Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,844 μέλη και 2,473,420 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 406 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς "φασώνουμε";

ria17 (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H ria17 έγραψε: στις 16:25, 19-09-10:

φασωμα ειναι οταν κανεις κατι φλου με καποιο ατομο χωρις να εχεις σχεση απλως επδ θες να κανεις κατι αυτο περιλμβανει φιλακια χουφτωματα χαδια κ μετα υπαρχει κ το αγριο φασωμα που παει σε προκαταρκτικα κ sex..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 16:35, 19-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ria17
φασωμα ειναι οταν κανεις κατι φλου με καποιο ατομο χωρις να εχεις σχεση απλως επδ θες να κανεις κατι αυτο περιλμβανει φιλακια χουφτωματα χαδια κ μετα υπαρχει κ το αγριο φασωμα που παει σε προκαταρκτικα κ sex..
ειτε παιδες ελληνων...
1
1
Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε: στις 21:15, 24-01-11:

Ναι τα πολλά στάδια του φασώματος!!! το λιγο,το πιο πολυ ,το άγριο κλπαα!!
Παράθεση

Elizabeth9

Νεοφερμένος

H Elizabeth9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Elizabeth9 έγραψε: στις 12:29, 23-07-14:

Εγω τα έχω φτιάξει με έναν που αγαπω παρά πολυ και εκείνος πιστεύω πως με θέλει και είχαμε πει πως όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές θα παμε βόλτα (λογικά για να φασωθουμε) εγω είμαι 13,5 και αυτός ειναι 15 εκείνος λογικά έχει ξανά φιλήσει κάποια στη ζωή του . Είμασταν δυο χρόνια κολλητοί και μου είχα πει πως είχε φασωθει δυο φορές και εγω του είπα πως κι εγω έχω φασωθει δυο φορές σε έναν χορό του σχολείου ενώ δεν ισχύει και τωρα που τα έχουμε φτιάξει όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές αυτός ξέρει πως εγω έχω ξανά φασωθει και εγω δεν έχω δώσει καν ένα πεταχτο φίλι ❤️ Αχ σας παρακαλώ βοηθήστε με ( όμως πρέπει να πω πως μου είχε σωθεί η ευκαιρία να φασωθω με κάποιον σε έναν χορό δυο φορές αλλά εγω απο το άγχος μου του είπα οτι πρέπει να φύγω και τις δυο φορές ! Εγω βασικά το πιο πολυ που φοβάμαι ειναι πως αν δεν το αρέσει θα το μάθει όλο το σχολείο και θα λέει πως φιλάω χάλια ( γιατι είμαστε στο ίδιο σχολικό ) τι να κάνω σας παρακαλώ παρά πολυ βοήθεια πείτε λεπτομέρειες

Αχουυ τι γλυκοοο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 23-07-14 στις 14:48. Αιτία: merge posts
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 14:47, 23-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Elizabeth9
Εγω τα έχω φτιάξει με έναν που αγαπω παρά πολυ και εκείνος πιστεύω πως με θέλει και είχαμε πει πως όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές θα παμε βόλτα (λογικά για να φασωθουμε) εγω είμαι 13,5 και αυτός ειναι 15 εκείνος λογικά έχει ξανά φιλήσει κάποια στη ζωή του . Είμασταν δυο χρόνια κολλητοί και μου είχα πει πως είχε φασωθει δυο φορές και εγω του είπα πως κι εγω έχω φασωθει δυο φορές σε έναν χορό του σχολείου ενώ δεν ισχύει και τωρα που τα έχουμε φτιάξει όταν γυρίσουμε απο τις διακοπές αυτός ξέρει πως εγω έχω ξανά φασωθει και εγω δεν έχω δώσει καν ένα πεταχτο φίλι ❤️ Αχ σας παρακαλώ βοηθήστε με ( όμως πρέπει να πω πως μου είχε σωθεί η ευκαιρία να φασωθω με κάποιον σε έναν χορό δυο φορές αλλά εγω απο το άγχος μου του είπα οτι πρέπει να φύγω και τις δυο φορές ! Εγω βασικά το πιο πολυ που φοβάμαι ειναι πως αν δεν το αρέσει θα το μάθει όλο το σχολείο και θα λέει πως φιλάω χάλια ( γιατι είμαστε στο ίδιο σχολικό ) τι να κάνω σας παρακαλώ παρά πολυ βοήθεια πείτε λεπτομέρειες
13,5 και φάσωμα;

Πήγαινε να διαβάσεις τα μαθηματικά και τα αρχαία σου.
9
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,443 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 14:56, 23-07-14:

Και μονο απο το μακροπεριοδο λογο φαινεται οτι εισαι μικρη
Ας δωσω τη συμβουλη μου: μη φοβασαι, ολα θα ερθουν φυσικα.
Ας δωσω το φαρμακι μου: Βρε για ποιο φασωμα μιλας? στα 13 σου? οι περισσοτεροι δωσαμε το πρωτο μας φιλι στα 16 και δεν παθαμε και τιποτα
(τη λεξη φασωμα τη βρισκω λιγο υποτιμητικη)
9
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 15:44, 23-07-14:

Μπορεί και να μην έχει φιλήσει στην ζωή του, σιγά 15 είναι όχι 25. Δηλαδή επειδή είναι λίγο μεγαλύτερος σου αυτό δεν σημαίνει πως ξέρει και τα κόλπα. Απορώ που τον βρήκες. Εγώ στα 13 μου δεν είχα ιδέα από αυτά, ενώ εσείς τώρα τα 13χρονα έχετε κάνει και σεξ, δίχως να ξέρετε τι κάνετε, αυτό το πιστεύω. Απλά για να έχετε κάποιον και να λέτε πως έχετε σχέση και τα σχετικά. Εχετε γίνει μικρομέγαλα. Στα 30 δηλαδή θα παίζετε και με τις κούκλες σας;

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:02, 23-07-14:

Καλά, πέσατε να τη φάτε την κοπέλα.

Ούτε εγώ έχω φιλήσει κανονικά.
Και είμαι λίγο παραπάνω απο 15.
3
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε: στις 16:05, 23-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Καλά, πέσατε να τη φάτε την κοπέλα.

Ούτε εγώ έχω φιλήσει κανονικά.
Και είμαι λίγο παραπάνω απο 15.
Είμαστε ανθρωποφάγοι βλέπεις.
Εσύ είσαι άλλη περίπτωση, και επίσης άλλα μυαλά έχει κάποιος στα 13 και άλλα στα 15.
1
Παράθεση

Elizabeth9

Νεοφερμένος

H Elizabeth9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Elizabeth9 έγραψε: στις 16:21, 23-07-14:

Σας ευχαριστώ πολυ αλλά εμείς στην ηλικία μας φάση εννοούμε μόνο γλωσσοφιλα οχι αυτο που νομίζεται εσείς ❤️ Πάντως ευχαριστώ ελπίζω όλα να πανε καλα ✌️
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε: στις 17:01, 23-07-14:

Σας ευχαριστώ πολυ αλλά εμείς στην ηλικία μας φάση εννοούμε μόνο γλωσσοφιλα οχι αυτο που νομίζεται εσείς ❤️ Πάντως ευχαριστώ ελπίζω όλα να πανε καλα ✌️
Και εμείς αυτό εννοούμε, το άλλο λέγεται σεξ. Για αυτό έχεις καιρό μπροστά σου μην βιαστείς, θα πρέπει να είναι με κάποιον που τον αγαπάς και τον εμπιστεύεσαι και κατά προτίμηση κάποιον έμπειρο γιατί η πρώτη φορά θα σου μείνει για πάντα.
Παράθεση

Elizabeth9

Νεοφερμένος

H Elizabeth9 έγραψε: στις 17:04, 23-07-14:

Σε ευχαριστώ ❤️❤️ έχεις δίκιο ,αλλά να σου πω κατι πιστεύω πως τον αγαπω πολυ γιατι το περίμενα τόσα χρόνια να είμαστε μαζί και μου είπε όταν μου τα ζήτησε πως και κοινός ήταν ερωτευμένος μαζί μου απλά δεν μπορούσε να μου το πει γιατι είμασταν στο ίδιο σχολικό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε: στις 17:08, 23-07-14:

Σε ευχαριστώ ❤️❤️ έχεις δίκιο ,αλλά να σου πω κατι πιστεύω πως τον αγαπω πολυ γιατι το περίμενα τόσα χρόνια να είμαστε μαζί και μου είπε όταν μου τα ζήτησε πως και κοινός ήταν ερωτευμένος μαζί μου απλά δεν μπορούσε να μου το πει γιατι είμασταν στο ίδιο σχολικό
Όταν λες χρόνια, εννοείς από το νηπιαγωγείο; Είσαι μικρούλα για έρωτες, τώρα πρέπει να δώσεις βάση στα μαθήματα σου, άσε για μετά τους έρωτες. Δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα που τον βρήκες. Εγώ εδώ 17 είμαι και δεν μπορώ να βρω με ευκολία, και βρήκες εσύ; Κάτι κάνω λάθος!
1
1
Παράθεση

Elizabeth9

Νεοφερμένος

H Elizabeth9 έγραψε: στις 17:10, 23-07-14:

Χαχα μαλλον έχεις δίκιο δεν πρέπει να βιαστώ , σε ευχαριστώ πολυ με βοηθήσες αρκετά ❤️❤️
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 17:11, 23-07-14:

ήταν ερωτευμένος μαζί μου απλά δεν μπορούσε να μου το πει γιατι είμασταν στο ίδιο σχολικό

χαχαχα!! πολύ μου άρεσε η δικαιολογία με το σχολικό! τη βρήκα γλυκούλα!
Καλή επιτυχία κοριτσάκι. Ελπίζω να ναι καλό παιδί το αγόρι σου.
1
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε: στις 17:11, 23-07-14:

Χαχα μαλλον έχεις δίκιο δεν πρέπει να βιαστώ , σε ευχαριστώ πολυ με βοηθήσες αρκετά ❤️❤️
Ένα βήμα την φορά, και αν δεις να κάνει κάτι που δεν θέλεις, απλά σταμάτα τον!
1
1
Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε: στις 17:31, 23-07-14:

αγαπες και ερωτες απο τα 13 και εμεις παιζαμε ακομα με τη λιλου.
4
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:34, 23-07-14:

Καλέ ποια μαθήματα λέτε στη κοπέλα καλοκαιριάτικα; Ας ζήσει το summer love της, διακοπές είναι!

ps: αν δε του πεις ότι δεν έχεις ξαναφιλήσει, δε θα το καταλάβει. Είχα κάνει το ίδιο με το παιδί που' χα φιλήσει πρώτη φορά, και δε το κατάλαβε ποτέ. Θα σας βγει αυθόρμητα.
4
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,443 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 17:34, 23-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από ch0c0lαtε.co0kiε
Όταν λες χρόνια, εννοείς από το νηπιαγωγείο; Είσαι μικρούλα για έρωτες, τώρα πρέπει να δώσεις βάση στα μαθήματα σου, άσε για μετά τους έρωτες. Δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα που τον βρήκες. Εγώ εδώ 17 είμαι και δεν μπορώ να βρω με ευκολία, και βρήκες εσύ; Κάτι κάνω λάθος!
ειπαμε να μην βιαστει αλλα οχι να χωθει κι απο τωρα στο διαβασμα γιατι να δωσει τοση μεγαλη βαση στα μαθηματα? θα δει τη γλυκα στο λυκειο... να χαρει τον ερωτα της η κοπελα τωρα

* δεν πεσαμε να την φαμε, της ειπαμε το λογικο... και ναι, το φασωμα και το σεξ στα 13 μερικες φορες ειναι βλακεια
Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε: στις 17:41, 23-07-14:

απο τα 13 σαμερ λοβ;
δηλ στα 23 θα παιζει με κουκλες;
ρε παιδια αυτα τα αθωα χρονια δε θα ξανα ερθουν,μη βιαζεστε
2
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    aventurine, Giota2000

Βρείτε παρόμοια