Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,954 μηνύματα σε 79,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 249 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sport αυτοκίνητα

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 14:13, 11-08-07:

Πάντωε ρε παιδιά εγώ δε συγκινούμαι πολύ από τα supercars. Θα προτιμούσα μια υπερπολυτελή s-class ή μια 7άρα να έχω ένα αμάξι το οποίο θα χαίρομαι πραγματικά. Βέβαια αν ήμουν βαθύπλουτος θα είχα και μία Ferrari F430 αλλά μόνο για μοναχικές διαδρομές (έστω μαζί με έναν εκπρόσωπο του ασθενούς φύλου). Κατά τ' άλλα νομίζω μια λιμουζίνα είναι πιο πρακτική και θα τη βαρεθείς πιο δύσκολα από ένα υπεργρήγορο αυτοκίνητοο το οποίο θα σου ταράζει τη μέση λόγω της σκληρής ανάρτησης και δε θα μπορείς να βάλεις και δυο αποσκευές να πας ένα ταξίδι!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  37-ferrari-f430.jpg
Εμφανίσεις:  103
Μέγεθος:  32,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mercedes-s-class-2f.jpg
Εμφανίσεις:  100
Μέγεθος:  50,7 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 13-08-07 στις 21:32. Αιτία: Επισύναψη εικόνων γιατί ξεχείλιζαν το theme.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:23, 11-08-07:

pitg21 σωστή η λογική σου, αλλά υπάρχουν και μέσες λύσεις:
http://cafe.chosun.com/img_file/club_file/82/carworld/bbs/18/New_Bentley_Continental_GT-2%5B20051209090936%5D.jpg
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 14:31, 11-08-07:

Σωστός! Μόνο που μια λιμουζίνα όταν γίνεται σπορ, παύει να είναι λιμουζίνα. Φαντάσου να μπαίνεις σε ένα τέτοιο αμάξι όπου ο ήχος του κινητήρα να σε τρελλαίνει και η μέση σου να τραντάζεται αλλά κατά τα άλλα να είναι λιμουζίνα η έννοια του σπορ αμαξιού είναι η εξής: Επιδόσεις, κρατήματα, αδρεναλίνη, εκρηκτικός ήχος κινητήρα, οδήγηση στα όρια. Η έννοια της λιμουζίνας είναι: Πολυτέλεια, άνεση, ασφάλεια, ησυχία, κύρος. Διαφορετικά πράγματα που ικανοποιούν διαφορετικές ανάγκες. Δε νομίζω ότι αυτά μπορούν να μπλεχτούν μεταξύ τους!
Παράθεση

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O Στέφανος έγραψε: στις 17:29, 14-08-07:

Ford Mustang GTκαι η ζωή είναι παράδεισος...
Κάποια μέρα θα την αποκτήσω κι εγω
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:30, 19-08-07:

http://www.grouplotus.com/car/car_pr...hp?id=6&mid=13

Κουκλί!
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 15:21, 09-12-07:

Πριν λίγο διάβαζα στο ΒΗΜΑgazino το άρθρο για τη Lamborghini Reventon και ακόμα δεν έχω συνέλθει πλήρως... Είναι ό,τι πιο εντυπωσιακό έχω δει εδώ και καιρό. Πολύ εύστοχη η παρατήρηση του συγγραφέα ότι είναι το Stealth των δρόμων, κι εμένα το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό βλέποντας το ήταν ότι μοιάζει Stealth. Θαυμάστε το!

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 16:16, 09-12-07:

Την ειδα σε ενα απο τα φετινα (1οη σαιζον) Top Gear (οπου κι εκει ετσι την ειχαν χαρακτηρισει ).

Εντυπωσιακοτατο. Κριμα που κοστιζει 1 εκατομμυριο περιπου και δ εμου περισσευει γιατι θα παρω Bugatti Veyron
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 00:00, 10-12-07:

Την είδα κ εγώ σήμερα...
Πολύ διαστημική, ε?
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 00:46, 10-12-07:

Μου αρέσει πολύ γιατί έχει καταφέρει να κρατήσει την γραμμή της Lambo που την έχει κάνει αναγνωρίσιμη και να δώσει συγχρόνως ένα διαφορετικό look που καθηλώνει. Κρίμα που υπάρχουν μόνο 20 και είναι και τόσο ακριβές. Θα ήθελα κάποτε να αποκτήσω μία.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 03:44, 10-12-07:

Οι Lambo ετσι πρεπει να ειναι. MAD !
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:20, 13-12-07:

Ποιος θέλει να μου την κάνει δώρο είπαμε;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 15:32, 19-12-07:

Μα είναι εμπνευσμένη από την stealth τεχνολογία των αεροσκαφών!
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 16:10, 19-12-07:

Άρα οι μπάτσοι με τα ταχύμετρα δεν θα την πιάνουν? No more κλήσεις?
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 16:16, 19-12-07:

Λες, ε? Αν και νομίζω ότι όταν κάποιος μπορεί και αποφασίζει να πάρει τέτοιο εργαλείο το τελευταίο πράγμα που τον απασχολεί είναι μήπως φάει κλήση.

Το σέλω!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:51, 19-12-07:

Για να μην μιλησουμε για τις επισης αεροπλανικες ενδειξεις στον πινακα οργανων....

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:04, 19-12-07:

Είναι τούμπανο το όχημα! Τι να λέμεεεεε!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 17:07, 19-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Είναι τούμπανο το όχημα! Τι να λέμεεεεε!
Λέμε απλά ότι δεν έχουμε τα φράγκα
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 17:20, 19-12-07:

Γιατί δεν βάζουμε όοοοολοι οι στεκίτες από 1000? ο καθένας ξέρω γω? θα το έχουμε κοινόχρηστο. 6 μέρες εγώ και 1 εσείς.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 17:25, 19-12-07:

Δε λεει. Μολις το παρει η michelle , θα το κανει τρικολορε
Μολις το παρει η kajira θα το κανει ανταλλακτικά

(φυσικα μιλαω για άλλη michelle + kajira , απο μια αλλη διασταση....οποιαδηποτε σχεση με αντιστοιχα προσωπα ειναι εντελως τυχαια ! )
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:27, 19-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
Γιατί δεν βάζουμε όοοοολοι οι στεκίτες από 1000? ο καθένας ξέρω γω? θα το έχουμε κοινόχρηστο. 6 μέρες εγώ και 1 εσείς.

Εσυ εισαι ανηλικος, οποτε θα το παρω εγω. ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια