Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,820 μέλη και 2,472,074 μηνύματα σε 78,616 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 511 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένα βιβλιοπωλεία

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:36, 15-03-10:

• Παπασωτηρίου (@Mall): Δεν με ενθουσιάζει αλλά είναι η κοντινότερη επιλογή μου από μεγάλα βιβλιοπωλεία.
  • Ελευθερουδάκης (@Golden Hall): Τον προτιμώ από τον Παπασωτηρίου. Τα βιβλία είναι σε τάξη και μπορώ να βρω περισσότερα.
  • FNAC (@Mall): Πολύ καλό. Πολύ βαβούρα όμως.
  • Φακίνος (@Μαρούσι): Πολύ ήσυχο και με μεγάλη ποικιλία
  • Ντουντούμη (@Μαρούσι): Πολύ πολύ ήσυχο, μικρή γκάμα βιβλίων, αλλά πάντα θα μου θυμίζει εμένα μικρή.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 17:08, 09-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Ωραίο θέμα! Εμενα λοιπόν το αγαπημένο μου βιβλιοπωλείο εδώ και πολλά χρονια λέγεται "Η Aγνωστη Καντάθ" και είναι στη Θεσσαλονίκη σε ένα στενάκι κάθετα στην πλατεία Ναυαρίνου.
Είχα διαβάσει πρόσφατα μια σειρά βιβλίων (απίστευτα ήταν) και οι εκδόσεις λέγονταν έτσι (Η Άγνωστη Καντάθ). Δεν ήξερα ότι είναι και βιβλιοπωλείο . Α, ξέρει κάποιος ποιο είναι το μεγαλύτερο (ή έστω ένα μεγάλο) κατάστημα του Ελευθερουδάκη; Επίσης, διαβάζω τώρα τελευταία βιβλία Βell, τα οποία όμως βρίσκω σχεδόν μόνο σε περίπτερα. Ξέρει κανείς αν μπορώ να τα βρω και πουθενά αλλού;
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 20:36, 11-10-11:

Το ''βιβλιοσημο'' στου Ζωγραφου!!!
Παράθεση

DoraXX (Lucιfεr)

Δραστήριο Μέλος

H Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H DoraXX έγραψε: στις 22:08, 11-10-11:

-Public
-Βιβλιοκίνηση
-Ελευθερουδάκης
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 22:16, 11-10-11:

η δανειστικη βιβλιοθηκη πατρων..
2
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 22:31, 11-10-11:

ελευθερουδακης και παπασωτηριου...ισως και το βιβλιοπωλειο του public
Παράθεση

SonnY

Δραστήριο Μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O SonnY έγραψε: στις 19:57, 21-01-12:

εγώ θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιο πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο online ελληνικό βιβλιοπωλείο?????
σας παρακαλώ απαντήστε όσο το δυνατόν συντομότερα γτ πρέπει να κάνω αγορές άμεσα και στην περιοχή που βρίσκομαι δεν υπάρχει ίχνος βιβλιοπωλείου...
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,482 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 20:04, 21-01-12:

Το Ιανός στη Σταδίου! Πραγματικά φοβερό βιβλιοπωλείο!!

-petros
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 14:15, 17-03-12:

Το νέο βιβλιοπωλείο Ελευθερουδάκης

Αναπτύσσεται σε 4 επίπεδα και μου αρέσει το λευκό χρώμα....
και ότι δεν είναι στριμωγμένα τα βιβλία και οι βιβλιοθήκες...
έτσι δεν "ασφυκτιά" ο χώρος, ούτε ο επισκέπτης........ είναι πιο ανάλαφρο....
και μου aρέσει που πάντα βρίσκω καταπληκτικά cd΄s με υπέροχη μουσική!!!
1
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 22:02, 17-03-12:

Στο Βόλο δεν έχει μεγάλα βιβλιοπωλεία πέρα απο ένα. Τα Public. Μεγάλα με πλούσια ποικιλία απο βιβλία.(Στα υπόλοιπα είδη που προσφέρει δεν θα αναφερθω).
Έχει και coffee table όπου μπορείς να κάτσεις και να ξεφυλλίσεις ένα βιβλίο με την ησυχία σου(Σχεδόν να το διαβάσεις θα έλεγα).

Τα μικρά συνοικιακά βιβλιοπωλεία δεν μου αρέσουν,καθώς θέλω να τριγυρνάω με την ησυχία μου ανάμεσα στα ράφια να κοιτάω,χωρίς να έχω τα μάτια του πωλητή στραμμένα πάνω μου σαν να είναι ελεύθερος σκοπευτής.
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 22:05, 17-03-12:

Δεν έχω πάει σε πολλά βιβλιοπωλεία, παρά μόνο στον ιανό και το παμπλικ. Το παμπλικ είχε πιο ωραίο χώρο και περισσότερα βιβλία, αλλά στον ιανό τα έχουν καλύτερα οργανωμένα
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 22:21, 17-03-12:

Στον Ιανό στην Αριστοτέλους. Ο χώρος είναι πολύ καλά οργανωμένος , όμορφος, χαλαρωτικός και το προσωπικό πολύ ευγενικό.
1
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 12:30, 25-12-12:

Πολυτέλειες γιοκ στην περιοχή μου Οπότε πάμε Πάτρα Στην γωνία του βιβλίου έχειιιιιιιι τα πάντα
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:42, 25-12-12:

η δημοτικη βιβλιοθηκη πατρων,,αλλα δυστυχως δεν τα δανειζει ολα..
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 13:17, 25-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
η δημοτικη βιβλιοθηκη πατρων,,αλλα δυστυχως δεν τα δανειζει ολα..
πού βρίσκεται; και ποιες ώρες είναι ανοιχτή;
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 13:25, 25-12-12:

δες
στο παραρτημα ειναι μικροτερο,αλλα δανειζει περισσοτερα
ενω η κεντρικη,, λιγοτερα..
2
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 14:07, 25-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
δες
στο παραρτημα ειναι μικροτερο,αλλα δανειζει περισσοτερα
ενω η κεντρικη,, λιγοτερα..
Το παράρτημα πέφτει μακριά... Οπότε θα πηγαίνω στην κεντρική Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!
1
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 15:05, 25-12-12:

Στα Γιαννενα ηταν το αγαπημενο μου.Δωδωνη λεγοταν.Ηταν μικρος χωρος και ειχε ολα τα βιβλια σε πολυ χαμηλες τιμες.Δυστυχως εκλεισε πριν κανα χρονο.Ηταν κανονικο βιβλιοπωλειο οχι σαν κατι αλλα τυπου public και παπασωτηριου.
Παράθεση

lydiatav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H lydiatav έγραψε: στις 22:45, 28-02-13:

πολιτεια κεντρο
ελευθερουδακης γλυφαδα
ευριπιδης χαλανδρι
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 15:46, 03-03-13:

Είναι ένα βιβλιοπωλείο στην περιοχή μου που έχει κάμποσα βιβλιαράκια...Τομή λέγεται...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια