεν σας πιστεύω εσάς! Δεν είναι μπούλης αλλά μάγκας που ξενιτεύεται για να πηδήξει επί πληρωμή φτηνά κι ανώμαλα;;;; Υπάρχει μεγαλύτερη λουζεριά απ' αυτό;
Έλα μου ντε και ναι όντως, που λέει και μια γνωστή μου.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 11:59, 09-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Έλα μου ντε και ναι όντως, που λέει και μια γνωστή μου.
γνωστή απλά, οκ; Μην ξεχνάτε πως ακοινώνητη ιντροβέρτα έχετε δηλώσει! Ναι;
Ον τόπικ τώρα. Σαν επιλογή διακοπές μονάχος τι εννοούμε; Ούτε με φιλική παρέα; Ή απλά χωρίς την τσικίτα μας; Τε σπα, ολομόναχος δεν το έχω τολμήσει ποτέ. Θα μου άρεσε σαν ιδέα, απλά δεν έτυχε. Και αν το έκανα, θα δημιουργούσε θέματα και δεν λέει. Βέβαια, έχει τύχει κάποιες φορές σε επαγγελματικά ταξίδια που συνδυάζουν και δραστηριότητες διακοπών ας πούμε. Ολιγοήμερα, συνήθως 3-4 μέρες. Δεν θα πω πως τρελάθηκα κιόλας, τελικά τα βράδια μετά τις 8-9πάντα καταλήγω με ένα τηλ στο χέρι και το σκάηπ ή το βάιμπερ σε ανοιχτή ακρόαση όλη νύχτα, έτσι απλά να ακούμε ο ένας την ανάσα του άλλου. Οπότε μάλλον δεν το 'χω. Αλλά αυτή η ερημιά της περιπλάνησης μονάχος σε εντελώς άγνωστα μέρη, ναι, με ιντριγκάρει. Αλλά σαν ιδέα φοβάμαι μόνο

Αρχική Δημοσίευση από Zilda
Εντάξει θα πήγε θα ειδε και καναδυο μέρη αν κρίνω από τις φωτό που ανέβασε, θα έκανε τα μπάνια του και το βράδυ yolo. Που το κακό; Στην Αθήνα που πηδούν ακριβά δλδ τι γίνεται; Δεν κατάλαβα το διαχωρισμό σου βσκ.
μα ο έξτρα κόπος, όλη αυτή η διαδικασία για να πηδήξει κάποιος ανώνυμα και χωρίς συνέπειες επί πληρωμή φουκαριάρικα παιδιά απλά το κάνει ακόμα πιο παθολογικό. Βασικά με τρομάζει για τα απωθημένα που κουβαλούν μέσα τους οι άνθρωποι σαν ένστικτα και φαντασιώσεις.
Υποστήριξα ποτέ πως κάτι τόσο προσωπικό κι απογειωτικό έως ιερό όπως το φίκι φίκι, δεν ξεφτιλίζεται έτσι κι αλλιώς όταν γίνεται επί πληρωμή; Ακόμα είμαι ασαφής;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τσιγάρα σέρτικα : 09-04-18 στις 12:08. Αιτία: AutoMerge
1
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,836 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 12:00, 09-04-18:

Εντάξει θα πήγε θα ειδε και καναδυο μέρη αν κρίνω από τις φωτό που ανέβασε, θα έκανε τα μπάνια του και το βράδυ yolo. Που το κακό; Στην Αθήνα που πηδούν ακριβά δλδ τι γίνεται; Δεν κατάλαβα το διαχωρισμό σου βσκ.
Μιλάμε για ανήλικα... Αυτή είναι η διαφορά. Όπου υπάρχει trafficking και καταπάτηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων - δικαιωμάτων του παιδιού κατακριτέο και ποινικά κολάσιμο είναι.
1
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,589 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:07, 09-04-18:

Στην Ελλάδα δεν θα πήγαινα μόνος επειδή δεν είναι στην κουλτούρα μας να πηγαίνει κάποιος μόνος κάπου. Θα φαίνομαι μάλλον περίεργος και τα περισσότερα μέρη είναι παρείστικα, χρειάζεσαι έναν ακόμη τουλάχιστον. Η μόνη περίπτωση να πας κάπου μόνος είναι καμιά εξόρμηση στη φύση ή τίποτα τέτοιο.

Στο εξωτερικό πάλι θα πήγαινα μόνος.
2
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 12:17, 09-04-18:

χαχαχαχα θεά. Τέλος.

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Στην Ελλάδα δεν θα πήγαινα μόνος επειδή δεν είναι στην κουλτούρα μας να πηγαίνει κάποιος μόνος κάπου. Θα φαίνομαι μάλλον περίεργος και τα περισσότερα μέρη είναι παρείστικα, χρειάζεσαι έναν ακόμη τουλάχιστον. Η μόνη περίπτωση να πας κάπου μόνος είναι καμιά εξόρμηση στη φύση ή τίποτα τέτοιο.

Στο εξωτερικό πάλι θα πήγαινα μόνος.
έχουν φυγει κάτι ποτάρες σε κάτι μπάρες σάββατο βράδυ ακομα και μονος μου χαχαχα

μια φορά μάλιστα ειχα πιάσει και κουβεντα με αυτες που κάθονταν διπλα.
Παράθεση

Ορέστης40

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ορέστης40 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 121 μηνύματα.

O Ορέστης40 έγραψε: στις 02:34, 12-09-19:

Πηγα μονος μου Ιο-Παρο-Αντιπαρο. Η αληθεια ειναι οτι αισθανθηκα μοναξια και δε μπορεσα να βρω εκει παρεα.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    harry akritas, Loulou56

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κιθάρα από μόνη μου; - Από ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-16 στις 19:23.
    • Ξένη και μόνη - Από Deutsch... Lover
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-05-16 στις 11:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα