Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,819 μέλη και 2,471,944 μηνύματα σε 78,610 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 15:57, 22-10-05:

σήμερα έχει το πάθος του βισκόντι στις 10 στη βουλή για όποιον μείνει μέσα... πρόσφατη ταινία .
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:02, 22-10-05:

γιατι καλε το λες αυτό; μπορει σε κάποιον να αρέσει η ταινία αυτή
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:05, 22-10-05:

ε; είπα κάτι διαφορετικό καλέ ;
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:07, 22-10-05:

γράψε άκυρο, πιθανώς κατάλαβα κάτι λάθος
Παράθεση

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Sephiroth έγραψε: στις 19:20, 23-10-05:

Εγώ δεν έχω δει καμία τώρα τελευταία, αλλά λέμε με τον ifrit να πάμε να δούμε το Doom. Μούφα θα είναι αλλά ωσάν καμμένοι με το παιχνίδι θα υποστούμε τις αμερικανιές...
Παράθεση

Tatoo_lady

Νεοφερμένος

H Tatoo_lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Tatoo_lady έγραψε: στις 17:42, 24-10-05:

Dεν το εχω δει προσωπικα, αλλα μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλη η ταινια Le Couperet (το τσεκουρι). Ειναι κωμωδια, και ειναι στα γαλλικα (οπως καταλαβαινετε κ απο τον τιτλο)!

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:18, 24-10-05:

Δυστυχώς,δεν έχω δει καμία ταινία τις τελευταίες μέρες γιατί βλέπω συνέχεια τα X-Files (όπως έχετε διαπιστώσει )..Αλλά μόλις βγει το Τhe House Of Wax,θέλω οπωσδήποτε να το πάρω να το δω
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 19:40, 24-10-05:

Είδα το "Exorcism of Emily Rose"

Παιδιά η ταινία ήταν ΜΑΠΑ! Δεν αξίζει μία! Πραγματικά κακοφτιαγμένο θρίλερ. Και δεν λέω μόνο από άποψη τρόμου, αλλά και από πλοκή!

(Όποιος την είδε, μπορεί να φανταστεί γιατί η δίκη είχε αυτή την έκβαση! Μα ήταν επιχειρήματα αυτά των δικηγόρων!!;

Γεμάτη κενά η ταινία... Προσοχή μη πέσετε μέσα...
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 20:04, 24-10-05:

είδα χτες το σαραμπάντ του μπέργκμαν στην κρατική . απλά .

ψ. σήμερα έχει το once upon a time in america. όποιος δεν το χει δει και τον παίρνει να ξενυχτήσει...
Παράθεση

Tatoo_lady

Νεοφερμένος

H Tatoo_lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Tatoo_lady έγραψε: στις 20:16, 24-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Αλλά μόλις βγει το Τhe House Of Wax,θέλω οπωσδήποτε να το πάρω να το δω
Maggie δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα ειναι ΜΑΠΑ η ταινια. Πολυς ντορος για το τιποτα!..
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:56, 24-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Tatoo_lady
Maggie δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα ειναι ΜΑΠΑ η ταινια. Πολυς ντορος για το τιποτα!..
Nαι? κρίμα ....Thanx
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 20:58, 24-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Είδα το "Exorcism of Emily Rose"

Παιδιά η ταινία ήταν ΜΑΠΑ! Δεν αξίζει μία! Πραγματικά κακοφτιαγμένο θρίλερ. Και δεν λέω μόνο από άποψη τρόμου, αλλά και από πλοκή!

(Όποιος την είδε, μπορεί να φανταστεί γιατί η δίκη είχε αυτή την έκβαση! Μα ήταν επιχειρήματα αυτά των δικηγόρων!!;

Γεμάτη κενά η ταινία... Προσοχή μη πέσετε μέσα...
Τότε,να δεις τον κανονικό ''Εξορκιστή'' που είναι ΤΕΛΕΙΟΣ
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 22:51, 24-10-05:

Εννοείται ότι τον έχω δει.. τον είχα δει όταν ήμουν 16 και ενθουσιάστηκα.. Τα έκανα πάνω μου βασικά!

Αλλά τώρα δεν με συγκινούν ιδιαίτερα τα θρίλερ, αν και ομολογώ πως τα θρησκευτικά ακόμη με επηρεάζουν!
Παράθεση

Deluxe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O Deluxe έγραψε: στις 22:56, 24-10-05:

ο εξορκιστης-η αρχη του κακου, λεει τιποτα;
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 22:59, 24-10-05:

Καμμία σχέση με τον Εξορκιστή... Γέλασα με την ψυχή μου!!!

το Emily Rose είναι καλύτερο νομίζω, γιατί τουλάχιστον εκεί έχει και μια πρωτοτυπία η πλοκή σε σχέση με την αρχή του κακού!
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 13:27, 25-10-05:

Είδα τον Μεγα Αλέξανδρο.Πατατα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:36, 25-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Είδα τον Μεγα Αλέξανδρο.Πατατα
Μου φαίνετε ότι το έλεγαν κιόλας ότι είναι μάπα. Απο τα καινούργια έργα υπάρχει κάποιο που να αξίζει πολύ να το δεις?
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 16:48, 25-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Μου φαίνετε ότι το έλεγαν κιόλας ότι είναι μάπα. Απο τα καινούργια έργα υπάρχει κάποιο που να αξίζει πολύ να το δεις?
charlie by far
Παράθεση

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Sephiroth έγραψε: στις 19:02, 25-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Deluxe
ο εξορκιστης-η αρχη του κακου, λεει τιποτα;
Το είδα πρόσφατα σε dvd, δεν λέει και πολλά.
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 23:36, 25-10-05:

Ψιλομούφα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες